Obrazem: Česká Miss v Jablonci předvedla skvostnou bižuterii

13.01.2012 11:20:32 | Autor: Vladimíra Dvořáková, Aleš Vávra | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Obrazem: Česká Miss v Jablonci předvedla skvostnou bižuterii

Dvaasedmdesát originálních bižuterních modelů, osmnáct krásných modelek a mezi nimi i Česká Miss roku 2011 Jitka Nováčková. A mezi hosty mimo jiné první dáma Lívie Klausová. Tak to ve čtvrtek večer vypadalo v jabloneckém Eurocentru.

Konala se zde unikátní přehlídka módní a bižuterní tvorby nazvaná Made in Jablonec 2012. Pořádal ji Svaz výrobců skla a bižuterie a jeho členské firmy.

„Denně slýchám otázku: jablonecká bižuterie, to ještě existuje? Chtěli jsme přehlídkou ukázat, že existuje a dokonce v takovéto prestižní a nádherné formě," řekl za pořadatele Milan Kohout. Jabloneckou bižuterii ocenila i miss Jitka Nováčková. „Každá žena ví, že bižuterie je úžasná věc. Já jsem například v poslední době zcela propadla štrasu. Čím víc, tím líp," podotkla a poté na molu předvedla několik fantastických modelů.

Jablonecká bižuterie chtěla přehlídkou dokázat, že ani po pádu společnosti Jablonex Group neztratila nic na své atraktivitě a vývozním potenciálu. Velkolepá akce to jen potvrdila.

„Drobní výrobci se dokázali spojit, oživili činnost Svazu výrobců skla a bižuterie, podařilo se zachránit velkou část vzorkoven a archivu nástrojů Jablonexu. Díky tomu jsme schopni nabízet téměř stejně široký sortiment výrobků," uvedl předseda svazu Jaroslav Hlubůček. V současné době výrobci nabízejí své produkty pod obchodní značkou Made in Jablonec.

Výrazným počinem bylo loni v dubnu otevření prodejny ve Mšeně. „To je obrovské dílo, svého druhu největší v Evropě. Naše značka se teď začíná pomalu prosazovat i v zahraničí," dodal člen představenstva Pavel Kopáček.

Snahou Svazu výrobců skla a bižuterie je upozornit laickou i odbornou veřejnost na současné postavení českého bižuterního průmyslu a obnovit jeho tradici v našem městě.

 Slavnostního večera se zúčastnilo mnoho významných hostů, představitelů města, firem i veřejnosti. Za Svaz výrobců skla a bižuterie přivítal hosty Jaroslav Hlubůček, předseda představenstva, za město Jablonec pak jeho místostarosta Petr Tulpa. Pozvání přijala i první dáma České republiky Lívie Klausová. Mluveným slovem provázel celý večer moderátor Jan Žíla.

 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 86 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Hokejisté Turnova vstupují do sezony, proběhne i nábor dětí

V září pravidelně startuje hokejová sezona a vstupuje do ní i klub HC Turnov 1931. V neděli 19. září můžete od 18 hodin navštívit první utkání mužů na domácím Zimním stadionu Ludvíka Koška, soupeřem v krajské lize bude celek HC Slavoj Liberec. V permanenci už je i mládež a náborová akce pod názvem Pojď hrát hokej se v Turnově koná v úterý 21. září od 14.30. Více informací

Už 54. ročník Posvícenského koláče přilákal 352 závodníků

FOTO: Už 54. ročník Posvícenského koláče přilákal 352 závodníků Závod v přespolním běhu Posvícenský koláč pořádala v soboru 11. září T. J. Sokol Studenec. Za ideálního běžeckého počasí se na startovní čáru postavilo 352 závodníků. Závod mužů byl zároveň 46. ročníkem Memoriálu Mirka Háka, zde si pro zasloužené prvenství doběhl František Vágenknecht z Nové Paky a zopakoval si vítězství z let 2015 a 2016. Výsledky a fotogalerie na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiči v neděli 19. září uctí památku zesnulých kolegů
Sobotní odpoledne v jablonecké hale patřilo házenkářům
Boží muka v Nové Vsi postavili synové na památku svého zesnulého otce
Obrazem: Krajský přebor juniorstva a dorostu proběhl v Jablonci
Jablonec daroval celkem milion třem moravským městům

Nejčtenější články

16.09.: Zeppelin ZF brázdí nebe nad Českem, proletí i nad Jabloncem
16.09.: Strážníci na místě do minuty, muži pomohl jediný kolemjdoucí
18.09.: Při akci Běhá celé Rádlo vybrali 23 tisíc pro dvě organizace

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn