Obrazem: Setkání dobrovolníků Jablonecka

11.01.2012 19:42:10 | Autor: Vladimíra Dvořáková | Rubrika: Společnost | Obce: Jablonec nad Nisou

Obrazem: Setkání dobrovolníků Jablonecka

Pod záštitou starosty města Petra Beitla proběhlo ve středu 11. ledna ve Spolkovém domě setkání dobrovolníků Jablonecka.
 

Ve velkém sále Spolkového domu v Jablonci nad Nisou se sešla téměř šedesátka představitelů dobrovolníků Jablonecka se samosprávou města, zastoupenou místostarostou Petrem Tulpou a ředitelkou Centra sociálních služeb Naděždou Jozífkovou. Akci pořádal Oblastní spolek Českého červeného kříže, zastoupený jeho ředitelkou Kateřinou Havlovou.

Setkání se stalo pomyslným vyhodnocením minulého roku, který byl rozhodnutím Rady Evropské unie vyhlášen „Evropským rokem dobrovolných činností na podporu aktivního občanství“.

Čestným hostem se stala PhDr. Jiřina Šiklová, CSc., přední česká socioložka, která prosazovala myšlenky Pražského jara a stala se signatářkou Charty 77. S Klubem UNESCO spolupracuje v Kroměříži od roku 1992 při konferencích k lidským právům a dobrovolnictví.

Jiřina Šiklová diskutovala s přítomnými o ožehavých otázkách a problémech současnosti. Zaujal ji zájem a vstřícnost lidí, majících zájem o dobrovolnictví na Jablonecku a vyjádřila obdiv a podporu Oblastnímu spolku Červeného kříže při jeho aktivitách.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 22 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Na jablonecký úřad můžete zajít i v sobotu 6. června

První červnovou sobotu, 6. 6., bude otevřená budova jabloneckého magistrátu v ulici Komenského 8. Zájemci si od 8 do 12 hodin mohou vyřídit občanské průkazy, cestovní pasy, otevřené budou i přepážky evidence obyvatel, registr řidičů a vozidel.

Aktuální překážky na jabloneckých komunikacích

Souhrn dopravních překážek na jabloneckých ulicích: 1) výkop do kříže na pěší zóně v křižovatce ulic Lidické a Komenského bude trvat do 8. června. Jeho důvodem je oprava plynárenského zařízení; 2) do 19. června budou probíhat práce ve výkopu v ulici Panenská, kde budou dělníci pracovat na odstranění havárie kanalizačního řadu; 3) do konce června bude stát lešení na chodníku u tribuny B fotbalového stadionu v ulici Vrkoslavická; 4) do 10. srpna se bude opravovat havárie kanalizace v ulici Plynární, staveniště zabere zhruba dva metry čtverečné ulice.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Libereckém kraji má Covid-19 už pouze sedm lidí, uvolňují se hranice
Sedmihorské léto 2020 bude!
V Zásadě zahraje kapela Vohon
Kittelův dům ožije v červnu pohádkou i svatojánskými slavnostmi
Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu

Nejčtenější články

06.06.: Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
04.06.: Obrazem: Fotbalová rozlučka Jozefa Kadlice v Tanvaldě
03.06.: Policisté z Jablonecka děkují za darované potraviny v nouzovém stavu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn