Obrazem: Slavnostní rozsvícení vánočního stromu v Tanvaldě 2019

01.12.2019 12:50:25 | Autor: Redakce | Rubrika: Společnost | Obce: Tanvald

Obrazem: Slavnostní rozsvícení vánočního stromu v Tanvaldě 2019

O tomto víkendu na mnohých místech našeho regionu dochází k rozsvícení vánočních stromků. Ne jinak tomu bylo i v sobotu v podvečer na parkovišti v centru Tanvaldu.

Stovky lidí si nenechaly ujít  tuto slavnostní příležitost k setkání se známými a blízkými v nastávajícím předvánočním čase. Pořadatelé z města společně se zájmovými organizacemi a místními podnikateli si pro ně připravili bohaté občerstvení a hlavně krásný program na slavnostně vyzdobeném pódiu přívěsu kamionu.

O program se již tradičně postarala místní ZUŠ pod vedením ředitelky Petry Jedličkové Šimůnkové. Zazněly tak nádherné vánoční melodie v podání pěveckých sborů Hlásky a Melodie, které  na nástroje doprovázeli sami učitelé školy. Samotného aktu rozsvícení se ujal starosta města Vladimír Vyhnálek, který ve svém krátkém proslovu popřál všem přítomným krásné Adventní svátky a neopomněl i poděkovat všem, kteří na uspořádání akce podíleli.  Vánoční strom, který město letos obdrželo od soukromých dárců ze Šumburku, byl rozsvícen za společného odpočítávání všech přítomných zhruba ve třičtvrtě na pět. Nám nezbývá, než všem vám popřát krásný Advent a příjemné prožití vánočních svátků.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Náměstí na Jablonecku o víkendu opět rozzáří vánoční stromy
Tanvaldský vánoční strom doputoval na místo určení
Program kina Jas a kultury v Tanvaldě na listopad

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 166 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kraj podpoří hospodaření v lesích

Liberecký kraj dlouhodobě podporuje hospodaření v lesích, a proto před několika lety zřídil Lesnický fond. V roce 2020 ho doplňuje o 2 miliony korun na celkovou částku 6 223 000 korun. Peníze pomohou žadatelům - vlastníkům lesů vyjma státu - v boji proti hmyzím škůdcům a k ochraně lesa před škodami způsobenými zvěří. „V rámci Lesnického fondu Libereckého kraje chceme zejména ochránit lesy proti hmyzím škůdcům pokládáním a asanací lapáků a použitím feromonových odparníků. Chceme také zabezpečit mladé lesní porosty, a proto podpoříme výstavbu nového oplocení. Peníze půjdou i na výchovné zásahy u stromů do stáří 40 let. Zde nám pomáhá i stát, který první zákroky dotuje z vlastních prostředků," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Kraj dotacemi reaguje i na současnou situaci v lesnictví, kdy se nejen v regionu šíří kůrovcová kalamita. Vloni posuzoval kraj v rámci Lesnického fondu celkem 98 žádostí o dotaci v celkové výši 3 350 840 korun.

Upozornění pro cestující a veřejnost

Od úterý 21. ledna od 8 hodiny ranní se v jablonecké ulici Jarní přesunuje zastávka městské hromadné dopravy, a to v obou směrech. Nově ji až do odvolání najdete o 150 metrů dále v ulici Růžová u domu s číslem popisným 15. Důvodem přesunu je havárie plynovodu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Tomáš Slavík byl do třetice vítězný v Brazílii
André Rieu slaví 70 let koncertním přenosem do kin
Program kin v Jablonci nad Nisou od 24. ledna do 5. února
Silnice LK mají nově certifikaci v oblasti životního prostředí
Závod O dřevěného Krakonoše v Rokytnici oslaví dvacetiny

Nejčtenější články

23.01.: Hejtman Libereckého kraje navštívil Desnou
23.01.: Třídenní fotbalová show proběhla v jablonecké hale
22.01.: Zlodějka kradla peněženky pacientkám v nemocničních pokojích

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn