Obrazem: Minimuchovman 2016

07.09.2016 09:06:32 | Autor: Jana Tůmová | Rubrika: Sport | Obce: Tanvald

Obrazem: Minimuchovman 2016

Pořadatelé z TJ Seba Tanvald si položili otázku, zda jejich extrémní závod  Muchovman zvládnou i malé děti? Výsledkem pak bylo uzpůsobení závodu dětem a uspořádání pro ně - Minimuchovmanu.  

V úterý 6. září se v tanvaldském autocampu sešlo na 50 závodníků od těch  nejmenších předškoláků až po žáky 8. ročníků. Jejich úkolem bylo nejprve vylézt horolezeckou stěnu, poté sednout na kolo a objet vytyčenou trať.  Poslední navazující disciplínou byl běh. Všichni si tak měli možnost okusit, co takový závod jednotlivců s kombinací všech třech disciplín obnáší. A protože se podařilo všem závodníkům splnit a projet cílem, vyhlášeni a odměněni byli všichni. Děti si domů odnášely medaile, sladkosti a drobné upomínkové předměty. 

Doufejme, že si děti závod užily a zlákal je natolik, že budou pilně trénovat a v dospělosti se třeba jednou zúčastní opravdového extrémního závodu Muchovman, jež se každoročně koná v polovině května se startem na Vrších pod Muchovem.

Závěrem patří veliké díky pořadatelům z TJ SEBA Tanvald, jež závod pro děti připravili, nejjistějšímu jističi Honzovi Kunovi, dále pak  ZŠ Tanvald Sportovní, sponzorům fa VESPO, Pekařství Jan Mašek a dalším. Samozřejmě všem rodičům, jež děti přivedli a závodníkům, kteří si přišli s chutí zazávodit.

Těšíme se na další sportovní klání… a tím bude jako každoročně seriál závodů o Pohár běžce Tanvaldu. Začíná se přespolním během u lesíka na tanvaldské výšině, který se bude konat v úterý 13. 9. v dopoledních hodinách. Tímto jste všichni srdečně zváni.

Více informací: na www.tjsebatanvald.cz  nebo  www.zstanvald-sportovni.cz  

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 102 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Finanční úřad v Jablonci hledá právníka

Finanční úřad pro Liberecký kraj hledá pro Odbor metodiky a výkonu daní právníka v oboru Daně a poplatky a Legislativa a právní činnost s místem výkonu práce Finanční úřad pro Liberecký kraj, 1. máje 97, Liberec. Předpokládaný termín nástupu je 1. 12.2019. Lhůta pro podání žádosti je 21. 10. 2019. Bližší informace najdete na https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/. Kontakt na kompetentní osobu: telefon: +420 485 211 210, e-mail: martin.prihunek@fs.mfcr.cz.

K penězům z benefice pro Samuela přidal náměstek Svoboda angličáky

Přes 50 tisíc korun, které se podařilo pro zdravotně postiženého Samuela vybrat na konci srpna na benefičním metalovém koncertě na hradě Trosky, přivezl v zapečetěné kasičce v pátek 6. září rodině do obce Sezemice jeden z hlavních organizátorů, muzikant Jakub Viták. Za rodinou se vypravil také náměstek hejtmana Libereckého kraje pro sociální oblast Pavel Svoboda. Ten přivezl jako dárek chlapci sadu modelů autíček, takzvaných angličáků. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonecké podzimní slavnosti se odehrají v novém kabátě
ZŠ Liberecká v Jablonci zahájila školní rok až 16. září
Týden knihoven 2019 přinese rande naslepo i slam poetry
Řidič autobusu za jízdy zkolaboval, pohotově za něj zaskočil cestující
Cyklojízda Greenway Jizera 2019 se koná 22. září

Nejčtenější články

14.09.: FK Velké Hamry slaví další vítězství v divizi
14.09.: V Muzeu Českého ráje otevřeli novou expozici Horolezectví
15.09.: Zkušební provoz linky z Tanvaldu na Smědavu byl úspěšný

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn