Obrazem: Tanvaldský pohár hasičů 2016

13.09.2016 12:56:16 | Autor: redakce | Rubrika: Sport | Obce: Tanvald

Obrazem: Tanvaldský pohár hasičů 2016

Městský stadion Výšina se v sobotu 10. září proměnil v hasičský areál pro soutěž v požárním útoku. Sbor dobrovolných hasičů Horní Tanvald ve spolupráci s městem Tanvald pořádaly již 21. ročník soutěže O pohár starosty města Tanvaldu.

Již po druhé se tato soutěž pro hasičská družstva konala na městském stadionu Výšina, za což patří velké poděkování vedení města Tanvald, vedení ZŠ Sportovní Tanvald a správci stadionu  Karlu Soldátovi.

Soutěž začala slavnostním nástupu a zahájil jí starosta Tanvaldu Vladimír Vyhnálek, starostka Okresního sdružení hasičů Jablonec nad Nisou Jiřina Brychcí, starosta pořádajícího sboru pan Karel Bukvic ml. a další pozvaní hosté. Ti, zde přivítali 32 soutěžních družstev v kategorii mužů a žen.

21. ročník soutěže O pohár starosty města Tanvaldu<br />Autor: Zuzana Máslová ml. Kategorii žen ovládly ženy z Košťálova s časem 17,25. Na místě druhém se umístily ženy z Hutě s časem 20,84 a bronzovou příčku vybojovaly ženy z Libereckých Jeřmanic s časem 20.86. celkem startovalo 8 družstev.

V kategorii mužů odstartovalo celkem 24 družstev a absolutním vítězem se stali muži ze Zlaté Olešnice s časem 15,22. Na druhém místě se umístili muži z Tatobit a třetí stupeň vítězů obsadili muži z Jirkova.

Odpolední část soutěže patřila dětským kategoriím, kde se na start postavilo celkem 11 družstev mladších žáků a 9 družstev starších žáků. Z těch nejmladších účastníků soutěže, kteří se radovali z prvního místa, bylo družstvo z Tanvaldu Šumburku - junioři, druhé bylo družstvo z Velkých Hamrů a třetí Tanvald Šumburk B. Ve starších žácích vybojovalo prvenství družstvo s časem 17,78 a byl to Bratříkov, stříbrné medaile si odváželo družstvo z Příchovic a na třetí stupeň vítězů se postavilo družstvo z Tanvaldu - Šumburku.

Na 21. ročníku Tanvaldského poháru odstartovalo celkem 52 družstev. Pořadatelský sbor dobrovolných hasičů Horní Tanvald byl opět velice potěšen z tak velké účasti, které dopomohlo i hezké počasí. A jak uvedl starosta pořádajícího sboru a hlavní organizátor soutěže p. Karel Bukvic ml.: „Tento ročník jsme připravovali více jak tři měsíce, velký důraz se dával na to, aby byli spokojeni jak všichni závodníci, tak i diváci této akce. Velké poděkování patří všem sponzorům, bez kterých by se tato akce nemohla konat. Poděkování patří i všem, co se podíleli na realizaci a průběhu letošního 21. ročníků Tanvaldského poháru. Pořadatelé se už teď těší na 22. ročník, který se bude konat 9. 9. 2017.

Odkaz na další fotogalerii ze závodu

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: 23. Tanvaldské slavnosti
Tanvald o víkendu oživí 23. ročník městských slavností
Na městském stadionu v Tanvaldě se utkají hasiči ze širokého okolí

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 345 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.

Varování: Na Jablonecku se stále volně pohybuje šelma

Na Jablonecku se stále pohybuje neznámá kočkovitá šelma. Důrazně vyzýváme občany k obezřetnosti při pohybu ve volné krajině, ke zvýšenému dozoru psů a domácích zvířat. Nedoporučujeme vstup do lesů. Předchozí článek o jablonecké šelmě


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hašek a Martinec vstoupili mezi legendy hokeje i na mincích
Program kin v Jablonci nad Nisou od 17. do 30. října
Modernizaci skokanských můstků pod Ještědem chce podpořit i kraj
KAM ZA SPORTEM: ve dnech 18. až 20. října 2019
V Plavech chystají setkání se známou spisovatelkou

Nejčtenější články

16.10.: Na jablonecké křižovatce U Balvanu se srazila dvě auta
14.10.: Liberecký kraj ocenil nejlepší pečovatelky a pečovatele za rok 2019
14.10.: Gottův dvorní fotograf bude vystavovat v Jablonci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn