Obrazem: Tanvaldští senioři navštívili Senát

20.09.2018 08:42:16 | Autor: Redakce | Rubrika: Společnost | Obce: Tanvald

Obrazem: Tanvaldští senioři navštívili Senát

Městská kulturní kancelář v Tanvaldě zorganizovala ve středu 19. září autobusový zájezd do Valdštejnského paláce v Praze.

Návštěva se uskutečnila na pozvání zdejšího senátora Jaroslava Zemana. Senioři z Tanvaldu tak měli možnost si za doprovodu průvodkyně prohlédnout celý palác, který je zároveň sídlem Senátu Parlamentu ČR. Jeho zasedacími místnostmi je  provedl sám senátor, který si pro milou návštěvu připravil i drobné občerstvení v Zaháňském salonku.

Jedním z účastníku zdařilého výletu byl i tanvaldský starosta Vladimír Vyhnálek. Ten vyjádřil velikou radost nad tím, že naši tanvaldští občané mají možnost i díky spolupráci se senátorem Jaroslavem Zemanem zavítat do těchto reprezentativních prostor, kam je běžné přístup omezen. „Jsem moc rád, že díky našemu aktivnímu klubu seniorů na čele s paní Liškovou se nám daří organizovat řadu akcí pro naše starší spoluobčany. Návštěva Senátu mezi nimi patří k těm nejoblíbenějším," dodal spokojený  starosta. Velmi zdařilý výlet za krásného počasí byl završen neméně vydařeným obědem na oblíbeném místě ve Svijanském Újezdě.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 41 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

TUL otevře s Fraunhofer institutem nové Centrum excelence

Technická univerzita v Liberci (TUL) a německý Fraunhoferův institut pro výzkum silikátů (ISC) spojují své síly a zřizují nové centrum excelence. Institut pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace TUL uzavřel s Fraunhoferovým institutem, jako jedna z mála českých institucí, Memorandum o porozumění. Aby se vznik centra co nejvíce urychlil, navrhují partneři zahájit spolupráci v oblastech společných odborných znalostí a zájmů. Pro výměnu know-how a výsledků výzkumu ústavy vytvoří digitální datový prostor. Základem spolupráce je týmový projekt NANOMATCON (Multifunkční nanočástice a strukturované materiály), financovaný v rámci evropského programu Horizont 2020, a některé aplikované projekty s českými průmyslovými partnery.

Ve výběrovém řízení určí novou ředitelku ZŠ Pasířská Jablonec

Rada města Jablonce nad Nisou vyhlásila výběrové řízení na obsazení místa ředitele/ředitelky Základní školy Jablonec nad Nisou, Pasířská 72, příspěvková organizace (ZŠ Pasířská). „Věřím, že se do konkurzního řízení přihlásí kvalitní uchazeči, ze kterých vybereme správnou osobnost, která bude mít ty nejlepší předpoklady pro výkon funkce ředitele - ředitelky ZŠ Pasířská. Termín pro podání přihlášek je 15. 3. 2019 do 12:00," uvedl náměstek jabloneckého primátora pro oblast humanitní David Mánek.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Řidič se zákazem řízení se v Desné lekl policejní hlídky a poté boural
Obrazem: Pašeráckej vejkend v Rokytnici 2019
Přístroje AED jsou nově na Knajpě a na Hřebínku
Policie pátrá po muži z Teplic, mohl by se zdržovat na Jablonecku
Nadějný vstup házenkářů do jarní části

Nejčtenější články

20.02.: Policie pátrá po muži z Teplic, mohl by se zdržovat na Jablonecku
18.02.: Policie hledá muže, kterého zachytila kamera v Desné
18.02.: Na jablonecké křižovatce přehlédl, že ho předjíždí

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Poradíme Vám, jak ušetřit za vytápění i energie, jak využívat solární energii a úsporné zdroje světla a vody.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT