Obrazem: XIV. ročník Muchovmana

15.05.2017 15:17:44 | Autor: Jan Kuna | Rubrika: Sport | Obce: Velké Hamry,Zásada

Obrazem: XIV. ročník Muchovmana

Ani nepříznivá předpověď počasí neodradila více než 200 závodníků od účasti ve 14. ročníku štafetového závodu družstev a jednotlivců Muchovman 2017. Ten pravidelně pořádá TJ Tanvald z.s. a také letos byl závod Českou asociací extrémních sportů zařazen do Poháru Čech štafet.

Týmy složené z lezce, cyklisty a běžce se v sobotu 13. května sešly ve Zbytkách v areálu  Hospody ve Vrších, aby se společně pokusily vybojovat co nejlepší umístění v jedné z mnoha kategorií nebo přímo titul Muchovman 2017 pro nejrychlejší tým.

Ráno v den závodu počasí nakonec ukázalo svou vlídnou tvář, ale noční srážky poznamenaly tratě všech disciplín a tak si závodníci sáhli až na dno svých sil. Lezci bojovali na mokrých skalách, bikeři v blátě i loužích a běžci na kluzkých kamenech a kořenech. Obdiv a úctu proto zaslouží každý, kdo do závodu nastoupil.

Nejrychlejším družstvem a tedy držitelem titulu Muchovman 2017 se nakonec stal časem 1:10:48,4 tým Czech Outdoor Extrém ve složení Zdeněk Černý, Milan Záleský a Vladimír SRB. Vyhlášeni a odměněni byli i vítězové kategorií tým nad 30 let, tým nad 40 let, tým + 150, tým ženy, tým MIX a také jednotlivci, kteří všechny disciplíny absolvovali sami. Ten, kdo nestál na bedně tajně doufal v tradiční tombolu, ve které byl kromě spousty hodnotných cen losován poukaz na pobyt v rakouských Alpách od CK TRIP.

Závěrečnou afterparty letos ozdobilo famózní a živelné vystoupení hudebních skupin Mandragora, Vomit Electronic, 9431 a Broken Dam.

Závěrem je třeba poděkovat všem závodníkům za excelentní výkony, společnostem SIZ, ALB, Singingrock, SALTIC, HUDY, CK TRIP, TENEO, MAKAK, ŠUTR, Kondrád, Pekařství Mašek a městu Tanvald, městu Velké Hamry, městu Smržovka, obci Plavy, městysu Zásada a H.O. Tanvald za podporu. Díky také všem pořadatelům za obětavost a ČAES, LČR a majitelům pozemků za přízeň. 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 425 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pohádkový les pořádají v Rovensku

Tradiční Pohádkový les v Rovensku pod Troskami se koná v sobotu 18. května od 12.00 do 15.30. Trasa pohádkového lesa od startu je dlouhá 2 km a je zvládnutelná i s kočárky. Pohádkový les se koná za každého počasí. Celá trasa vede lesem Boreckých skal v Českém ráji. Z Turnova do Rovenska bude jezdit i parní vlak! Více podrobností

Pokračuje výstava fotografií v jablonecké nemocnici

V jablonecké nemocnici na chodbě za bistrem pokračuje výstava fotografií Jaroslavy Fojtíkové, která ve dvou blocích, s názvem Orchideje naší přírody a I u nás máme stepi, představuje svá oblíbená místa České republiky. „Ráda bych vám svými snímky zprostředkovala malou procházku po stepních lokalitách u nás. Z nepřeberného množství druhů rostlin jsem vybrala pár zástupců, typických pro tato místa v průběhu jedné vegetační sezony. Alespoň několik záběrů jsem musela věnovat i zástupcům říše živočišné, bez které by malý exkurz do našich stepních lokalit nebyl myslitelný," uvedla autorka výstavy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: V krajském přeboru st.žáků zdolaly Velké Hamry FK Jablonec
Bartoška uchvátil i v rakvi
Oblast cyklodopravy podpoří kraj více jak 13 miliony korun
Preventivní přednášky se vrátí do jabloneckých škol po prázdninách
V I.A třídě překvapivá porážka Pěnčína

Nejčtenější články

17.05.: Prolínání 2019 - Sen o Jizerských horách aneb Smržovský jarmark
16.05.: Žena usedla na motocykl u Železného Brodu s alkoholem a bez řidičáku
17.05.: I.B třída: Bělá potvrdila titul a ve Smržovce hráli za mrtvého kamaráda

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Ebony Porn European Porn