Pacienti ohodnotili Nemocnici Tanvald v anketě velmi dobře

07.12.2016 10:08:01 | Autor: Lenka Mrkvová | Rubrika: Zprávy | Obce: Tanvald

Pacienti ohodnotili Nemocnici Tanvald v anketě velmi dobře

Nemocnice v Tanvaldu uspěla v celostátním žebříčku hodnocení nemocnic Nemocnice ČR 2016 hned v několika kategoriích. V celostátním srovnání se tanvaldská nemocnice umístila v kategorii Bezpečná nemocnice - seznámení hospitalizovaných pacientů s riziky zákroku, kde obsadila 2. místo, a v kategorii Bezpečnost a spokojenost hospitalizovaných pacientů se umístila na 3. místě. V rámci Libereckého kraje nemocnice uspěla také v celkové spokojenosti ambulantních a hospitalizovaných pacientů.

Nemocnice Tanvald se v kategorii Bezpečnost a spokojenost hospitalizovaných pacientů umístila na 1. místě v rámci Libereckého kraje, kde ale s 3. místem uspěla i v kategorii Bezpečnost a spokojenost ambulantních pacientů. Tanvaldská nemocnice se umístila i v celorepublikových kategoriích. Zde obsadila 2. a 3. místo v kategoriích Bezpečnost a spokojenost hospitalizovaných pacientů a Bezpečná nemocnice - seznámení hospitalizovaných pacientů s riziky zákroku.

„Pozitivní hodnocení našich pacientů, které dopomohlo k umístění tanvaldské nemocnice hned v několika kategoriích, vnímáme jako velký úspěch. Spokojený pacient je pro nás naprosto klíčový a výsledek tohoto hodnotícího projektu dokládá, že jdeme správným směrem. Je to pro nás také velká motivace, abychom v naší snaze poskytovat pacientům tu nejlepší péči nepolevovali," uvedla Dagmar Dvořáková, ředitelka komunikace společnosti VAMED Mediterra, která tanvaldskou nemocnici provozuje.

Celostátní hodnotící projekt Nemocnice ČR 2016, který pravidelně pořádá organizace HealthCare Institute, probíhal od 1. února do 31. srpna letošního roku. Letos se do projektu zapojilo 155 nemocnic s akutními lůžky a výsledky jsou přístupné obyvatelům České republiky. V rámci tohoto projektu byly nemocnice komplexně hodnoceny ve čtyřech klíčových oblastech: Bezpečnost a spokojenost hospitalizovaných pacientů, Bezpečnost a spokojenost ambulantních pacientů, Bezpečnost a spokojenost zaměstnanců nemocnic a Finanční zdraví nemocnic.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Komunikace lékařů a sester v Nemocnici Tanvald patří k nejlepším v Česku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Jablonci funguje projekt Nezakopni o paragraf

Jablonec získal účelovou dotaci přesahující 30 tisíc korun z Dotačního fondu Libereckého kraje. Finance jsou určené na projekt prevence kriminality nazvaný Nezakopni o paragraf 2019. „Prostřednictvím projektu Nezakopni o paragraf 2019 chceme pomoci dětem, které se dostaly do střetu se zákonem, těžko se začleňují, nebo mají problémy výchovné," řekl náměstek primátora pro oblast sociální, zdravotní a humanitní David Mánek a dodal, že projekt má vést ke snížení rizikového chování a recidivy dětí. Celkové náklady projektu jsou necelých 52 tisíc korun, dotace z Dotačního fondu Libereckého kraje, z programu Prevence kriminality, činí 34 tisíc korun. Zbylých bezmála 18 tisíc zaplatí Jablonec z městské kasy. Projektu se v květnu zúčastnili žáci ze základní školy v Kamenné ulici.

Krakonošovy letní podvečery popatnácté na jilemnickém náměstí

V polovině července patří Masarykovo náměstí a nádvoří zámku v Jilemnici už pravidelně na čtyři dny velké regionální kulturní přehlídce nazvané Krakonošovy letní podvečery. Letos tuto akci již popatnácté pořádá Jilemnicko - svazek obcí od středy 17. do soboty 20. července. Podrobný článek na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Krakonoši došla trpělivost s lidskými odpadky! Od 1. srpna uzavře hory
Obrazem: Závod veteránů Okolo Elišky 2019
Nejen o Rallye Dakar bude povídat Milan Engel
Tábor nejen pro neslyšící děti měl letos název Dobrodružství s přírodou
Při nehodě čtyř aut v Krásné Studánce zemřel jeden člověk

Nejčtenější články

14.07.: Obrazem: Letní hasičská country zábava v Tanvaldě
14.07.: Obrazem: Přípravné utkání FK Velké Hamry - FK Jablonec B
14.07.: Obrazem: Rally Bohemia 2019

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn