Obrazem: Tanvaldský pohár hasičů 2016

13.09.2016 12:56:16 | Autor: redakce | Rubrika: Sport | Obce: Tanvald

Obrazem: Tanvaldský pohár hasičů 2016

Městský stadion Výšina se v sobotu 10. září proměnil v hasičský areál pro soutěž v požárním útoku. Sbor dobrovolných hasičů Horní Tanvald ve spolupráci s městem Tanvald pořádaly již 21. ročník soutěže O pohár starosty města Tanvaldu.

Již po druhé se tato soutěž pro hasičská družstva konala na městském stadionu Výšina, za což patří velké poděkování vedení města Tanvald, vedení ZŠ Sportovní Tanvald a správci stadionu  Karlu Soldátovi.

Soutěž začala slavnostním nástupu a zahájil jí starosta Tanvaldu Vladimír Vyhnálek, starostka Okresního sdružení hasičů Jablonec nad Nisou Jiřina Brychcí, starosta pořádajícího sboru pan Karel Bukvic ml. a další pozvaní hosté. Ti, zde přivítali 32 soutěžních družstev v kategorii mužů a žen.

21. ročník soutěže O pohár starosty města Tanvaldu<br />Autor: Zuzana Máslová ml. Kategorii žen ovládly ženy z Košťálova s časem 17,25. Na místě druhém se umístily ženy z Hutě s časem 20,84 a bronzovou příčku vybojovaly ženy z Libereckých Jeřmanic s časem 20.86. celkem startovalo 8 družstev.

V kategorii mužů odstartovalo celkem 24 družstev a absolutním vítězem se stali muži ze Zlaté Olešnice s časem 15,22. Na druhém místě se umístili muži z Tatobit a třetí stupeň vítězů obsadili muži z Jirkova.

Odpolední část soutěže patřila dětským kategoriím, kde se na start postavilo celkem 11 družstev mladších žáků a 9 družstev starších žáků. Z těch nejmladších účastníků soutěže, kteří se radovali z prvního místa, bylo družstvo z Tanvaldu Šumburku - junioři, druhé bylo družstvo z Velkých Hamrů a třetí Tanvald Šumburk B. Ve starších žácích vybojovalo prvenství družstvo s časem 17,78 a byl to Bratříkov, stříbrné medaile si odváželo družstvo z Příchovic a na třetí stupeň vítězů se postavilo družstvo z Tanvaldu - Šumburku.

Na 21. ročníku Tanvaldského poháru odstartovalo celkem 52 družstev. Pořadatelský sbor dobrovolných hasičů Horní Tanvald byl opět velice potěšen z tak velké účasti, které dopomohlo i hezké počasí. A jak uvedl starosta pořádajícího sboru a hlavní organizátor soutěže p. Karel Bukvic ml.: „Tento ročník jsme připravovali více jak tři měsíce, velký důraz se dával na to, aby byli spokojeni jak všichni závodníci, tak i diváci této akce. Velké poděkování patří všem sponzorům, bez kterých by se tato akce nemohla konat. Poděkování patří i všem, co se podíleli na realizaci a průběhu letošního 21. ročníků Tanvaldského poháru. Pořadatelé se už teď těší na 22. ročník, který se bude konat 9. 9. 2017.

Odkaz na další fotogalerii ze závodu

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: 23. Tanvaldské slavnosti
Tanvald o víkendu oživí 23. ročník městských slavností
Na městském stadionu v Tanvaldě se utkají hasiči ze širokého okolí

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 345 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Příspěvek města Jablonec pro nemocné s roztroušenou sklerózou

Jablonec nad Nisou daruje pět tisíc korun Oblastní charitě Červený Kostelec na zajištění zdravotních rehabilitačních pobytů pro nemocné roztroušenou mozkomíšní sklerózou. „Peněžitý dar je určený pro Domov sv. Josefa, jenž je jediným lůžkovým zařízením svého druhu v České republice. Poskytuje zdravotní rehabilitační pobyty s významným vlivem na zlepšení zdravotního stavu pacienta," řekl náměstek pro oblast humanitní David Mánek.

Zateplováním se v krajských budovách ušetří ročně více než milion korun

V letech 2016-2019 ušetřil Liberecký kraj díky zateplování svých budov 3,5 milionu korun. Vyplývá to z analýzy dat z modulu ENERGIE. Ta probíhá pravidelně každý rok. Porovnávají se v ní mimo jiné spotřeby objektů před provedením revitalizačních opatření, tedy před zateplením, a po nich. Ve všech budovách ve správě Libereckého kraje se v letech 2016-2019 ušetřilo 3 250 000 kWh. Ve finančním vyjádření to je 3 500 000 korun. „Je jasně vidět, že investice do revitalizací plášťů budov se dlouhodobě vyplácejí. Navíc snížením spotřeby snižujeme i tzv. uhlíkovou stopu a pomáháme přírodě. Rozhodně v tom hodláme pokračovat," okomentovala výsledky analýzy statutární náměstkyně hejtmana pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Českou petici k těžbě v dole Turów projednal výbor Europarlamentu
Krakonošovy letní podvečery pošestnácté ovládnou jilemnické náměstí
Rallye Bohemia dojela 47. ročník s překvapením
Pták Loskuták se vydal na výlet po Libereckém kraji
V Galerii POUZAR&OVÁ proběhne čtvrtý literární večer

Nejčtenější články

11.07.: Lidí s koronavirem v kraji aktuálně 96, v okrese Jablonec přibylo 6 osob
13.07.: Ve Skřivánčí ulici v Jablonci se srazil kamion s osobním autem
12.07.: Obrazem: Premiérový Farský trh v Jablonci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn