Pivovar Rezek v Zásadě odstartoval oficiálně provoz

18.09.2015 12:02:01 | Autor: pjs | Rubrika: Zprávy | Obce: Zásada

Pivovar Rezek v Zásadě odstartoval oficiálně provoz

V Zásadě byl ve čtvrtek 10. září oficiálně spuštěn do provozu pivovar Rezek. Slavnostní otevření pivovaru provedla starostka Zásady Andrea Princová. Přítomen byl kromě majitele Daniela Rezka a dalších hostů i primátor Jablonce Petr Beitl.

Pivovar Rezek je umístěn do objektu, který původně sloužil jako sklářská dílna. Tu zřídil pradědeček Daniela Rezka počátkem minulého století. Sklo se zde vyrábělo do 2. světové války. V době socialismu byl objekt využíván jako prodejna potravin. V devadesátých letech minulého století sem byla umístěna výroba nově vzniklé firmy Truhlářství Zásada s.r.o.

Po ukončení jabloneckého pivovaru Jantar nebyl na Jablonecku žádný pivovar, někteří jeho zaměstnanci našli nově práci právě v Zásadě. Pivovar i pivo Rezek se jmenuje po zakladateli a podnikateli v jedné osobě Danielu Rezkovi. Majitel truhlárny, sklárny a penzionu si tak doplnil portfolio o minipivovar, který je tak posledním dílkem do skládačky Zážitková agentura Zásada. Ta kromě ubytování nabízí i interaktivní dílny. V plánu má majitel vyrobit 100 až 120 hektolitrů piva, v nabídce bude světlá jedenáctka, polotmavá dvanáctka a třináctistupňový ALE.

Do budoucna by chtěl Daniel Rezek z pivovaru udělat i kulturně-společenské centrum. Kromě prohlídky pivovaru je možné si za poplatek v Pivovaru Rezek uvařit i své vlastní pivo, otevírací doba je pondělí, úterý, středa, čtvrtek a neděle od 16 do 22 hodin a v pátek a v sobotu dokonce do 22 hodin.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Záměr vstupu kraje do MMN podpořilo semilské zastupitelstvo

Zastupitelé města Semily na svém jednání v pondělí 11. listopadu 2019 jednohlasně schválili záměr vstupu Libereckého kraje do společnosti MMN, a.s. prostřednictvím nabytí akcií společnosti v hodnotě až 162 500 000 Kč, a to za podmínky zachování péče v zařízeních provozovaných MMN, a.s. ve stávajícím rozsahu. Podrobnosti na Našem Pojizeří

Krajský úřad podpoří deseti miliony liberecké Divadlo F. X. Šaldy

Částkou 10 milionů podpoří Liberecký kraj rekonstrukci topení a vzduchotechniky Divadla F. X. Šaldy v Liberci. Na svém jednání o tom rozhodla rada kraje. Celková částka na modernizaci budovy činí více než 26 milionů korun. „Ač se to na první pohled může zdát jako okrajová záležitost, kvalitní vzduchotechnika a vytápění jsou jedním ze základních předpokladů funkčnosti celého divadla. Proto jsme se rozhodli v letošním roce směřovat příspěvek Libereckého kraje právě do těchto úprav," uvedla Květa Vinklátová, radní pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V jabloneckém muzeu zahájí výstavu Současné české vánoční ozdoby
FOTO: Legendární Turbo zahrálo své hity v bozkovské sokolovně
Jablonecký Kinofest při druhém ročníku přivítá Václava Marhoula
V Jablonci schází šest strážníků, nováčky shání ve výběrovém řízení
Program kin v Jablonci nad Nisou od 14. do 27. listopadu

Nejčtenější články

12.11.: Otevřeli nový podnik v bývalé Jizeře v Jablonci
13.11.: Hlídka městské policie poskytla první pomoc muži v bezvědomí
13.11.: Neobvyklým turistou po zasněžené silnici v Jizerkách byl velbloud

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn