Novou Ves povede nadále Milan Fiala

11.11.2010 09:37:31 | Autor: Aleš Vávra | Rubrika: Zprávy | Obce: Nová Ves nad Nisou

Novou Ves povede nadále Milan Fiala

Podle očekávání dopadla volba nového vedení Nové Vsi nad Nisou. Zastupitelstvo jednomyslně zvolilo dosavadního starostu Milana Fialu. Místostarostkou zůstává Kamila Lubasová

Situace v nově zvoleném jedenáctičlenném zastupitelstvu nebyla vůbec složitá. Obyvatelé Nové Vsi totiž ve volbách vybírali pouze z jedenácti lidí na jediné kandidátce.

Při volbě starosty se pouze sám Milan Fiala zdržel hlasování.

Staronové vedení chce v následujícím období pokračovat v zasíťování obce a dobudování vodovodu a kanalizace. „Rádi bychom také zlepšili bezpečnost pro chodce. Je zapotřebí víc chodníků," nastínil své plány Fiala. Obec se také bude nadále věnovat rozvoji zeleně.

Ekologie je totiž její silnou stránkou. Liberecký kraj v srpnu Novou Ves ocenil Zelenou stuhou za péči o zeleň a životní prostředí v soutěži Vesnice roku Libereckého kraje. Obec teď pokračuje i v celostátní soutěži.

Za největší úspěch minulých volebních období Milan Fiala považuje úspěšné čerpání dotací. „Získali jsme tři miliony na areál Teprberk, což bylo hodně složité. Ze svého bychom tolik peněz nikdy nesehnali, je to polovina našeho rozpočtu," vysvětlil starosta.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Letní turistické autobusy Český ráj

Již 22. sezonu mají návštěvníci Českého ráje od května do září možnost využívat letní turistické autobusy. Ty se letos rozjedou na osmi linkách. „Návštěvníkům bychom určitě doporučili, aby autobusy upřednostňovali před individuální dopravou a vyhnuli se tak přetrvávajícím problémům s parkováním v nejzatíženějších místech regionu," apeluje Lucie Podařilová ze Sdružení Český ráj. Jízdní řády turistických autobusů najdou zájemci v samostatných letácích (kapesní jízdní řády), na plakátech a v turistických novinách. Turistické autobusy Český ráj jsou projektem Mikroregionu Český ráj ve spolupráci s městy a obcemi turistického regionu. Sdružení Český ráj zajišťuje propagaci projektu. Provoz autobusů je podpořen finančními prostředky Královéhradeckého a Libereckého kraje.

Projekt Objevuj památky má program Třetí za polovic, sedmá zdarma

Nový program Třetí za polovic, sedmá zdarma je součástí celorepublikového projektu Objevuj památky. Na vybraných památkách, které se do programu zapojily, můžete čerpat výše uvedené slevy a zároveň se zapojit do slosování o hodnotné ceny, mezi kterými jsou i pobyty v zámeckých či hradních areálech. Na Turnovsku jsou zapojeny hned čtyři objekty (hrad Valdštejn, Zámek Svijany, Synagoga Turnov a Dlaskův statek), další objekty jsou v Českém ráji a blízkém okolí. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Překvapení pod papírem. Návštěvu Českého ráje kazí výkaly po lesích
FOTO: Cenu ředitele Správy KRNAP za rok 2020 získalo sedm oceněných
První příspěvky z nově vytvořené rezervy Covid kultura
Horská služba zachraňovala turisty pod Frýdlantským cimbuřím
Havárie vodovodu uzavřela Arbesovu ulici v Jablonci

Nejčtenější články

18.06.: Bohuš Matuš sundal šátek a ukázal, že Slavíka získal právem
19.06.: Oprava plynovodu si vyžádá razantní omezení dopravy v Jablonci
18.06.: Méně vyhodíš, méně zaplatíš, vyzývá k třídění jablonecký magistrát

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn