Obrazem: Baseballisté Jablonce začali nadstavbu výhrami nad Olomoucí

23.07.2018 18:38:06 | Autor: Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Obrazem: Baseballisté Jablonce začali nadstavbu výhrami nad Olomoucí

Základní část zakončili jablonečtí baseballisté na druhém místě tabulky 1. ligy, a zajistili si tak účast v nadstavbě o extraligu, ve které se utkají týmy, které po základní části zaujímaly poslední čtyři příčky Extraligy a první čtyři místa prvoligové tabulky. Do extraligy pak z těchto osmi týmů postoupí čtyři nejúspěšnější.

První kolo Nadstavby o EXL je minulostí. Olomoucké Áčko zajíždělo na horkou půdu do Jablonce nad Nisou. Velmi dlouhá cesta a teplé počasí možná ovlivnily výkony... hanáckých borců. Oba zápasy trvaly více než 3 a půl hodiny, a byl to boj o každý bod.

V prvním zápase začal na našem kopci Jiří Šimek. Za domácí Baseball Blesk nastoupil na kopec Petr Kavan, který nás ničil svými pomalými nadhozy. Na začátku druhé směny jsme vedli 5:1, ale v dohrávce této směny se povedlo domácím nastřílet 7 bodů a otočil zápas na 8:5 ve svůj prospěch. Od této směny se začal lámat chleba a jablonečtí pálkaři chytili slinu a začali pálit homerun za homerunem. Ani střídání na kopci nepomohlo a účastník 1. Ligy pokračoval v demolici našeho výběru. Utkání nakonec skončilo 22:12 pro domácí Blesk Jablonec. Za zmínku stojí 3 HR v podání Jonáše Výbory, který táhl svůj tým k premiérové výhře v nadstavbě o extraligu.

Do druhého utkání nastoupil na náš kopec Joel Chapman. Blesk nanominoval na kopec Lukáše Roubíčka, který házel velmi velmi pomalu a tím dokonale uspal naše pálkaře. První půle zápase kopírovala průběh celého prvního utkání a jablonečtí pálkaři vesele pálili za plot. Od druhé půle zápasu se náš tým herně probudil a začal otáčet zápas. Naši pálkaři se začali prosazovat a i my jsme odpálili míčky za plot. Hosté na změnu skore reagovali vícečetným střídáním nadhazovačů, ale ani jedno nebylo příliš zdařilé. Dokázali jsme dotáhnout utkání na 16:17 z našeho pohledu a šlo se do deváté směny. V této směně se na kopci chytil Jonáš Výbora a nedovolil našim pálkařům utkání otočit. V tomto utkání odpálili HR: Nathan Van Der Linden, Marek Sova, Joel Chapman, Jindřich Adamus a Matěj Lázniček.

Jablonecký tým ukázal, jak se bojuje o extraligu. Velmi kvalitní a disciplinovaný výkon na pálce jim zajistil dvě výhry 22:12 a 17:16. Pokud chce udržet nejvyšší soutěž i pro další sezonu, tak musí navázat na výkony z druhé půle druhého utkání.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Blesk bude bojovat o extraligu
Ofenzivní smršť na Ash Fieldu
Napůl úspěšný výjezd baseballistů do Brna
S ligovým rivalem se Blesk rozešel smírně
Blesk na Opening Day vítězný

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 26 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Lokalita Přírodního divadla v Rokytnici po čase opět ožije!

Letní příroďák je zábavnou akci pro všechny, která se uskuteční už v sobotu 15. srpna od 15 hodin v areálu Přírodního divadla v Rokytnici nad Jizerou. Pobaví vás dva koncerty, letní kino i společná zábava. Po celou dobu bude zajištěno bohaté občerstvení, výběr nápojů i možnost opečení si špekáčků na ohni. Vstupné je dobrovolné. Podrobná pozvánka

S rehabilitací znovu do Krkonoš

Oddělení rehabilitace a fyzikální medicíny jablonecké nemocnice zve všechny zájemce o své zdraví na tradiční podzimní seminář v Krkonoších s pestrým programem. Seminář z cyklu Cesty ke zdraví se tentokrát bude zabývat klouby a vším, co s nimi souvisí, nese název Jak ochránit a uzdravit bolavé klouby. „Náš seminář vám dá příležitost poznat různé přístupy ke svým potížím, také jak jim předcházet, či návod, jak pomoci sobě či svým blízkým. Vyslechnete si přednášky, zažijete tematická cvičení, chůzi s holemi Nordic Walking a nahlédnutí do svého nitra. To vše v krásné krkonošské přírodě," zve na seminář primářka oddělení MUDr. Alena Svárovská. Termín konání je 10. 9. - 13. 9. 2020. Bližší informace o akci včetně způsobu přihlášení jsou zveřejněny na webových stránkách nemocnice www.nemjbc.cz nebo k doptání na svarovska@nemjbc.cz, případně na telefonu 483 345 811.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V předkole poháru Zásada vyřadila Albrechtice, další utkání už o víkendu
Díky penězům státu a EU se opraví silnice v Jablonném i Sklenařicích
Obrazem: Módní přehlídka v rámci výstavy Křehká krása 2020
Situace s Covidem je v kraji pod kontrolou, aktuálně 123 nakažených
Štěpánův jarmark oživí 128. výročí rozhledny Štěpánka

Nejčtenější články

11.08.: Fotografové z Jablonecka se setkali na Novoveském koupališti
11.08.: Stavba okružní křižovatky Ostrý roh pokračuje druhou etapou
12.08.: V jablonecké ulici 5. května se srazilo osobní auto s dodávkou

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn