Ohlédnutí za Jabloneckou hudební nocí 2019

07.09.2019 20:11:14 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Harrachov,Liberecký kraj

Ohlédnutí za Jabloneckou hudební nocí 2019

Na tradičním open air festivalu v Jablonci nad Jizerou zahrály v areálu městského parku v Pilišťatech v pátek 23. srpna tentokrát kapely UDG, České srdce, Japato a Claymore. Přinášíme ohlédnutí pořadatele Václava Ullricha a také fotogalerii!

Úderem 18.00 se rozezněly první tony kytar a bubnů. Skupina Japato z Branné u Vrchlabí zaujala místo „ předkapely". Rozvlnila a rozezpívala pomalu se plnící areál městského parku v Jablonci nad Jizerou. Hráli jednu rockovou pecku za druhou. Zpěvačka navzdory ochraptělým hlasivkám nedala na sobě nic znát a bravurně vše zvládla.

Poté se na podium stěhují s nástroji již otrkaní mazáci, co zde poněkolikáté na podobné akci hráli. Jsou to spoluzakladatelé bývalé Keltské Noci tedy České srdce v čele s Michalem Šenbauerem. Pánové opět předvedli maximální výkony a posluchači se v čase vrátili tak o 25 let zpět, kdy řádili na tuto hudbu na místním vleku „Kamenec" například na skladbu Bosou nohou žárem.

Jablonecká hudební noc 2019<br />Autor: Archiv Jablonecká hudební noc Jablonecký park je již plný a návštěvníci očekávali zlatý hřeb večera, kapelu z Ústí nad Labem - UDG. Pánové naladili a už chrlili jednu skladbu za druhou - Parfémy, Motýl. Zábava se dostala do varu. Nečekaně chlapi vešli mezi lidi a odnesli si tam praktikábl s bicími a ne, že hráli z publika, ale i samotní návštěvníci si mohli na jednu píseň z jejich tvorby zabubnovat. Chlapům se tady tak zalíbilo, že zde zůstali do pozdních hodin a atmosféru si užili do konce.

Půlnoční ohňostroj ohlásil start poslední kapely. A tak se na podium chystala zde neznámá kapela Claymore. Je to pánská kapela ve skotských sukních, podkolenkách a s kvílejícími dudami. To vše napověděli, že festival zakončili vyloženě skotskými písněmi. Nechybělo ani vystoupení skotských tanečnic. Překvapením při závěrečné skladbě bylo? Co myslíte? Byli čeští skoti na ostro? Každopádně tato hudba dodala návštěvníkům spousty energie na cestu domů.

Prázdninové hudební léto na Jablonecku pokračuje i v srpnu

Ohlédnutí za festivalem Jablonecká hudební noc 2018

Fotoohlédnutí za festivalem Jablonecká hudební noc 2016

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 37 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.

Varování: Na Jablonecku se stále volně pohybuje šelma

Na Jablonecku se stále pohybuje neznámá kočkovitá šelma. Důrazně vyzýváme občany k obezřetnosti při pohybu ve volné krajině, ke zvýšenému dozoru psů a domácích zvířat. Nedoporučujeme vstup do lesů. Předchozí článek o jablonecké šelmě


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hašek a Martinec vstoupili mezi legendy hokeje i na mincích
Program kin v Jablonci nad Nisou od 17. do 30. října
Modernizaci skokanských můstků pod Ještědem chce podpořit i kraj
KAM ZA SPORTEM: ve dnech 18. až 20. října 2019
V Plavech chystají setkání se známou spisovatelkou

Nejčtenější články

16.10.: Na jablonecké křižovatce U Balvanu se srazila dvě auta
14.10.: Liberecký kraj ocenil nejlepší pečovatelky a pečovatele za rok 2019
14.10.: Gottův dvorní fotograf bude vystavovat v Jablonci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn