Obrazem: Slavnostní ocenění policistů se konalo na tanvaldské radnici

25.10.2019 20:06:57 | Autor: Dagmar Sochorová | Rubrika: Krimi | Obce: Tanvald,Jablonecko

Obrazem: Slavnostní ocenění policistů se konalo na tanvaldské radnici

V zasedací místnosti tanvaldské radnice převzali ve čtvrtek 24. října odpoledne nejlepší policisté řadu ocenění u příležitosti 101. výročí vzniku samostatného československého státu.

Slavnostního shromáždění se zúčastnil vedoucí Územního odboru Jablonec nad Nisou Pavel Langr, starosta města Tanvald Vladimír Vyhnálek, primátor města Jablonec nad Nisou Jiří Čeřovský a další významní hosté. Pozvání na tuto akci také přijali osobnosti jabloneckého regionu.

Starostové obcí Janov nad Nisou a Bedřichov, měst Rychnov u Jablonce nad Nisou, Smržovka,Tanvald, Železný Brod a primátor Jablonce nad Nisou při této příležitosti ocenili nejlepší policisty působící na jejich území. Vyjádřili jim tím své poděkování za odvedenou práci, která je přínosem k zajištění bezpečnosti v dané lokalitě. 

Slavnostní ocenění policistů v Tanvaldě<br />Autor: Antonín Bělonožník Poté již následovalo předávání ocenění udělených policejním prezidentem generálmajorem Tomášem Tuhým. Plukovník Pavel Langr sedmi policistům předal medaile Za věrnost III. stupně, které jim policejní prezident udělil za dlouhodobé a iniciativní dosahování velmi dobrých pracovních výsledků a déle jak 10 let trvání služebního poměru. Dále medaili Za věrnost I. stupně převzal policista z Oddělení obecné kriminality. Stejnou medaili obdržel i vedoucí Obvodního oddělení v Jablonci nad Nisou. Oba ji získali za stejné zásluhy jako policisté oceněni před ním, jen navíc za více jak 30 let ve služebním poměru.

Slavnostní ceremoniál zpříjemnila svým vystoupením hrou na housle žákyně Základní umělecké školy slečna Anna Prašivková. Na závěr zazněly tóny české státní hymny. Akce se uskutečnila již tradičně u příležitosti státního svátku Dne vzniku samostatného československého státu.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 112 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Záměr vstupu kraje do MMN podpořilo semilské zastupitelstvo

Zastupitelé města Semily na svém jednání v pondělí 11. listopadu 2019 jednohlasně schválili záměr vstupu Libereckého kraje do společnosti MMN, a.s. prostřednictvím nabytí akcií společnosti v hodnotě až 162 500 000 Kč, a to za podmínky zachování péče v zařízeních provozovaných MMN, a.s. ve stávajícím rozsahu. Podrobnosti na Našem Pojizeří

Krajský úřad podpoří deseti miliony liberecké Divadlo F. X. Šaldy

Částkou 10 milionů podpoří Liberecký kraj rekonstrukci topení a vzduchotechniky Divadla F. X. Šaldy v Liberci. Na svém jednání o tom rozhodla rada kraje. Celková částka na modernizaci budovy činí více než 26 milionů korun. „Ač se to na první pohled může zdát jako okrajová záležitost, kvalitní vzduchotechnika a vytápění jsou jedním ze základních předpokladů funkčnosti celého divadla. Proto jsme se rozhodli v letošním roce směřovat příspěvek Libereckého kraje právě do těchto úprav," uvedla Květa Vinklátová, radní pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V jabloneckém muzeu zahájí výstavu Současné české vánoční ozdoby
FOTO: Legendární Turbo zahrálo své hity v bozkovské sokolovně
Jablonecký Kinofest při druhém ročníku přivítá Václava Marhoula
V Jablonci schází šest strážníků, nováčky shání ve výběrovém řízení
Program kin v Jablonci nad Nisou od 14. do 27. listopadu

Nejčtenější články

12.11.: Otevřeli nový podnik v bývalé Jizeře v Jablonci
13.11.: Neobvyklým turistou po zasněžené silnici v Jizerkách byl velbloud
13.11.: Hlídka městské policie poskytla první pomoc muži v bezvědomí

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn