Obrazem: Minimuchovman 2016

07.09.2016 09:06:32 | Autor: Jana Tůmová | Rubrika: Sport | Obce: Tanvald

Obrazem: Minimuchovman 2016

Pořadatelé z TJ Seba Tanvald si položili otázku, zda jejich extrémní závod  Muchovman zvládnou i malé děti? Výsledkem pak bylo uzpůsobení závodu dětem a uspořádání pro ně - Minimuchovmanu.  

V úterý 6. září se v tanvaldském autocampu sešlo na 50 závodníků od těch  nejmenších předškoláků až po žáky 8. ročníků. Jejich úkolem bylo nejprve vylézt horolezeckou stěnu, poté sednout na kolo a objet vytyčenou trať.  Poslední navazující disciplínou byl běh. Všichni si tak měli možnost okusit, co takový závod jednotlivců s kombinací všech třech disciplín obnáší. A protože se podařilo všem závodníkům splnit a projet cílem, vyhlášeni a odměněni byli všichni. Děti si domů odnášely medaile, sladkosti a drobné upomínkové předměty. 

Doufejme, že si děti závod užily a zlákal je natolik, že budou pilně trénovat a v dospělosti se třeba jednou zúčastní opravdového extrémního závodu Muchovman, jež se každoročně koná v polovině května se startem na Vrších pod Muchovem.

Závěrem patří veliké díky pořadatelům z TJ SEBA Tanvald, jež závod pro děti připravili, nejjistějšímu jističi Honzovi Kunovi, dále pak  ZŠ Tanvald Sportovní, sponzorům fa VESPO, Pekařství Jan Mašek a dalším. Samozřejmě všem rodičům, jež děti přivedli a závodníkům, kteří si přišli s chutí zazávodit.

Těšíme se na další sportovní klání… a tím bude jako každoročně seriál závodů o Pohár běžce Tanvaldu. Začíná se přespolním během u lesíka na tanvaldské výšině, který se bude konat v úterý 13. 9. v dopoledních hodinách. Tímto jste všichni srdečně zváni.

Více informací: na www.tjsebatanvald.cz  nebo  www.zstanvald-sportovni.cz  

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 102 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Tři žádosti o dotace na čističky odpadních vod jsou schválené

Od začátku dubna přijímalo oddělení dotací jabloneckého magistrátu žádosti o finanční příspěvek do Programu podpory technické infrastruktury. Program podporuje odkanalizování rodinných nebo bytových domů, které dosud nejsou napojené na veřejnou kanalizaci. „Nově se program týká i novostaveb, pokud má žadatel již schválenou žádost do 1. kola radou města v předchozích letech," upozornila Iveta Habadová, vedoucí oddělení dotací, a dodala: „Letos byly předloženy tři žádosti o dotace na domovní čistírny odpadních vod, které schválilo zastupitelstvo na svém zářijovém jednání." Žádosti se stále předkládají ve dvou kolech na oddělení dotací, dotace činí 50 % způsobilých výdajů, maximálně však 50 tisíc Kč na jednu bytovou jednotku. Vyplácena je ex-post, závěrečné vyúčtování příjemce předkládá nejdříve k 1. březnu 2021.

Hledá se jubilejní desátá Alej roku. Nominace běží do konce října

V celostátní anketě Alej roku spolku Arnika je dosud nominováno 22 alejí, z Libereckého kraje zatím žádná. Loni v kraji bodovala alej na Křížový vrch u Cvikova, za celou republiku památná alej u Rakovnického potoka. Která se stane desátou Alejí roku? Nominujte ji na www.alejroku.cz. Podrobnosti v předchozím článku zde


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Jablonecké podzimní slavnosti 2020 s koncertem Anny K.
Město Jablonec nad Nisou zabodovalo v Odpadovém Oskarovi 2020
Tři otázky pro Václava Hudečka
V Libereckém kraji uspělo kouzlo starého skla a obrábění plastů
S libverdským kohoutem na Kočičí kameny

Nejčtenější články

23.09.: VIDEO: Hasiči museli vyzvednout ve Smržovce převrácenou Tatru
24.09.: Evakuace žáků ZŠ Rýnovice nebyla cvičením, hořelo elektrické vedení
24.09.: Rodiče ignorovali v ulici Arbesova zákaz stání, teď nemohou ani zastavit

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn