Obrazem: Tanvaldští senioři navštívili Senát

20.09.2018 08:42:16 | Autor: Redakce | Rubrika: Společnost | Obce: Tanvald

Obrazem: Tanvaldští senioři navštívili Senát

Městská kulturní kancelář v Tanvaldě zorganizovala ve středu 19. září autobusový zájezd do Valdštejnského paláce v Praze.

Návštěva se uskutečnila na pozvání zdejšího senátora Jaroslava Zemana. Senioři z Tanvaldu tak měli možnost si za doprovodu průvodkyně prohlédnout celý palác, který je zároveň sídlem Senátu Parlamentu ČR. Jeho zasedacími místnostmi je  provedl sám senátor, který si pro milou návštěvu připravil i drobné občerstvení v Zaháňském salonku.

Jedním z účastníku zdařilého výletu byl i tanvaldský starosta Vladimír Vyhnálek. Ten vyjádřil velikou radost nad tím, že naši tanvaldští občané mají možnost i díky spolupráci se senátorem Jaroslavem Zemanem zavítat do těchto reprezentativních prostor, kam je běžné přístup omezen. „Jsem moc rád, že díky našemu aktivnímu klubu seniorů na čele s paní Liškovou se nám daří organizovat řadu akcí pro naše starší spoluobčany. Návštěva Senátu mezi nimi patří k těm nejoblíbenějším," dodal spokojený  starosta. Velmi zdařilý výlet za krásného počasí byl završen neméně vydařeným obědem na oblíbeném místě ve Svijanském Újezdě.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 41 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Hejtman Libereckého kraje bude posedmnácté odpovídat online

Ve středu 26. června od 21 hodin mohou návštěvníci facebookového profilu Libereckého kraje již posedmnácté položit prostřednictvím komentářů pod online přenos dotaz Martinu Půtovi. Pokud máte zájem o zodpovězení otázek či chcete zhlédnout reakce Martina Půty na různorodé dotazy, stačí se ve středu 26. června ve 21 hodin přihlásit ke svému facebookovému profilu a zavítat na stránky Libereckého kraje: https://www.facebook.com/libereckraj/. Své otázky můžete napsat do komentářů přímo pod živý přenos. Hejtman si tradičně dotazy přečte a zodpoví. Online vysílání se uskuteční již posedmnácté. Tentokrát proběhne z jabloneckého Tajvanu.

Muzeum Českého ráje v září otevře novou horolezeckou expozici

Do závěrečné fáze vstupují práce na přípravě nové stálé expozice Muzea Českého ráje v Turnově. Ponese název Z Českého ráje na vrcholy světa a bude se zabývat historií horolezectví - právě to má totiž v okolí Turnovska mnohaletou tradici. Expozice uvítá první návštěvníky 7. září tohoto roku. Více podrobností na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zemřel Josef Boček, dlouholetý sbormistr SPS Janáček a pedagog
Pozvánka na Pelechovské hry
Prasoloppet 2019 objektivem Jany Veselé
Liberečtí hasiči nejlepší ve čtyřčlenném raftu na divoké vodě
Český oddílový rekord juniorek LIAZU

Nejčtenější články

23.06.: Prasoloppet 2019 objektivem Jany Veselé
21.06.: Letní kino v Jablonci zahajuje sezonu
21.06.: V Bělé po duelu se Smržovkou převzali pohár pro Mistra I.B třídy!

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn