Noční klid v Jablonci rušil muž hledající mobil i oprava trati

11.08.2015 15:20:44 | Autor: pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Noční klid v Jablonci rušil muž hledající mobil i oprava trati

Hned třikrát vyjížděli v noci z pondělí na úterý jablonečtí strážníci k rušení nočního klidu. Jednou se jednalo o muže, který se snažil pomoci manželce, jíž se udělalo nevolno a ve dvou případech hluk způsobovala oprava havárie na tramvajové trati v Proseči.

„V pondělí kolem jedenácté večer přijala městská policie oznámení o rušení nočního klidu u sousedů. Strážníci na místě nezjistili žádné porušení nočního klidu ani jiné protiprávní jednání, ale soused muže, který rušení oznámil, strážníkům sdělil, že se jeho ženě udělalo nevolno a možná tím, jak chodil po bytě, jelikož nemohl najít mobilní telefon, aby přivolal záchranku, mohl způsobit větší hluk. Záchranáři skutečně dorazili a poskytli ženě potřebné ošetření," uvedla mluvčí jabloneckého magistrátu Markéta Hozová.

Krátce po půlnoci přijala městská policie další oznámení o rušení nočního klidu, tentokrát z Prosečské ulice. „Ukázalo se, že pracovníci dopravního podniku odstraňují havárii na tramvajové kolejnici. Tyto práce trvaly až do ranních hodin, kdy kolem čtvrté vzbudily ženu, která se rovněž obrátila na městskou policii," dodala Hozová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Střípky z Městské policie Jablonec o prvním srpnovém víkendu
Jablonečtí strážníci zasahovali o víkendu u případů podnapilých občanů
Červencové střípky z Městské policie Jablonec

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Horská služba opět proškolila strážce KRNAP

Strážci Krkonošského národního parku jsou v terénu každý den a mohou být prvními, kteří se dostanou ke zraněnému nebo lékařskou pomoc vyžadujícímu turistovi. Proto Správa KRNAP již poněkolikáté požádala kolegy z Horské služby Krkonoše o školení první pomoci. Takové školení proběhlo v minulých dnech na Vosecké boudě. „Během dvoudenního školení se čeští i polští strážci zaměřili na základní první pomoc," řekl vedoucí Terénní služby Správy KRNAP Jiří Marek. „Nacvičili jsme postupy při úrazu v horách, udržení základních životních funkcí, zastavení masivního krvácení, resuscitaci, postupy při alergických reakcích, diagnostiku hypoglykemie, ale také na správnou komunikaci s Horskou službou a záchranáři obecně," doplnil.

Přednáška ve Vratislavicích poučí seniory o bezpečnosti na silnicích

Chystaná vzdělávací přednáška Senior bez nehod ukáže, jak se chovat v silničním provozu. Akce, která je určena především pro občany seniorského věku, se uskuteční v úterý 18. června od 17 hodin v Kulturním centru Vratislavice 101010. K vidění budou divadelní scénky na téma bezpečnost seniorů na silnicích v roli řidičů, spolujezdců, vlivu nemocí či medikamentů na výkon řidiče. Ty budou spojené s odborným výkladem a audiovizuální prezentací. Řeč bude i o tom, jak se správně chovat jako chodec, cyklista nebo jak správně cestovat autobusem či tramvají. To vše nevšední - interaktivní, velmi přístupnou a zábavnou formou.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Pohár běžce Tanvaldu dosáhl „cílové mety“
Madame Rubinstein s famózní Danou Syslovou
Výpadky vlaků na Frýdlantsku a Tanvaldsku ohrožují důvěru v železnici
Přehled výstav a aktivit Muzea skla a bižuterie v červnu
Ve středu se poběží v Bedřichově Olympijský běh

Nejčtenější články

15.06.: Obrazem: Vrcholí přípravy na Noc Slovanských bojovníků
15.06.: Běháním u přehrady můžete pomoci psím útulkům
15.06.: Obrazem: Zahradní slavnost ve Vikýři 2019

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn