Nekompletní házenkáři prohráli zápasy v Lounech

14.03.2019 13:37:18 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Nekompletní házenkáři prohráli zápasy v Lounech

Jablonečtí házenkáři prohráli v důležitém venkovním utkání na palubovce Loun 30:25, v souboji týmů, které letos patří do spodní poloviny tabulky, byli domácí sehranější a lepší, Jablonečtí opět nenastoupili v plné sestavě a proto po zásluze jedou domů bez bodů.

Loko Louny - ELP Jablonec 30:25 (16:13)

Oba týmy se v této sezoně trápí, domácí povolali dva své mladé hráče z extraligových Lovosic, aby pomohli domácím získat důležité body, naopak Jablonec přijel bez svých opor a ještě se na čtvrtečním tréninku zranil křídelník Tomáš (jablonecký nejlepší střelec), dále samotné utkání nedohrál nejlepší jablonecký hráč z minulého utkání Ondra Krčka, který vstřelil jen za první půli sedm branek a v 28. minutě zápasu musel po nezaviněném střetu se soupeřem odstoupit. Jablonečtí bojovali i v oslabené sestavě, po poločase 16:13, sice domácí utekli na rozdíl sedmi branek 21:14, ale hostům se podařilo snížit na 26:23 sedm minut před koncem, ovšem kvalita domácího týmu se v závěru projevila.

Sestava a branky: D. Hlinka, Kubal - Krčka 7, P. Trejbal 7, Říha 5, R. Hlinka 2, Šatava 1, Mony 1, Smrček 1, T. Svoboda T. 1, Preisler.

Hodnocení trenéra Dědečka: „Krásná atmosféra v hale, hodně diváků, nástup s vlajkami, parádní práce domácího oddílu. Pěkný zápas z obou stran, domácí se prezentovali kvalitním výkonem, my jsme bojovali srdcem, po odstoupení Ondry už jsme moc šancí neměli. Ve zbytku utkání to v útoku táhli Míra Říha s Patrikem Trejbalem, otázkou je, proč nejsme schopni na důležitý venkovní zápas odjet v plné sestavě."

Loko Louny - EPL Jablonec 27:16 (13:6)

Mladší dorostenci hráli rovněž v Lounech a také nebyli kompletní. Bohužel od začátku na domácí nestačili, i když oba týmy nejsou v tabulce daleko od sebe.

Sestava Jablonce: Novák - Střižík 6, Kudrhalt 4, Kubík 2, Žáček, Hassa, Císař, Najman po 1, Blažek.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pokračuje výstava fotografií v jablonecké nemocnici

V jablonecké nemocnici na chodbě za bistrem pokračuje výstava fotografií Jaroslavy Fojtíkové, která ve dvou blocích, s názvem Orchideje naší přírody a I u nás máme stepi, představuje svá oblíbená místa České republiky. „Ráda bych vám svými snímky zprostředkovala malou procházku po stepních lokalitách u nás. Z nepřeberného množství druhů rostlin jsem vybrala pár zástupců, typických pro tato místa v průběhu jedné vegetační sezony. Alespoň několik záběrů jsem musela věnovat i zástupcům říše živočišné, bez které by malý exkurz do našich stepních lokalit nebyl myslitelný," uvedla autorka výstavy.

Liberecký kraj finančně podpoří Paměť národa

Celkem 200 tisíc korun poskytne Liberecký kraj společnosti Post Bellum na projekt Paměť národa, který pomůže rozšířit příběhy pamětníků z regionu. Organizaci se podařilo vytvořit nejrozsáhlejší veřejně přístupnou pamětnickou databázi v Evropě a v současné době obsahuje bezmála 5 tisíc svědectví. Kraj dá 200 tisíc korun na projekt Vyhledejme a představme pamětníky 20. století Libereckého kraje. Ucelený obrazový dokument, který by představil příběhy lidí, jež byli přímými účastníky významných historických událostí, zatím v Libereckém kraji chybí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Staročeské trhy v Turnově opět uctí mistry řemesel
I.B třída: Mistrovská Bělá oslavila titul osmigólovým nášupem Roztokám
Parní vlak pojede z Turnova na slavnosti do Rychnova
Hladiny řek stouply i v Libereckém kraji, nejvíce zlobila Smědá
Noc kostelů proběhne i v Libereckém kraji

Nejčtenější články

23.05.: KAM ZA SPORTEM: 24. 5. – 26. 5. 2019
24.05.: Jablonecký FK se díky Slavii vyhnul baráži o Evropu
24.05.: Hladiny řek stouply i v Libereckém kraji, nejvíce zlobila Smědá

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Ebony Porn European Porn