Obrazem: XIV. ročník Muchovmana

15.05.2017 15:17:44 | Autor: Jan Kuna | Rubrika: Sport | Obce: Velké Hamry,Zásada

Obrazem: XIV. ročník Muchovmana

Ani nepříznivá předpověď počasí neodradila více než 200 závodníků od účasti ve 14. ročníku štafetového závodu družstev a jednotlivců Muchovman 2017. Ten pravidelně pořádá TJ Tanvald z.s. a také letos byl závod Českou asociací extrémních sportů zařazen do Poháru Čech štafet.

Týmy složené z lezce, cyklisty a běžce se v sobotu 13. května sešly ve Zbytkách v areálu  Hospody ve Vrších, aby se společně pokusily vybojovat co nejlepší umístění v jedné z mnoha kategorií nebo přímo titul Muchovman 2017 pro nejrychlejší tým.

Ráno v den závodu počasí nakonec ukázalo svou vlídnou tvář, ale noční srážky poznamenaly tratě všech disciplín a tak si závodníci sáhli až na dno svých sil. Lezci bojovali na mokrých skalách, bikeři v blátě i loužích a běžci na kluzkých kamenech a kořenech. Obdiv a úctu proto zaslouží každý, kdo do závodu nastoupil.

Nejrychlejším družstvem a tedy držitelem titulu Muchovman 2017 se nakonec stal časem 1:10:48,4 tým Czech Outdoor Extrém ve složení Zdeněk Černý, Milan Záleský a Vladimír SRB. Vyhlášeni a odměněni byli i vítězové kategorií tým nad 30 let, tým nad 40 let, tým + 150, tým ženy, tým MIX a také jednotlivci, kteří všechny disciplíny absolvovali sami. Ten, kdo nestál na bedně tajně doufal v tradiční tombolu, ve které byl kromě spousty hodnotných cen losován poukaz na pobyt v rakouských Alpách od CK TRIP.

Závěrečnou afterparty letos ozdobilo famózní a živelné vystoupení hudebních skupin Mandragora, Vomit Electronic, 9431 a Broken Dam.

Závěrem je třeba poděkovat všem závodníkům za excelentní výkony, společnostem SIZ, ALB, Singingrock, SALTIC, HUDY, CK TRIP, TENEO, MAKAK, ŠUTR, Kondrád, Pekařství Mašek a městu Tanvald, městu Velké Hamry, městu Smržovka, obci Plavy, městysu Zásada a H.O. Tanvald za podporu. Díky také všem pořadatelům za obětavost a ČAES, LČR a majitelům pozemků za přízeň. 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 425 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Aktuální překážky na jabloneckých komunikacích

Souhrn dopravních překážek na jabloneckých ulicích: 1) výkop do kříže na pěší zóně v křižovatce ulic Lidické a Komenského bude trvat do 8. června. Jeho důvodem je oprava plynárenského zařízení; 2) do 19. června budou probíhat práce ve výkopu v ulici Panenská, kde budou dělníci pracovat na odstranění havárie kanalizačního řadu; 3) do konce června bude stát lešení na chodníku u tribuny B fotbalového stadionu v ulici Vrkoslavická; 4) do 10. srpna se bude opravovat havárie kanalizace v ulici Plynární, staveniště zabere zhruba dva metry čtverečné ulice.

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Policisté z Jablonecka děkují za darované potraviny v nouzovém stavu
Jablonecký běh do pohody trochu jinak
Už je opět přístupná vyhlídka v 17. patře budovy krajského úřadu
Skleněný poklad láká rodiny na řemeslnou a zážitkovou turistiku
Ministerstvo kultury určilo Jablonci 1,4 miliony korun na památky

Nejčtenější články

02.06.: Motocyklista upadl při předjíždění auta v Jablonci U Přehrady
02.06.: V Městské galerii MY zahájí odloženou výstavu mladých krajinářů
02.06.: Záchranáři ZZS Libereckého kraje děkují za pomoc i podporu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn