Nepřízeň počasí návštěvníky Tanvaldských slavností neodradila

10.09.2019 14:43:26 | Autor: Vladimíra Koďousková | Rubrika: Kultura | Obce: Tanvald

Nepřízeň počasí návštěvníky Tanvaldských slavností neodradila

V pátek večer zahájila Tanvaldské slavnosti skupina Benedetta Pavla Černého. Počasí posluchačům přálo a komu bylo snad chladno, mohl se zahřát něčím ostřejším.

I sobotní dopoledne proběhlo ještě bez deště, takže si návštěvníci v klidu mohli prohlédnout řemeslné stánky, dát si něco dobrého k zakousnutí a využít i dětské atrakce, které byly pro děti zdarma. V poledne se sice spustil déšť, ale ani ten návštěvníky neodradil, a tak si pěkně v suchu pod střechou velkého stanu mohli vychutnat vystoupení žáků Základní umělecké školy z Tanvaldu i dětí ze Střediska volného času Tanvald. Následovalo vystoupení legendární skupiny Volupsije a zdálo se, že se umoudří i počasí. To vydrželo ještě během loutkové pohádky Divadla ŠUS, ale na hvězdu slavností, popového zpěváka Josefa Vágnera, se opět silně rozpršelo. O to víc patří velký dík všem, kteří vydrželi a deště se nezalekli.

Kapela Makule pak diváky nejen rozveselila ale některé i rozhýbala. To už pršelo jen tak nenápadně, takže když se objevila hardrocková skupina The Broken Dam, prostor před jevištěm se zaplnil tančícími diváky. To už se setmělo a následoval velkolepý ohňostroj. Příjemně naladěni si mohli návštěvníci na závěr vychutnat vystoupení zahraničních hostů ze Slovenska a to Elán revival Kontra Band. Noční vystoupení skupiny H!T! už bylo takovou tou pomyslnou třešničkou na dortu.

Co říci závěrem? Když je slunečno a příjemně, není divu, že se lidé dokáží bavit do pozdních nočních hodin. Ale když z nebe padají proudy vody a teploměr ukazuje kolem deseti stupňů, je vidět, že se program vydařil a jsou to slavnosti jako takové, které dokázaly návštěvníky udržet celý den v příjemné náladě.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Již 24. ročník Tanvaldského poháru je minulostí
O víkendu pořádají již 26. Tanvaldské slavnosti
Jubilejní Tanvaldské slavnosti se opravdu vydařily
Obrazem: Tanvaldské slavnosti opět potěšily přes tisícovku návštěvníků

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 63 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Tři žádosti o dotace na čističky odpadních vod jsou schválené

Od začátku dubna přijímalo oddělení dotací jabloneckého magistrátu žádosti o finanční příspěvek do Programu podpory technické infrastruktury. Program podporuje odkanalizování rodinných nebo bytových domů, které dosud nejsou napojené na veřejnou kanalizaci. „Nově se program týká i novostaveb, pokud má žadatel již schválenou žádost do 1. kola radou města v předchozích letech," upozornila Iveta Habadová, vedoucí oddělení dotací, a dodala: „Letos byly předloženy tři žádosti o dotace na domovní čistírny odpadních vod, které schválilo zastupitelstvo na svém zářijovém jednání." Žádosti se stále předkládají ve dvou kolech na oddělení dotací, dotace činí 50 % způsobilých výdajů, maximálně však 50 tisíc Kč na jednu bytovou jednotku. Vyplácena je ex-post, závěrečné vyúčtování příjemce předkládá nejdříve k 1. březnu 2021.

Hledá se jubilejní desátá Alej roku. Nominace běží do konce října

V celostátní anketě Alej roku spolku Arnika je dosud nominováno 22 alejí, z Libereckého kraje zatím žádná. Loni v kraji bodovala alej na Křížový vrch u Cvikova, za celou republiku památná alej u Rakovnického potoka. Která se stane desátou Alejí roku? Nominujte ji na www.alejroku.cz. Podrobnosti v předchozím článku zde


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Jablonecké podzimní slavnosti 2020 s koncertem Anny K.
Město Jablonec nad Nisou zabodovalo v Odpadovém Oskarovi 2020
Tři otázky pro Václava Hudečka
V Libereckém kraji uspělo kouzlo starého skla a obrábění plastů
S libverdským kohoutem na Kočičí kameny

Nejčtenější články

23.09.: VIDEO: Hasiči museli vyzvednout ve Smržovce převrácenou Tatru
24.09.: Evakuace žáků ZŠ Rýnovice nebyla cvičením, hořelo elektrické vedení
24.09.: Rodiče ignorovali v ulici Arbesova zákaz stání, teď nemohou ani zastavit

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn