Neznámý vandal poškodil bagr v Břízkách, policie hledá svědky

08.08.2018 21:59:03 | Autor: pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Neznámý vandal poškodil bagr v Břízkách, policie hledá svědky

Během pondělní noci poškodil neznámý pachatel poblíž sportovního areálu Břízky víceúčelový stroj JCB 3D. Zda se jednalo pouze o náhodného vandala, či osobu, která by chtěla majiteli bagru nějak škodit, nyní budou policisté zjišťovat.

„Policisté z obvodního oddělení Jablonec nad Nisou - Mšeno pátrají po neznámém vandalovi, který během pondělní noci, z 6. na 7. srpna 2018 poškodil na odstavné ploše poblíž Sportovního areálu Břízky v Jablonci nad Nisou víceúčelový stroj JCB 3D 4x4," potvrdila tisková mluvčí Policie ČR Vladimíra Šrýtrová.

Pachatel na stavebním stroji celkem vyřádil. Poškodil čelní sklo, sklo okna bočních levých dveří, maják, přístrojovou desku, dále stěrač čelního skla, reflektor a také pravé zpětné zrcátko. Poškození na stroji nebylo málo. Majiteli vznikla předběžná škoda za bezmála 21 tisíc korun.

„V daném případu již policisté zahájili šetření k přečinu poškození cizí věci, kdy v případě dopadení hrozí pachateli až jednoletý trest odnětí svobody. V tuto chvíli se obracíme s žádostí o spolupráci na veřejnost. V případě, že si někdo z občanů v inkriminovanou dobu, tj. v čase od 19,00 hodin dne 6. 8. 2018 do 08,00 hodin dne 7. 8. 2018 všiml poblíž bagru pohybu nějaké podezřelé osoby či osob, je možné informace sdělit policistům prostřednictvím bezplatné tísňové linky 158 nebo přímo na policejní služebně obvodního oddělení Jablonec nad Nisou - Mšeno," dodala policejní mluvčí.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Kamera zachytila zloděje na střeše Kauflandu ve Mšeně
Obecní túje v Líšném zřejmě někdo záměrně zlikvidoval
Náladu po prohře si chtěl spravit krádeží kola, ale daleko nedojel

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pietní akt v Liberci připomene padesát let od invaze vojsk Varšavské smlouvy

Půl století uplynulo od invaze vojsk Varšavské smlouvy do Československa. V úterý 21. srpna si Liberečané na náměstí Dr. Edvarda Beneše toto výročí připomenou. Program akce s názvem Jednadvacátého přinese promítání autentických záběrů z okupace, koncert písní Karla Kryla či výstavu dobových fotografií, která potrvá do 29. srpna. Partnerem události je Liberecký kraj. Město pod Ještědem bylo jedno z prvních velkých měst republiky, kudy se kolony tanků a obrněných vozů prohnaly směrem k Praze. Vojska za sebou nechala devět mrtvých a pětačtyřicet zraněných.

Jablonečtí strážníci se vypořádali s agresívním zlodějíčkem

S fyzicky i verbálně agresivním zlodějíčkem si poradili strážníci Městské policie Jablonec nad Nisou ve středu odpoledne v prodejně Billa v Jehlářské ulici. Neplatícího zákazníka zajistila ostraha prodejny, zpacifikovat se ho ale podařilo až strážníkům, kteří ho předali Policii ČR k dořešení. Další krimi zprávy z Jablonecka


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

K vážné nehodě motorkáře došlo v Harrachově
Konference o znalosti první pomoci se koná na krajském úřadě
Mistři tradiční rukodělné výroby na Kraji
Na jablonecké křižovatce ulic Růžová a Sokolí došlo k nehodě
Liberecký kraj ocenil hrdinství vězňů z období nacismu

Nejčtenější články

15.08.: Vandal přes noc poškodil ve Velkých Hamrech osmnáct aut!
16.08.: Štěpánův jarmark oživí 126. výročí rozhledny Štěpánka
15.08.: Festival ZasTenRock posedmé přivítá fanoušky v Zásadě

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT