Pacienti ohodnotili Nemocnici Tanvald v anketě velmi dobře

07.12.2016 10:08:01 | Autor: Lenka Mrkvová | Rubrika: Zprávy | Obce: Tanvald

Pacienti ohodnotili Nemocnici Tanvald v anketě velmi dobře

Nemocnice v Tanvaldu uspěla v celostátním žebříčku hodnocení nemocnic Nemocnice ČR 2016 hned v několika kategoriích. V celostátním srovnání se tanvaldská nemocnice umístila v kategorii Bezpečná nemocnice - seznámení hospitalizovaných pacientů s riziky zákroku, kde obsadila 2. místo, a v kategorii Bezpečnost a spokojenost hospitalizovaných pacientů se umístila na 3. místě. V rámci Libereckého kraje nemocnice uspěla také v celkové spokojenosti ambulantních a hospitalizovaných pacientů.

Nemocnice Tanvald se v kategorii Bezpečnost a spokojenost hospitalizovaných pacientů umístila na 1. místě v rámci Libereckého kraje, kde ale s 3. místem uspěla i v kategorii Bezpečnost a spokojenost ambulantních pacientů. Tanvaldská nemocnice se umístila i v celorepublikových kategoriích. Zde obsadila 2. a 3. místo v kategoriích Bezpečnost a spokojenost hospitalizovaných pacientů a Bezpečná nemocnice - seznámení hospitalizovaných pacientů s riziky zákroku.

„Pozitivní hodnocení našich pacientů, které dopomohlo k umístění tanvaldské nemocnice hned v několika kategoriích, vnímáme jako velký úspěch. Spokojený pacient je pro nás naprosto klíčový a výsledek tohoto hodnotícího projektu dokládá, že jdeme správným směrem. Je to pro nás také velká motivace, abychom v naší snaze poskytovat pacientům tu nejlepší péči nepolevovali," uvedla Dagmar Dvořáková, ředitelka komunikace společnosti VAMED Mediterra, která tanvaldskou nemocnici provozuje.

Celostátní hodnotící projekt Nemocnice ČR 2016, který pravidelně pořádá organizace HealthCare Institute, probíhal od 1. února do 31. srpna letošního roku. Letos se do projektu zapojilo 155 nemocnic s akutními lůžky a výsledky jsou přístupné obyvatelům České republiky. V rámci tohoto projektu byly nemocnice komplexně hodnoceny ve čtyřech klíčových oblastech: Bezpečnost a spokojenost hospitalizovaných pacientů, Bezpečnost a spokojenost ambulantních pacientů, Bezpečnost a spokojenost zaměstnanců nemocnic a Finanční zdraví nemocnic.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Komunikace lékařů a sester v Nemocnici Tanvald patří k nejlepším v Česku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Muzea oslaví Mezinárodní den archeologie

Oslava nadšení z objevování historie - to je Mezinárodní den archeologie, který připadá na celém světě vždy na třetí říjnovou sobotu. Pracovníci Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě uchystali na sobotu 19. října akci nazvanou Malé archeologické putování Českou Lípou. Muzeum Českého ráje v Turnově si připravilo již na čtvrtek 24. října přednášku a komentované prohlídky. Přednáška Romana Sirovátky seznámí publikum s novými archeologickými objevy turnovských archeologů za poslední dva roky. Více podrobností

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Víkend křišťálového údolí připravují v Muzeu skla a bižuterie
Kontrolní akce policie probíhala u hraničního přechodu v Harrachově
Do Bozkova přijela i na podzim 2019 zahrát kapela Tři sestry
V Jablonci otevřou novou galerii Pouzar&ová
Derby dělilo body, ale první půle nenadchla

Nejčtenější články

19.10.: Od listopadu budou jablonečtí strážníci nasazovat autům botičky
18.10.: Pohledávky mezi Grepou a městem Jablonec jsou vyrovnané
18.10.: Liberečtí hasiči slavili 110. výročí své první budovy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn