Obrazem: Slavnostní imatrikulace akademie pro seniory v Tanvaldě

04.10.2019 13:09:28 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Školství | Obce: Tanvald

Obrazem: Slavnostní imatrikulace akademie pro seniory v Tanvaldě

Ve čtvrtek v podvečer proběhla v koncertním sále ZUŠ Tanvald slavnostní imatrikulace Akademie umění a kultury pro seniory.

Na tomto slavnostním setkání byly uchazeči z řad tanvaldských seniorů přijati do řad studentů zdejší základní umělecké školy. Ta pro 35 uchazečů z Tanvaldu a okolí otevřela 1. ročník tříleté akademie, ve které se senioři pod vedením svých pedagogů budou učit nejenom hře na různé hudební nástroje, ale rovněž budou navštěvovat hodiny zpěvu, tance i výtvarné výchovy.

Všichni přítomní obdrželi z rukou ředitelky Petry Jedličkové Šimůnkové a její kolegů Zuzany Schořovské a Aleše Filipa index studenta a kontakty na své vyučující, kteří jim byli na setkání představeni. Slavnostní atmosféru večera podtrhla i vystoupení nadaných žáků školy a jejich pedagogů. 

Nové studenty krátce pozdravil i starosta města Tanvald Vladimír Vyhnálek, pro kterého zahájení akademie pro seniory bylo nesmírně působivým zážitkem. „Bylo krásné sledovat seniory, s jakou radostí se vrací do školních lavic. Mám z práce celého kolektivu ZUŠ na čele s paní ředitelkou obrovskou radost," podělil se se svými pocity  zjevně spokojený starosta. I nám nezbývá, než novým studentům i jejich pedagogům popřát hodně štěstí a radosti ze společné práce v novém školním roce. 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 75 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Muzea oslaví Mezinárodní den archeologie

Oslava nadšení z objevování historie - to je Mezinárodní den archeologie, který připadá na celém světě vždy na třetí říjnovou sobotu. Pracovníci Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě uchystali na sobotu 19. října akci nazvanou Malé archeologické putování Českou Lípou. Muzeum Českého ráje v Turnově si připravilo již na čtvrtek 24. října přednášku a komentované prohlídky. Přednáška Romana Sirovátky seznámí publikum s novými archeologickými objevy turnovských archeologů za poslední dva roky. Více podrobností

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Basketbalistky oslavily sedmdesátku výhrou nad Spartou
Žitavská úzkokolejka dá Čechům dárek ke státnímu svátku
Velké Hamry přivezly bod po prohraných penaltách
Jablonecká firma dostala za znečišťování ovzduší pokutu 200 tisíc korun
Začíná hlasování o nejoblíbenější knihovníky a knihovnice v kraji

Nejčtenější články

21.10.: Neznámá šelma se stále pohybuje u Jablonce, vydali povolení k odlovu
19.10.: Od listopadu budou jablonečtí strážníci nasazovat autům botičky
21.10.: Ztracenou osobu našli v lese poblíž Viničné cesty v Jizerských horách

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn