Neznámý vandal poškodil bagr v Břízkách, policie hledá svědky

08.08.2018 21:59:03 | Autor: pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Neznámý vandal poškodil bagr v Břízkách, policie hledá svědky

Během pondělní noci poškodil neznámý pachatel poblíž sportovního areálu Břízky víceúčelový stroj JCB 3D. Zda se jednalo pouze o náhodného vandala, či osobu, která by chtěla majiteli bagru nějak škodit, nyní budou policisté zjišťovat.

„Policisté z obvodního oddělení Jablonec nad Nisou - Mšeno pátrají po neznámém vandalovi, který během pondělní noci, z 6. na 7. srpna 2018 poškodil na odstavné ploše poblíž Sportovního areálu Břízky v Jablonci nad Nisou víceúčelový stroj JCB 3D 4x4," potvrdila tisková mluvčí Policie ČR Vladimíra Šrýtrová.

Pachatel na stavebním stroji celkem vyřádil. Poškodil čelní sklo, sklo okna bočních levých dveří, maják, přístrojovou desku, dále stěrač čelního skla, reflektor a také pravé zpětné zrcátko. Poškození na stroji nebylo málo. Majiteli vznikla předběžná škoda za bezmála 21 tisíc korun.

„V daném případu již policisté zahájili šetření k přečinu poškození cizí věci, kdy v případě dopadení hrozí pachateli až jednoletý trest odnětí svobody. V tuto chvíli se obracíme s žádostí o spolupráci na veřejnost. V případě, že si někdo z občanů v inkriminovanou dobu, tj. v čase od 19,00 hodin dne 6. 8. 2018 do 08,00 hodin dne 7. 8. 2018 všiml poblíž bagru pohybu nějaké podezřelé osoby či osob, je možné informace sdělit policistům prostřednictvím bezplatné tísňové linky 158 nebo přímo na policejní služebně obvodního oddělení Jablonec nad Nisou - Mšeno," dodala policejní mluvčí.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Kamera zachytila zloděje na střeše Kauflandu ve Mšeně
Obecní túje v Líšném zřejmě někdo záměrně zlikvidoval
Náladu po prohře si chtěl spravit krádeží kola, ale daleko nedojel

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Druhý ročník soutěže Střípky z Ráje zakončilo vydání publikace

Turnovská knihovna a tiskárna Apromotion z Turnova znovu po roce vydaly publikaci! V sobotu 6. října se uskutečnilo slavnostní vyhlášení druhého ročníku literární soutěže Střípky z Ráje, kterou tyto dvě instituce pořádaly už podruhé. Akce proběhla v rámci Netradiční knihovny 2018. Více podrobností na Našem Pojizeří

Další seminář pro kronikáře obcí a měst Libereckého kraje

Pro kronikáře obcí a měst Libereckého kraje je připraven již 4. odborný seminář, tentokrát na téma Kronikářka - kronikář po volbách roku 2018. Pořádá jej Sdružení obcí Libereckého kraje pod záštitou radní Květy Vinklátové, pověřené řízením rezortu kultury, památkové péče a cestovního ruchu Libereckého kraje, ve spolupráci s PhDr. Jiřím Bartoněm, spisovatelem, lektorem v oboru kronikářství, regionálním historikem - publicistou a kronikářem. Listopadový seminář je určen nejen pro kronikáře, ale i pro další zájemce z obcí a měst Libereckého kraje, zabývající se danou problematikou.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hvězdy nad Ještědem zazářily podeváté v divadle
Divizionáři potvrdili příslušnost do špičky tabulky
Obrazem: Podzimní slavnost v MŠ Josefův Důl
Jablonecké oslavy ve znamení úcty, vlastenectví a pokory
Kraj pomůže organizacím překlenout začátek roku 10 miliony korun

Nejčtenější články

21.10.: Obrazem: Sportovní zábava v Tanvaldě se opravdu vydařila
22.10.: Pod vlivem alkoholu řidič ve Velkých Hamrech nezvládl řízení
22.10.: Při manipulaci se sluneční clonou přejel v Josefově Dole do protisměru

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT