Odešla legenda windsurfingu a jabloneckého sportu Petr Haubold

19.07.2020 17:33:06 | Autor: Jan Štěpánek | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Odešla legenda windsurfingu a jabloneckého sportu Petr Haubold

S bolestí v srdci oznamuje jachtařský oddíl JO TJ Delfín Jablonec všem blízkým a přátelům smutnou zprávu, že nás navždy opustil nestor jabloneckého sportu a legenda českého windsurfingu Petr Haubold.

Petr Haubold zemřel po těžké nemoci v pondělí 13. 7. 2020 ve věku 76 let. Petr byl průkopníkem a jedním ze zakladatelů závodního windsurfingu v Československu, zúčastnil se historicky prvního závodu pořádaného na našem území v roce 1975 na Jesenici a rovnou zorganizoval 2. závod v rámci závodu Ski regata na jeho domácí Jablonecké přehradě. Během své bohaté kariery se zúčastnil stovek závodů, jak doma, tak v zahraničí, ještě vloni startoval na ME Racerboard a i pro letošní 45. sezonu byl připraven pokračovat v závodění, bohužel mu to již nebylo dopřáno.

Byl matadorem našeho sportu, který nadevše miloval, několikanásobným vítězem Českého poháru, mistrem ČR a bojovníkem, který se nikdy nevzdával a bojoval do posledních sil.

Svojí pracovitostí, smyslem pro pořádek a pílí výrazně přispíval k rozvoji Jachetního oddílu TJ Delfín Jablonec, řadu let se staral jako zodpovědný správce o naši loděnici, pořádal a organizoval řadu sportovních akcí a mnoho let pracoval ve výkonném výboru TJ Delfín Jablonec.

Byl trenérem, vynikajícím závodníkem, všestranným sportovcem a spolehlivým kamarádem, nikdy se nevyhýbal tvrdé práci a neustále na sobě pracoval, svými postoji a upřímností si získal velký respekt a obdiv.

Petře budeš nám chybět čest tvé památce

Honza Štěpánek

Předseda JO TJ Delfín Jablonec

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V pondělí 10. května otevřou infocentrum v Turnově

Po téměř 5 měsících se může v pondělí 10. května Regionální turistické informační centrum v Turnově konečně v plném rozsahu otevřít. „Těšíme se až vám představíme naši novou nabídku suvenýrů, neboť bohatý sortiment zboží infocentra byl doplněn o nové magnetky, klíčenky a přívěsky. Dále je přichystána nová kolekce suvenýrů s malovanými obrázky Turnova a Českého ráje, jako jsou například hrnečky, magnetky či záložky. V příštích dnech bude rozšířena i řada regionálních produktů, a to o mýdla a hořické trubičky s motivem Turnova a Valdštejna," sdělila za organizaci Turnovské památky a cestovní ruch Anna Chaloupecká.

Cestující se o své zůstatky na elektronických kartách nemusí obávat

Krajská společnost KORID LK je od září 2018 jediným vydavatelem a správcem elektronických peněžních prostředků na všech kartách ve veřejné dopravě. Zatímco všichni dopravci s touto změnou souhlasili a přistoupili i na vyrovnání svých závazků, společnost Witbystar (dříve BusLine a později TD BUS) i v současné době dluží KORIDu LK zhruba 3,3 milionu korun a neplní tím uzavřenou smlouvu.  „Neplnění dohody ze strany společnosti Witbystar způsobilo, že na elektronických peněženkách, které spravuje organizace KORID LK, chybí částka zhruba 3,3 milionu korun. Cestující samozřejmě o své peníze nepřijdou. Witbystar dostal Liberecký kraj do takové situace, že v případě poklesu zůstatku na účtu elektronických peněženek by kraj musel pokrýt chybějící částku z vlastního rozpočtu. Je to jedna z variant, kterou by musela odsouhlasit rada kraje. Nyní musíme situaci i nadále sledovat," uvedl statutární náměstek hejtmana Jan Sviták.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Májový jarmark v Jilemnici bude, ale bez kulturního programu
Okolo rozhledny Štěpánka přes Bílou skálu až za Járou Cimrmanem
Nadšenci z Jablonecka a Liberecka vybudovali nová místa pro setkávání
V Libereckém kraji je vyočkováno už 139 tisíc dávek vakcíny
Od 10. května se rozvolní protiepidemická opatření i v dalších krajích

Nejčtenější články

07.05.: K ochraně školek v Jablonci se spojily obě bezpečnostní složky
06.05.: Jablonec nezavírá oči nad problémovými skupinami mladistvých
07.05.: V Jablonci se střetla tramvaj s osobním autem

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn