Obrazem: Slavnostní imatrikulace akademie pro seniory v Tanvaldě

04.10.2019 13:09:28 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Školství | Obce: Tanvald

Obrazem: Slavnostní imatrikulace akademie pro seniory v Tanvaldě

Ve čtvrtek v podvečer proběhla v koncertním sále ZUŠ Tanvald slavnostní imatrikulace Akademie umění a kultury pro seniory.

Na tomto slavnostním setkání byly uchazeči z řad tanvaldských seniorů přijati do řad studentů zdejší základní umělecké školy. Ta pro 35 uchazečů z Tanvaldu a okolí otevřela 1. ročník tříleté akademie, ve které se senioři pod vedením svých pedagogů budou učit nejenom hře na různé hudební nástroje, ale rovněž budou navštěvovat hodiny zpěvu, tance i výtvarné výchovy.

Všichni přítomní obdrželi z rukou ředitelky Petry Jedličkové Šimůnkové a její kolegů Zuzany Schořovské a Aleše Filipa index studenta a kontakty na své vyučující, kteří jim byli na setkání představeni. Slavnostní atmosféru večera podtrhla i vystoupení nadaných žáků školy a jejich pedagogů. 

Nové studenty krátce pozdravil i starosta města Tanvald Vladimír Vyhnálek, pro kterého zahájení akademie pro seniory bylo nesmírně působivým zážitkem. „Bylo krásné sledovat seniory, s jakou radostí se vrací do školních lavic. Mám z práce celého kolektivu ZUŠ na čele s paní ředitelkou obrovskou radost," podělil se se svými pocity  zjevně spokojený starosta. I nám nezbývá, než novým studentům i jejich pedagogům popřát hodně štěstí a radosti ze společné práce v novém školním roce. 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 75 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Uzavírka chodníku v jablonecké ulici SNP

Do 24. ledna budou probíhat stavební práce na chodníku ulice SNP v Jablonci nad Nisou. Důvodem je havárie podzemního vedení plynu. Oprava plynárenského vedení zabírá téměř čtyři čtvereční metry chodníku ulice SNP, dělníci tu budou pracovat do 24. ledna. Nový povrch pak chodník získá nejpozději do konce dubna tohoto roku.

Potravinová banka se opět dočká podpory od Libereckého kraje

Částku 300 tisíc korun poskytne kraj Potravinové bance Libereckého kraje, z.s. Její činnost spočívá v darování, rozdělování a dobrovolné bezplatné pomoci. Shromažďuje neprodejné a zdravotně nezávadné potraviny věnované zdarma obchodními řetězci, výrobci potravin i samotnými obyvateli a skladuje a přiděluje je humanitárním nebo charitativním organizacím, které poskytují potravinovou pomoc potřebným lidem. Posláním potravinové banky je boj proti hladu a proti plýtvání potravinami. Potravinová banka Libereckého kraje, z.s. vznikla jako čtvrtá v České republice a v krajské metropoli funguje od léta 2013. Sídlí v prostorách bývalé pošty v Liberci, v ulici Pionýrů v Rochlici. „Potravinová banka je jediným zařízením svého druhu v kraji a jedná se o dobře fungující příklad jak pomáhat těm, kteří to skutečně potřebují," prohlásil Jiří Löffelmann, radní pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zemřel předseda senátu Jaroslav Kubera. Pietní místo bude i v Jablonci
Jablonecké městské lázně se musely uzavřít
V roce 2019 dokončili zateplení DPS Palackého v Jablonci
Kraj prověřuje funkčnost systémů v domovech pro mentálně postižené
Lyžáky na tanvaldské sportovce

Nejčtenější články

18.01.: Obrazem: Made in Jablonec 2020
19.01.: Třetí ročník NERROX Cupu 2020 proběhl úspěšně
18.01.: Obrazem: Druhá atletická Halová středa

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn