Obrazem: Jediný a jedinečný koncert Overkill v Česku

27.09.2019 10:32:45 | Autor: Václav Novotný | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Obrazem: Jediný a jedinečný koncert Overkill v Česku

Jediný koncert thrashmetalové skupiny založené v roce 1980 v New Jersey se v České republice konal v sobotu 21. září v jabloneckém Eurocentru! Přinášíme fotografie Václava Novotného z koncertu.

Ze začátku hráli skladby přebrané od skupin jako Motörhead, Kiss nebo Twisted Sister. Byli bez zpěváka. Pak se k ním přidal Bobby "Blitz" Ellsworth. První sestava byla D. D. Verni na baskytaru, Bobby Gustaffson na kytaru, Rat Skates na bicí a Bobby Blitz zpěv. V jejich hudbě je možné najít různé odstíny jiných stylů, například v The Killing Kind. Také Overkill prošli obdobím, kdy thrashmetalové skupiny hráli pomaleji; výsledkem byla I Hear Black. Od alba W.F.O. si drží standard typického thrash metalu.

Mezi nejúspěšnější alba Overkill patří Under The Influence, The Years of Decay, Horrorscope, Ironbound, The Electric Age, White Devil Armory. Overkill vydali velmi mnoho alb, která jsou jak experimentální, tak progresivní. Typickými znaky jsou baskytara D. D. Verniho a hlas Bobbyho Blitze. Overkill prošli mnoha personálními změnami, jediní D. D. Verni a Bobby Blitz jsou členy od začátku.

Jejich maskotem je netopýr Chaly, který je na téměř každém albu. Overkill o něm píší v pěti verzích skladby Overkill. Nejlépe je popsaný v Overkill III. Overkill se pravděpodobně inspirovali záhadným tvorem z New Jersey, takzvaným newjerseyským ďáblem.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Zářijový program akcí v jabloneckém Eurocentru

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 40 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jablonečtí radní schválili dvě nové obřadnice

Jablonečtí radní na svém posledním zasedání schválili dvě nové obřadnice, a to Jitku Balákovou a Janu Pastuchovou. Obě nově jmenované obřadnice budou mít na starosti vítání občánků. Na rok 2020 bylo původně plánovaných jedenáct termínů vítání nových občánků. „Vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu v souvislosti s Covid-19 se jarní termíny musely rušit. Tím pádem se počet nových občánků, kteří by měli být na radnici slavnostně přivítaní, zvýšil. Proto nyní vyhlašujeme termíny nové," řekla Iva Bendová z kanceláře primátora s tím, že toto byl jeden z důvodů, proč bylo třeba zvýšit i počty obřadníků.

V Jablonci požehnají obnovený křížek v ulici Prosečská

Statutární město Jablonec nad Nisou zve na slavnostní požehnání obnoveného křížku v ulici Prosečská, které proběhne v pondělí 21. září v 16 hodin.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Povinné očkování psů je v Jablonci zdarma
Den otevřených dveří primátora Jablonce každou první středu v měsíci
Na trasách v okolí Harrachova uklízeli dobrovolníci odpadky
B tým Jablonce dovezl tři body z Bohemky
Hořela střecha rodinného domu v Tanvaldě

Nejčtenější články

21.09.: Hořela střecha rodinného domu v Tanvaldě
20.09.: Na Anenském náměstí objevili při rekonstrukci havarijní kanalizaci
19.09.: Liberecký kraj startuje nový systém objednávek na koronavirové testy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn