P. J. Art Cup 2019 pro Jabloneckou U9

11.02.2019 17:04:59 | Autor: Jaroslav Hrabák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

P. J. Art Cup 2019 pro Jabloneckou U9

V hale Sportparku v Liberci se konal zajímavý žákovský turnaj. Hrály výběry žáků U9 ve složení gólman a tři hráči v poli a souběžně také dovednostní turnaj jeden na jednoho.

V dobrém rozmaru i formě zastihl turnaj malé svěřence trenéra „Pepy" Kubína, kteří prošli turnajem nejlépe, těší je rovněž skalp v podobě sedmi gólů do sítě libereckého Slovanu. O prvenství bojovaly týmy AFK Nové Město, FK Jablonec, Rapid Liberec a Slovan Liberec. Kubínova „devítka" předváděla výborný a bojovný fotbal, zdá se, že kluci konečně objevili gólmana v podobě Ondry Bjačeka.

K turnaji bych ještě uvedl, že pod trenérem Heřmanem Kubínem hráči vynikali hlavně bojovností, zájmem a chutí o hru, ale i celkovým pojetím fotbalu, kde začíná být vidět i celková organizovanost hry. Více jak polovinou turnaje propluli hladce bez ztráty bodu vč. výhry nad svým rivalem Slovanem Liberec. Ke konci turnaje se vzájemné zápasy vyrovnaly a přišla i překvapení. Důležitým krokem k vítězství na turnaji bylo opět porazit Slovan Liberec ve druhém zápase, což se po těsné prohře v posledních minutách nepodařilo. O vítězství v turnaji tak rozhodoval počet vstřelených branek, kde Jablonec nastřílel 54 a Liberec 47 branek.

Konečné pořadí: 1. FK Jablonec, 2. Slovan Liberec, 3. VTJ Rapid Liberec, 4. AFK Nové Město pod Smrkem.

Vítězný tým FK Jablonec: Zleva dole brankář Ondra Bjaček, Jarda Rengl a zleva nahoře trenér Heřman Kubín, Adam Bojanovský, Viktor Smrček, David Vrbata, Felix Rengl, Radim Hrabák.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 1 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Evropští odborníci na ochranu alejí se sjedou do Liberce

Pátý ročník mezinárodní konference Aleje 2019 bude koncem dubna hostit zástupce ministerstva životního prostředí, silničáře a úředníky za účasti odborníků z celé Evropy. Diskutovat budou o systematické ochraně a obnově alejí v krajině. Konferenci pořádá spolek Arnika ve spolupráci s Krajským úřadem Libereckého kraje a polskou organizací Fundacja Ekorozwoju. Cyklus přednášek odstartuje 25. dubna na Krajském úřadu Libereckého kraje. Přednášet budou zástupci ministerstva životního prostředí, krajského úřadu, správy a údržby silnic a odborníci na ochranu stromů. O své zkušenosti s obnovou, ochranou a údržbou alejí se podělí i zahraniční hosté z Francie, Německa, Polska, Ruska a Švédska.

Nominovat nejlepší Památku kraje můžete do konce dubna

Už jen do 30. dubna mohou lidé nominovat stavby do soutěže Památka roku 2018 Libereckého kraje. Cílem klání, které Liberecký kraj pořádá poprvé, je ocenit nejlepší obnovu nemovité kulturní památky. Podmínkou účasti v soutěži je dokončení obnovy nemovité kulturní památky v kalendářním roce nebo etapě obnovy a zároveň musí být dodržen minimální vlastní podíl vlastníka na obnově ve výši 50 000 korun. Podrobnosti v předchozím článku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

O prodlouženém velikonočním víkendu policisté kontrolovali řidiče
Policie hledá svědky nehody v Nové Vsi, při níž srazili kočárek s dítětem
Liberec uvítá volejbalové superveterány na Svijany cupu 2019
Pod Ještědem hořelo kvůli nedopalku cigarety, hasiči zasahují i jinde
Cenu ředitele Správy KRNAP za rok 2018 získalo devět osobností

Nejčtenější články

21.04.: Místo odpalu ohňostroje na jablonecké přehradě se mění
22.04.: Vlak narazil před Železným Brodem do stromu
21.04.: V anketě Dřevěná stavba 2019 uspěla hřiště z Libereckého kraje

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT