Obrazem: XIV. ročník Muchovmana

15.05.2017 15:17:44 | Autor: Jan Kuna | Rubrika: Sport | Obce: Velké Hamry,Zásada

Obrazem: XIV. ročník Muchovmana

Ani nepříznivá předpověď počasí neodradila více než 200 závodníků od účasti ve 14. ročníku štafetového závodu družstev a jednotlivců Muchovman 2017. Ten pravidelně pořádá TJ Tanvald z.s. a také letos byl závod Českou asociací extrémních sportů zařazen do Poháru Čech štafet.

Týmy složené z lezce, cyklisty a běžce se v sobotu 13. května sešly ve Zbytkách v areálu  Hospody ve Vrších, aby se společně pokusily vybojovat co nejlepší umístění v jedné z mnoha kategorií nebo přímo titul Muchovman 2017 pro nejrychlejší tým.

Ráno v den závodu počasí nakonec ukázalo svou vlídnou tvář, ale noční srážky poznamenaly tratě všech disciplín a tak si závodníci sáhli až na dno svých sil. Lezci bojovali na mokrých skalách, bikeři v blátě i loužích a běžci na kluzkých kamenech a kořenech. Obdiv a úctu proto zaslouží každý, kdo do závodu nastoupil.

Nejrychlejším družstvem a tedy držitelem titulu Muchovman 2017 se nakonec stal časem 1:10:48,4 tým Czech Outdoor Extrém ve složení Zdeněk Černý, Milan Záleský a Vladimír SRB. Vyhlášeni a odměněni byli i vítězové kategorií tým nad 30 let, tým nad 40 let, tým + 150, tým ženy, tým MIX a také jednotlivci, kteří všechny disciplíny absolvovali sami. Ten, kdo nestál na bedně tajně doufal v tradiční tombolu, ve které byl kromě spousty hodnotných cen losován poukaz na pobyt v rakouských Alpách od CK TRIP.

Závěrečnou afterparty letos ozdobilo famózní a živelné vystoupení hudebních skupin Mandragora, Vomit Electronic, 9431 a Broken Dam.

Závěrem je třeba poděkovat všem závodníkům za excelentní výkony, společnostem SIZ, ALB, Singingrock, SALTIC, HUDY, CK TRIP, TENEO, MAKAK, ŠUTR, Kondrád, Pekařství Mašek a městu Tanvald, městu Velké Hamry, městu Smržovka, obci Plavy, městysu Zásada a H.O. Tanvald za podporu. Díky také všem pořadatelům za obětavost a ČAES, LČR a majitelům pozemků za přízeň. 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 425 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kvůli podloží se protáhne oprava Žižkovy ulice v Jilemnici

Oprava Žižkovy ulice v Jilemnici, na níž se finančně podílí Liberecký kraj, se možná prodraží. V průběhu rekonstrukce se totiž mimo jiné zjistilo, že pod povrchem silnice je podloží, které není stabilní. Částka za opravu se má zvýšit o 2,1 milionu korun včetně DPH. Opravy měly být hotovy do konce letošního září, vyžádají si však prodloužení termínu dokončení o 20 dní, do druhé poloviny října. Více podrobností na Našem Pojizeří

Chodník z Růžové hory na Sněžku je s omezením otevřen

Od pátku 19. července od 14 hodin bude otevřený chodník z Růžové hory na Sněžku v úseku od Traverzu nahoru. Práce na opravách budou pokračovat v místech, kde je možné cestáře s opatrností bokem obejít. Další omezení bude v září kvůli štětování v nejnižším úseku, jak aktuálně informovala Správa KRNAP. Více o letních opravách cest v Krkonoších


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Rozeschlé varhany přinutily organizátory koncert přesunout
Oprava lávky Rádlo omezí dopravu z Jablonce na Prahu
Na Spartě zasloužená prohra Jablonce
Popatnácté Jizerku oživí Anenská sklářská slavnost
Obrazem: Přípravné utkání FK Velké Hamry - FK Jablonec U19

Nejčtenější články

20.07.: Obhájí Tomáš Slavík vítězství ve finále JBC 4X Revelations?
20.07.: Areál firmy Kitl ožil díky ochutnávkám a křtu knihy
22.07.: Obrazem: Přípravné utkání FK Velké Hamry - FK Jablonec U19

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn