Novou Ves povede nadále Milan Fiala

11.11.2010 09:37:31 | Autor: Aleš Vávra | Rubrika: Zprávy | Obce: Nová Ves nad Nisou

Novou Ves povede nadále Milan Fiala

Podle očekávání dopadla volba nového vedení Nové Vsi nad Nisou. Zastupitelstvo jednomyslně zvolilo dosavadního starostu Milana Fialu. Místostarostkou zůstává Kamila Lubasová

Situace v nově zvoleném jedenáctičlenném zastupitelstvu nebyla vůbec složitá. Obyvatelé Nové Vsi totiž ve volbách vybírali pouze z jedenácti lidí na jediné kandidátce.

Při volbě starosty se pouze sám Milan Fiala zdržel hlasování.

Staronové vedení chce v následujícím období pokračovat v zasíťování obce a dobudování vodovodu a kanalizace. „Rádi bychom také zlepšili bezpečnost pro chodce. Je zapotřebí víc chodníků," nastínil své plány Fiala. Obec se také bude nadále věnovat rozvoji zeleně.

Ekologie je totiž její silnou stránkou. Liberecký kraj v srpnu Novou Ves ocenil Zelenou stuhou za péči o zeleň a životní prostředí v soutěži Vesnice roku Libereckého kraje. Obec teď pokračuje i v celostátní soutěži.

Za největší úspěch minulých volebních období Milan Fiala považuje úspěšné čerpání dotací. „Získali jsme tři miliony na areál Teprberk, což bylo hodně složité. Ze svého bychom tolik peněz nikdy nesehnali, je to polovina našeho rozpočtu," vysvětlil starosta.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Lokalita Přírodního divadla v Rokytnici po čase opět ožije!

Letní příroďák je zábavnou akci pro všechny, která se uskuteční už v sobotu 15. srpna od 15 hodin v areálu Přírodního divadla v Rokytnici nad Jizerou. Pobaví vás dva koncerty, letní kino i společná zábava. Po celou dobu bude zajištěno bohaté občerstvení, výběr nápojů i možnost opečení si špekáčků na ohni. Vstupné je dobrovolné. Podrobná pozvánka

S rehabilitací znovu do Krkonoš

Oddělení rehabilitace a fyzikální medicíny jablonecké nemocnice zve všechny zájemce o své zdraví na tradiční podzimní seminář v Krkonoších s pestrým programem. Seminář z cyklu Cesty ke zdraví se tentokrát bude zabývat klouby a vším, co s nimi souvisí, nese název Jak ochránit a uzdravit bolavé klouby. „Náš seminář vám dá příležitost poznat různé přístupy ke svým potížím, také jak jim předcházet, či návod, jak pomoci sobě či svým blízkým. Vyslechnete si přednášky, zažijete tematická cvičení, chůzi s holemi Nordic Walking a nahlédnutí do svého nitra. To vše v krásné krkonošské přírodě," zve na seminář primářka oddělení MUDr. Alena Svárovská. Termín konání je 10. 9. - 13. 9. 2020. Bližší informace o akci včetně způsobu přihlášení jsou zveřejněny na webových stránkách nemocnice www.nemjbc.cz nebo k doptání na svarovska@nemjbc.cz, případně na telefonu 483 345 811.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V předkole poháru Zásada vyřadila Albrechtice, další utkání už o víkendu
Díky penězům státu a EU se opraví silnice v Jablonném i Sklenařicích
Obrazem: Módní přehlídka v rámci výstavy Křehká krása 2020
Situace s Covidem je v kraji pod kontrolou, aktuálně 123 nakažených
Štěpánův jarmark oživí 128. výročí rozhledny Štěpánka

Nejčtenější články

11.08.: Fotografové z Jablonecka se setkali na Novoveském koupališti
11.08.: Stavba okružní křižovatky Ostrý roh pokračuje druhou etapou
12.08.: V jablonecké ulici 5. května se srazilo osobní auto s dodávkou

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn