P. J. Art Cup 2019 pro Jabloneckou U9

11.02.2019 17:04:59 | Autor: Jaroslav Hrabák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

P. J. Art Cup 2019 pro Jabloneckou U9

V hale Sportparku v Liberci se konal zajímavý žákovský turnaj. Hrály výběry žáků U9 ve složení gólman a tři hráči v poli a souběžně také dovednostní turnaj jeden na jednoho.

V dobrém rozmaru i formě zastihl turnaj malé svěřence trenéra „Pepy" Kubína, kteří prošli turnajem nejlépe, těší je rovněž skalp v podobě sedmi gólů do sítě libereckého Slovanu. O prvenství bojovaly týmy AFK Nové Město, FK Jablonec, Rapid Liberec a Slovan Liberec. Kubínova „devítka" předváděla výborný a bojovný fotbal, zdá se, že kluci konečně objevili gólmana v podobě Ondry Bjačeka.

K turnaji bych ještě uvedl, že pod trenérem Heřmanem Kubínem hráči vynikali hlavně bojovností, zájmem a chutí o hru, ale i celkovým pojetím fotbalu, kde začíná být vidět i celková organizovanost hry. Více jak polovinou turnaje propluli hladce bez ztráty bodu vč. výhry nad svým rivalem Slovanem Liberec. Ke konci turnaje se vzájemné zápasy vyrovnaly a přišla i překvapení. Důležitým krokem k vítězství na turnaji bylo opět porazit Slovan Liberec ve druhém zápase, což se po těsné prohře v posledních minutách nepodařilo. O vítězství v turnaji tak rozhodoval počet vstřelených branek, kde Jablonec nastřílel 54 a Liberec 47 branek.

Konečné pořadí: 1. FK Jablonec, 2. Slovan Liberec, 3. VTJ Rapid Liberec, 4. AFK Nové Město pod Smrkem.

Vítězný tým FK Jablonec: Zleva dole brankář Ondra Bjaček, Jarda Rengl a zleva nahoře trenér Heřman Kubín, Adam Bojanovský, Viktor Smrček, David Vrbata, Felix Rengl, Radim Hrabák.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 1 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

TUL otevře s Fraunhofer institutem nové Centrum excelence

Technická univerzita v Liberci (TUL) a německý Fraunhoferův institut pro výzkum silikátů (ISC) spojují své síly a zřizují nové centrum excelence. Institut pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace TUL uzavřel s Fraunhoferovým institutem, jako jedna z mála českých institucí, Memorandum o porozumění. Aby se vznik centra co nejvíce urychlil, navrhují partneři zahájit spolupráci v oblastech společných odborných znalostí a zájmů. Pro výměnu know-how a výsledků výzkumu ústavy vytvoří digitální datový prostor. Základem spolupráce je týmový projekt NANOMATCON (Multifunkční nanočástice a strukturované materiály), financovaný v rámci evropského programu Horizont 2020, a některé aplikované projekty s českými průmyslovými partnery.

Ve výběrovém řízení určí novou ředitelku ZŠ Pasířská Jablonec

Rada města Jablonce nad Nisou vyhlásila výběrové řízení na obsazení místa ředitele/ředitelky Základní školy Jablonec nad Nisou, Pasířská 72, příspěvková organizace (ZŠ Pasířská). „Věřím, že se do konkurzního řízení přihlásí kvalitní uchazeči, ze kterých vybereme správnou osobnost, která bude mít ty nejlepší předpoklady pro výkon funkce ředitele - ředitelky ZŠ Pasířská. Termín pro podání přihlášek je 15. 3. 2019 do 12:00," uvedl náměstek jabloneckého primátora pro oblast humanitní David Mánek.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Program kin v Jablonci nad Nisou od 21. února do 6. března
Obrazem: Memoriál Karla Líbala 2019
Obrazem: Dětský karneval v Kokoníně
Mladší žactvo bojovalo o tituly přeborníků Liberecka
Senzační zlato štafety atletek LIAZU

Nejčtenější články

20.02.: Řidič se zákazem řízení se v Desné lekl policejní hlídky a poté boural
20.02.: Policie pátrá po muži z Teplic, mohl by se zdržovat na Jablonecku
18.02.: Policie hledá muže, kterého zachytila kamera v Desné

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Jitka Abrahamová - KOMUNIKACE na základě Emoční inteligence

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT