Obrazem: V Liberci se hrál špičkový stolní tenis

01.05.2019 09:02:49 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Sport | Obce: Liberecký kraj

Obrazem: V Liberci se hrál špičkový stolní tenis

V pondělí se v Liberci uskutečnilo 1. čtvrtfinálové utkání extraligy ve stolním tenise, ve kterém hráči SKST Euromaster Liberec hostili stolní tenisty TJ Ostrava KST. 

Domácí v roli mírného favorita k utkání nastoupili v nejsilnější možné sestavě na čele s několikanásobným mistrem ČR Radkem Košťálem. Toho doplnili slovenský reprezentant Samuel Kalužný a egyptský reprezentant Mohamed Shouman společně s Jakubem Seibertem.

Hosté nastoupili ve složení Jiří Martinko (juniorský reprezentant ČR), Tomáš Sadílek, Miroslav Bindač (mnohonásobný mistr ČR a bývalý reprezentant) a Tomáš Martinko.

Ve výborné atmosféře zaplněné haly se po více než třech hodinách skvělého stolního tenisu z konečného vítězství 4:1 radovali domácí hráči. V prvním utkání sice Mohamed Shouman v 5 setovém zápase plném zvratů podlehl hostující jedničce Jiřímu Martinkovi 2:3. Následně si však Samuel Kalužný poradil s Tomášem Sadílkem 3:0 a následně v souboji hrajících legend českého stolního tenisu a bývalých reprezentantů 44letý Radek Košťál zdolal poměrem 3:1 na sety ještě o 13 let staršího Miroslava Bindače. Třetí bod domácích pak přidal Samuel Kalužný, který v souboji mladíků porazil Jiřího Martinka 3:0. V 5. zápase za domácí nastoupil Jakub Seibert a ve vyrovnaném a bojovném utkání zdolal ostravského mladíka Tomáše Martínka 3:1 na sety.

Celkovým vítězstvím 4:1 liberečtí získali 1. bod v utkání hraném na dva vítězné zápasy. Odveta se hraje dnes v Ostravě. Případný 3. rozhodující zápas by byl na programu opět v Liberci v pátek 3. 5. 2019 od 18 hodin. 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 144 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Horská služba opět proškolila strážce KRNAP

Strážci Krkonošského národního parku jsou v terénu každý den a mohou být prvními, kteří se dostanou ke zraněnému nebo lékařskou pomoc vyžadujícímu turistovi. Proto Správa KRNAP již poněkolikáté požádala kolegy z Horské služby Krkonoše o školení první pomoci. Takové školení proběhlo v minulých dnech na Vosecké boudě. „Během dvoudenního školení se čeští i polští strážci zaměřili na základní první pomoc," řekl vedoucí Terénní služby Správy KRNAP Jiří Marek. „Nacvičili jsme postupy při úrazu v horách, udržení základních životních funkcí, zastavení masivního krvácení, resuscitaci, postupy při alergických reakcích, diagnostiku hypoglykemie, ale také na správnou komunikaci s Horskou službou a záchranáři obecně," doplnil.

Přednáška ve Vratislavicích poučí seniory o bezpečnosti na silnicích

Chystaná vzdělávací přednáška Senior bez nehod ukáže, jak se chovat v silničním provozu. Akce, která je určena především pro občany seniorského věku, se uskuteční v úterý 18. června od 17 hodin v Kulturním centru Vratislavice 101010. K vidění budou divadelní scénky na téma bezpečnost seniorů na silnicích v roli řidičů, spolujezdců, vlivu nemocí či medikamentů na výkon řidiče. Ty budou spojené s odborným výkladem a audiovizuální prezentací. Řeč bude i o tom, jak se správně chovat jako chodec, cyklista nebo jak správně cestovat autobusem či tramvají. To vše nevšední - interaktivní, velmi přístupnou a zábavnou formou.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Pohár běžce Tanvaldu dosáhl „cílové mety“
Madame Rubinstein s famózní Danou Syslovou
Výpadky vlaků na Frýdlantsku a Tanvaldsku ohrožují důvěru v železnici
Přehled výstav a aktivit Muzea skla a bižuterie v červnu
Ve středu se poběží v Bedřichově Olympijský běh

Nejčtenější články

15.06.: Obrazem: Vrcholí přípravy na Noc Slovanských bojovníků
15.06.: Běháním u přehrady můžete pomoci psím útulkům
15.06.: Obrazem: Zahradní slavnost ve Vikýři 2019

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn