Obrazem: Minimuchovman 2016

07.09.2016 09:06:32 | Autor: Jana Tůmová | Rubrika: Sport | Obce: Tanvald

Obrazem: Minimuchovman 2016

Pořadatelé z TJ Seba Tanvald si položili otázku, zda jejich extrémní závod  Muchovman zvládnou i malé děti? Výsledkem pak bylo uzpůsobení závodu dětem a uspořádání pro ně - Minimuchovmanu.  

V úterý 6. září se v tanvaldském autocampu sešlo na 50 závodníků od těch  nejmenších předškoláků až po žáky 8. ročníků. Jejich úkolem bylo nejprve vylézt horolezeckou stěnu, poté sednout na kolo a objet vytyčenou trať.  Poslední navazující disciplínou byl běh. Všichni si tak měli možnost okusit, co takový závod jednotlivců s kombinací všech třech disciplín obnáší. A protože se podařilo všem závodníkům splnit a projet cílem, vyhlášeni a odměněni byli všichni. Děti si domů odnášely medaile, sladkosti a drobné upomínkové předměty. 

Doufejme, že si děti závod užily a zlákal je natolik, že budou pilně trénovat a v dospělosti se třeba jednou zúčastní opravdového extrémního závodu Muchovman, jež se každoročně koná v polovině května se startem na Vrších pod Muchovem.

Závěrem patří veliké díky pořadatelům z TJ SEBA Tanvald, jež závod pro děti připravili, nejjistějšímu jističi Honzovi Kunovi, dále pak  ZŠ Tanvald Sportovní, sponzorům fa VESPO, Pekařství Jan Mašek a dalším. Samozřejmě všem rodičům, jež děti přivedli a závodníkům, kteří si přišli s chutí zazávodit.

Těšíme se na další sportovní klání… a tím bude jako každoročně seriál závodů o Pohár běžce Tanvaldu. Začíná se přespolním během u lesíka na tanvaldské výšině, který se bude konat v úterý 13. 9. v dopoledních hodinách. Tímto jste všichni srdečně zváni.

Více informací: na www.tjsebatanvald.cz  nebo  www.zstanvald-sportovni.cz  

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 102 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Profesor Suchomel získal Poctu České komory architektů

Muž, který před pětadvaceti lety založil Fakultu umění a architektury TUL a vedl ji jako první děkan, převzal 10. června v Praze prestižní uznání od členů své profesní komory. „Letos si připomínáme 25. výročí založení FUA a založení zcela nové školy architektury je jistě významnou součástí právě uděleného ocenění profesora Jiřího Suchomela za celoživotní dílo a přínos k rozvoji architektonického oboru," uvedl k ocenění děkan Osamu Okamura. Zásluhou Jiřího Suchomela vznikla liberecká fakulta k 1. prosinci 1994 inspirována školou architektury Michiganské univerzity v americkém Ann Arbor, na které Jiří Suchomel počátkem 90. let působil. Jejímu založení předcházelo několik ročníků letní školy architektury, kterou profesor Suchomel v Liberci organizoval.

Hejtman Libereckého kraje bude posedmnácté odpovídat online

Ve středu 26. června od 21 hodin mohou návštěvníci facebookového profilu Libereckého kraje již posedmnácté položit prostřednictvím komentářů pod online přenos dotaz Martinu Půtovi. Pokud máte zájem o zodpovězení otázek či chcete zhlédnout reakce Martina Půty na různorodé dotazy, stačí se ve středu 26. června ve 21 hodin přihlásit ke svému facebookovému profilu a zavítat na stránky Libereckého kraje: https://www.facebook.com/libereckraj/. Své otázky můžete napsat do komentářů přímo pod živý přenos. Hejtman si tradičně dotazy přečte a zodpoví. Online vysílání se uskuteční již posedmnácté. Tentokrát proběhne z jabloneckého Tajvanu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Čtyři góly v pařáku
Na otevření Letního kina v Jablonci dorazilo téměř tisíc návštěvníků
Liberecký hasič posbíral cenné kovy v závodě Championships FireFit
Douglaska tisolistá z Lomnice se uchází o titul Strom roku 2019
Bedřichov pokřtil areál pro bikery. Vznikl díky účastníkům Jizerské 50

Nejčtenější články

24.06.: Zemřel Josef Boček, dlouholetý sbormistr SPS Janáček a pedagog
25.06.: Slavnostně otevřeli opravenou silnici mezi Tanvaldem a Albrechticemi
26.06.: Bedřichov pokřtil areál pro bikery. Vznikl díky účastníkům Jizerské 50

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn