Obrazem: V Tanvaldě to o Adventu žije

13.12.2019 10:47:03 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Společnost | Obce: Tanvald

Obrazem: V Tanvaldě to o Adventu žije

Čtvrteční adventní odpoledne bylo v Tanvaldě opravdu bohaté na společenská setkání plná předvánoční atmosféry. Začalo to zahradní slavnostní pro seniory na Výšině, pokračovalo Vánočním jarmarkem v Masarykově základní škole a vše vyvrcholilo báječným vánočním koncertem folkové kapely Kantoři v kině Jas Járy Cimrmana.

Děti z MŠ na Výšině společně s dětmi ze ZŠ Sportovní si pro seniory do altánku zahrady u MDC Maják připravily krásné vystoupení plné vánočních koled a scének. Samozřejmě, že nechyběl rozlívaný svařáček a vánoční přáníčka pro přítomné, které děti samy společně se svými paními učitelkami vyhotovily.

Téměř ve stejnou dobu na hřišti pod radnicí sborovým zpěvem žáků Masarykovy Základní školy a obchodní akademie byl zahájen již 2. Vánoční jarmark. Po společném zpěvu vánočních písní a koled se účastníci přesunuli na jarmark do školy. Zde se naskytla možnost vybrat si z nezměrného množství drobných vánočních  dárečků,ochutnat cukroví nebo prostě jen tak posedět v improvizované kavárně a popít skvělou kávu.

 Večer pak završil vydařený koncert folkové legendy Kantoři. Skvělý vánoční program s písněmi z celého světa vtipně doprovázel Jindřich Honzík. Téměř zaplněné kino si dvouhodinový program opravdu užilo.

Co říci závěrem, čtvrteční adventní den v Tanvaldě se opravdu vydařil. Na něho navážou další akce pořádané místními školami a spolky. Za připomenutí jistě stojí tradiční vánoční koncerty ZUŠ, jejichž závěrečný koncert proběhne v kostele sv.Františka z Assisi příští čtvrtek. Do té doby se však můžeme těšit na tradiční zpívání na schodech u ZŠ Sportovní, které se koná příští úterý. Vše pak vyvrcholí pátečním Svařákem v areálu firmy 4soft. 

Krásný Advent všem a ještě krásnější a spokojenější Vánoce. 

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jarret zahrají v tanvaldském kině
Kantoři přinesou adventní náladu do tanvaldského kina
Kulturní akce na Jablonecku od adventu až do Nového roku
Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v prosinci

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 130 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Syn nalezené seniorky v Semilech poděkoval hasičským kynologům

Přátelské setkání se uskutečnilo v pondělí odpoledne na hasičské stanici v Semilech za přítomnosti všech kynologů, kteří se účastnili nedávné pátrací akce po starší ženě v Semilech. Nechyběli ani hlavní aktéři, a to kynologičtí psi. Pan Daneš, syn včas nalezené ženy, obdaroval čtyřnohé zachránce speciálními pamlsky, na kterých si určitě s chutí pochutnají. Podrobnosti na Našem Pojizeří

Milion z Jablonce na dopravní obslužnost v kraji

Zastupitelé odsouhlasili Smlouvu o spolupráci při zajištění dopravní obslužnosti Libereckého kraje na období 2020-2023. Jablonec se tímto zavazuje zaplatit na zajištění dopravní obslužnosti v kraji částku jeden milion korun ročně. „Výše této částky je stanovená dohodou smluvních stran pro daný kalendářní rok jako konečná. Kraj stanoví rozsah dopravní obslužnosti a zajišťuje přepravu cestujících veřejnou drážní osobní dopravou i veřejnou linkovou dopravou a jejich propojením," připomněl primátor Jiří Čeřovský.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Už 13. ročník Jilemnické 50 se jel na Horních Mísečkách
Další budovy v Ralsku půjdou k zemi, kraj zde chce mít čisto a bezpečno
VIDEO: Cesta ze severu Čech až do španělské Marbelly
Cenná výhra Bižuterie nad týmem Žabiny Brno B
Blíží se další ročník Soutěže Karla Hubáčka

Nejčtenější články

26.01.: SDH Pěnčín/ Bratříkov má nový zásahový automobil
27.01.: Obrazem: Slavnostní ples přátel umění města Tanvald
27.01.: Obrazem: Zásadská Pralyže 2020

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn