Obrazem: Mistrovství Čech družstev dorostu v atletice

22.09.2018 10:40:52 | Autor: Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Obrazem: Mistrovství Čech družstev dorostu v atletice

K Mistrovství Čech dorostenců a dorostenek přijelo v sobotu 15. září 13 družstev chlapců a 14 dívčích kolektivů, které v Jablonci bojovaly o zlaté, stříbrné a bronzové medaile. Hlavně se však utkaly o pět postupových míst na Mistrovství České republiky, které se uskuteční 28. září v Opavě.

Vynikající výkony předvedly z jabloneckých závodnic zejména dvojnásobné vítězky svých disciplín – Barbora Hůlková (100 a 200 metrů) a Leona Vokálová (dálka a trojskok), obě navíc členky vítězné štafety na 4x 100 metrů.

Mistrovství Čech dorostenců a dorostenek<br />Autor: Václav Novotný Ve vrhu koulí zvítězila Michaela Trčová, hostující z České Lípy. Osobní rekord v hodu oštěpem si o 3 metry zlepšila druhá Kateřina Šmilauerová, která ještě byla třetí v běhu na 400 metrů. Ve svých třech disciplínách (tyč, dálka, výška) byla úspěšná Klára Hercíková.

Družstvu získaly cenné body tři hostující závodnice z AC Rumburk (Veronika Fürstová, Karolína Holičová a Sabina Krákorová). Bodovaly také Sára Charvátová a Kateřina Svárovská, obě ještě žákyně.

Postupující družstva na MČR:

Dorostenci: 1. Atletika Jižní Město 181,5, 2. ASK Slavia Praha 148,5, 3. AC Slovan Liberec 138, 4. AC Pardubice 113,5, 5. AC Čáslav 113,5.

Dorostenky: 1.  Atletika Jižní Město 187, 2. AC Pardubice 149, 3. TJ LIAZ Jablonec n. N. 146, 4. SK Jeseniova 138, 5. TJ Sokol Kolín 124.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: Páté kolo krajského přeboru atletických družstev
Starší žákyně Liazu Jablonec obhájily zlato
V Ostravě byla z Jabloneckých nejlepší Leona Vokálová
Obrazem: Atletický souboj Severní Čechy - Sasko - Dolní Slezsko
Druhé a páté místo LIAZu v první atletické lize

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 70 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

TUL otevře s Fraunhofer institutem nové Centrum excelence

Technická univerzita v Liberci (TUL) a německý Fraunhoferův institut pro výzkum silikátů (ISC) spojují své síly a zřizují nové centrum excelence. Institut pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace TUL uzavřel s Fraunhoferovým institutem, jako jedna z mála českých institucí, Memorandum o porozumění. Aby se vznik centra co nejvíce urychlil, navrhují partneři zahájit spolupráci v oblastech společných odborných znalostí a zájmů. Pro výměnu know-how a výsledků výzkumu ústavy vytvoří digitální datový prostor. Základem spolupráce je týmový projekt NANOMATCON (Multifunkční nanočástice a strukturované materiály), financovaný v rámci evropského programu Horizont 2020, a některé aplikované projekty s českými průmyslovými partnery.

Ve výběrovém řízení určí novou ředitelku ZŠ Pasířská Jablonec

Rada města Jablonce nad Nisou vyhlásila výběrové řízení na obsazení místa ředitele/ředitelky Základní školy Jablonec nad Nisou, Pasířská 72, příspěvková organizace (ZŠ Pasířská). „Věřím, že se do konkurzního řízení přihlásí kvalitní uchazeči, ze kterých vybereme správnou osobnost, která bude mít ty nejlepší předpoklady pro výkon funkce ředitele - ředitelky ZŠ Pasířská. Termín pro podání přihlášek je 15. 3. 2019 do 12:00," uvedl náměstek jabloneckého primátora pro oblast humanitní David Mánek.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Řidič se zákazem řízení se v Desné lekl policejní hlídky a poté boural
Obrazem: Pašeráckej vejkend v Rokytnici 2019
Přístroje AED jsou nově na Knajpě a na Hřebínku
Policie pátrá po muži z Teplic, mohl by se zdržovat na Jablonecku
Nadějný vstup házenkářů do jarní části

Nejčtenější články

20.02.: Policie pátrá po muži z Teplic, mohl by se zdržovat na Jablonecku
18.02.: Policie hledá muže, kterého zachytila kamera v Desné
18.02.: Na jablonecké křižovatce přehlédl, že ho předjíždí

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT