Obrazem: V Tanvaldě se život nezastavil

03.04.2020 12:04:26 | Autor: Redakce | Rubrika: Zprávy | Obce: Tanvald

Obrazem: V Tanvaldě se život nezastavil

Ani v této pro nás všechny nezvyklé době vedení města Tanvald neupustilo od realizace svých dříve naplánovaných záměrů v rozvoji města.

Zatímco ve Středisku volného času Tanvald zdejší dámy pilně šijí roušky pro potřebné, do pečovatelských domů byl omezen kvůli nákaze přístup  a kousek od nich v Kamélii prodávají přes okýnko chutnou krmi, tak na nedalekém Šumburku krom opravy kanálů v Raisově ulici započali se závěrečným přepojováním nově vybudovaného vodovodu. A aby to nepřišlo líto našim nejmenším, vyrostl pro ně v zahradě pod parkem zbrusu nový dřevěný hrad.

Tanvald však není jenom Šumburk, takže na protilehlé Výšině došlo k závěrečným úpravám povrchu u zbourané části nákupního střediska, započala výstavba několika parkovacích míst v ulici U lesíka a v dolní části sídliště vyrostlo nové dřevěné hřiště pro nejmenší a rovněž i naplno započala revitalizace zahrady MŠ Radniční.

„Jsem nesmírně rád, že v této nelehké době se nám daří realizovat i naše záměry na zlepšení života ve městě. Přeci jen dříve nebo později nás čeká návrat do každodenního života, ve kterém oceníme fungující vodovod, nová parkovací místa pro naše miláčky  i dětská hřiště pro ty nejmenší," uvedl starosta města Vladimír Vyhnálek. Jedním dechem však dodal: „Těší mne obrovská obětavost a nasazení nás všech v těchto dnech. Alespoň tedy touto formou vám chci ze srdce všem poděkovat."

I my se rádi připojujeme s poděkováním všem. Máte náš upřímný obdiv.   

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 28 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Aktuální překážky na jabloneckých komunikacích

Souhrn dopravních překážek na jabloneckých ulicích: 1) výkop do kříže na pěší zóně v křižovatce ulic Lidické a Komenského bude trvat do 8. června. Jeho důvodem je oprava plynárenského zařízení; 2) do 19. června budou probíhat práce ve výkopu v ulici Panenská, kde budou dělníci pracovat na odstranění havárie kanalizačního řadu; 3) do konce června bude stát lešení na chodníku u tribuny B fotbalového stadionu v ulici Vrkoslavická; 4) do 10. srpna se bude opravovat havárie kanalizace v ulici Plynární, staveniště zabere zhruba dva metry čtverečné ulice.

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v červnu
Na vodě jezděte jen na zelenou. Zachráníte ryby i mihule
Děti šly zpátky do školy po Covidu, doprovázeli je policisté
Opět pokračuje rekonstrukce mostu na průtahu městem Turnov

Nejčtenější články

05.06.: Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
02.06.: Motocyklista upadl při předjíždění auta v Jablonci U Přehrady
04.06.: Obrazem: Fotbalová rozlučka Jozefa Kadlice v Tanvaldě

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn