Obrazem: Třetí ročník sáňkařského Svijany cupu

25.02.2019 08:26:39 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Sport | Obce: Smržovka

Obrazem: Třetí ročník sáňkařského Svijany cupu

Ve spodní části přírodní sáňkařské dráhy a Ski areálu Filip na Smržovce proběhl v sobotu 23. února již třetí ročník sáňkařských závodů pro veřejnost nazvaných Svijany cup. Za překrásného slunečného počasí se po výborně připravené trati spustilo 56 závodníků v 5 kategoriích - elite, muži závodní saně, muži turistické saně, ženy a kategorie družstev.

Nechyběl ani místní starosta Smržovky Marek Hotovec, který k účasti i zlákal svého bývalého kolegu z Jablonce, nynějšího poslance, Petra Beitla.

Mezi startujícími byli závodníci prakticky z celé republiky (Jeseník, Duchcov, Klášterec n. O., České Budějovice, Humpolec, Mělník, Hejnice, Hořice atd.) i závodníci, kteří se v minulosti zúčastnili ZOH (bratři Hymanové a J. Kohoutek ze Smržovky, L. Jira st. a ml. z Klášterce n O., Fr. Halíř z Liberce).

Raritou závodu byla i účast p. Pivničky z Jiřetína, který jel závod na více jak 100 let starých řiditelných saních s volantem, na kterých se nakonec umístil i na stupních vítězů v kategorii turistických saních.

Závodům přihlíželo téměř 500 nadšených diváků,kteří obdivovali jezdecké umění a odvahu všech startujících. Oficiálním pořadatelem zdařilých závodů byly TJ Spartak Smržovka, město Smržovka a Ski areál Filip. Oficiální výsledky závodů naleznete zde

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Třetí ročník sáňkařského Svijany cupu chystají na Smržovce
Únorové akce ve Smržovce
Obrazem: Druhý ročník Svijany cupu na saních
Přírodní sáňkařská dráha odolala změně počasí
Sáňkařští veteráni nezahálejí

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 162 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Jablonci nad Jizerou rozsvítí vánoční strom už 23. listopadu

Městský úřad v Jablonci nad Jizerou, místní dobrovolné spolky a Katolická farnost zvou na slavnostní rozsvícení Vánočního stromu, které se bude konat v sobotu 23. listopadu 2019 od 14 hodin v Pilišťatech u hájenky. Více podrobností

Nová okna pro jabloneckou školku

Statutární město Jablonec nad Nisou vyhlásilo výběrové řízení na výměnu a opravu oken v jedné z jabloneckých školek. Realizace by měla proběhnout o prázdninách příštího roku. „Veřejná zakázka je vyhlášená na výměnu za repliky a opravu oken v Mateřské škole v ulici 28. října, a to v její staré části. Předpokládaná hodnota zakázky je 2,3 milionu korun a vybraný zhotovitel ji musí zvládnout během prázdnin příštího roku, aby děti mohly do školky nastoupit opět od září 2020," řekl náměstek pro rozvoj města Petr Roubíček. Podle původního plánu měly opravy v této mateřské škole začít už tyto prázdniny, oprava a výměna oken byla rozdělená do dvou let. Městu se však nepřihlásil vhodný zhotovitel, proto musí vyhlásit výběrové řízení znovu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Střelecké závody v semilské hale ozdobila Kateřina Emmons
U odbočky na Rádlo narazilo auto do divočáka
Bezpečně na silnice se zimními pneumatikami
Zlepšení béčka Bižuterie i v krajském přeboru
Hasiči řeší únik nebezpečných látek v Hamru na Jezeře

Nejčtenější články

18.11.: Setkání atletů na Střelnici se vydařilo
19.11.: V Plavech se sázelo stromořadí
19.11.: Pozvánka na již devátý ročník Charitativního zumba maratonu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn