Nepřízeň počasí návštěvníky Tanvaldských slavností neodradila

10.09.2019 14:43:26 | Autor: Vladimíra Koďousková | Rubrika: Kultura | Obce: Tanvald

Nepřízeň počasí návštěvníky Tanvaldských slavností neodradila

V pátek večer zahájila Tanvaldské slavnosti skupina Benedetta Pavla Černého. Počasí posluchačům přálo a komu bylo snad chladno, mohl se zahřát něčím ostřejším.

I sobotní dopoledne proběhlo ještě bez deště, takže si návštěvníci v klidu mohli prohlédnout řemeslné stánky, dát si něco dobrého k zakousnutí a využít i dětské atrakce, které byly pro děti zdarma. V poledne se sice spustil déšť, ale ani ten návštěvníky neodradil, a tak si pěkně v suchu pod střechou velkého stanu mohli vychutnat vystoupení žáků Základní umělecké školy z Tanvaldu i dětí ze Střediska volného času Tanvald. Následovalo vystoupení legendární skupiny Volupsije a zdálo se, že se umoudří i počasí. To vydrželo ještě během loutkové pohádky Divadla ŠUS, ale na hvězdu slavností, popového zpěváka Josefa Vágnera, se opět silně rozpršelo. O to víc patří velký dík všem, kteří vydrželi a deště se nezalekli.

Kapela Makule pak diváky nejen rozveselila ale některé i rozhýbala. To už pršelo jen tak nenápadně, takže když se objevila hardrocková skupina The Broken Dam, prostor před jevištěm se zaplnil tančícími diváky. To už se setmělo a následoval velkolepý ohňostroj. Příjemně naladěni si mohli návštěvníci na závěr vychutnat vystoupení zahraničních hostů ze Slovenska a to Elán revival Kontra Band. Noční vystoupení skupiny H!T! už bylo takovou tou pomyslnou třešničkou na dortu.

Co říci závěrem? Když je slunečno a příjemně, není divu, že se lidé dokáží bavit do pozdních nočních hodin. Ale když z nebe padají proudy vody a teploměr ukazuje kolem deseti stupňů, je vidět, že se program vydařil a jsou to slavnosti jako takové, které dokázaly návštěvníky udržet celý den v příjemné náladě.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Již 24. ročník Tanvaldského poháru je minulostí
O víkendu pořádají již 26. Tanvaldské slavnosti
Jubilejní Tanvaldské slavnosti se opravdu vydařily
Obrazem: Tanvaldské slavnosti opět potěšily přes tisícovku návštěvníků

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 63 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Aktuální překážky na jabloneckých komunikacích

Souhrn dopravních překážek na jabloneckých ulicích: 1) výkop do kříže na pěší zóně v křižovatce ulic Lidické a Komenského bude trvat do 8. června. Jeho důvodem je oprava plynárenského zařízení; 2) do 19. června budou probíhat práce ve výkopu v ulici Panenská, kde budou dělníci pracovat na odstranění havárie kanalizačního řadu; 3) do konce června bude stát lešení na chodníku u tribuny B fotbalového stadionu v ulici Vrkoslavická; 4) do 10. srpna se bude opravovat havárie kanalizace v ulici Plynární, staveniště zabere zhruba dva metry čtverečné ulice.

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Desátý ročník projektu Na kole jen s přilbou odstartoval v Bedřichově
Pavel Opočenský bude vystavovat v jablonecké galerii POUZAR&OVÁ
Obrazem: Jak pokračuje rekonstrukce Přepeřské ulice v Turnově
Miliony z fondu na lepší bydlení přesunul Jablonec do rezervy
Blesk do sezony vstoupil vítězně

Nejčtenější články

31.05.: FOTO: Nové motomuzeum přilákalo do Železného Brodu stovky fandů
02.06.: Motocyklista upadl při předjíždění auta v Jablonci U Přehrady
31.05.: Mohlo to na Slavii dopadnout jinak?

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn