Nejúspěšnější sportovec Jablonecka za rok 2019

26.11.2019 21:15:29 | Autor: Jiří Endler | Rubrika: Sport | Obce: Huntířov,Příchovice,Maršovice,Pulečný,Nová Ves nad Nisou,Rádlo,Lučany nad Nisou,Rychnov u Jablonce nad Nisou,Dalešice,Plavy,Smržovka,Velké Hamry,Držkov,Zlatá Olešnice,Jílové u Držkova,Frýdštejn,Jenišovice,Koberovy,Líšný,Loužnice,Malá Skála,Pěnčín,Radčice,Skuhrov,Vlastiboř,Zásada,Janov nad Nisou,Bedřichov,Albrechtice v Jizerských horách,Desná v Jizerských horách,Jiřetín pod Bukovou,Josefův Důl,Kořenov,Bzí,Jablonec nad Nisou,Tanvald,Železný Brod,Jizerské hory,Harrachov,Liberecký kraj,Vratislavice nad Nisou,Jablonecko

Nejúspěšnější sportovec Jablonecka za rok 2019

Okresní organizace České unie sportu Jablonec n. N. je tradičním pořadatelem ankety Nejúspěšnější sportovec Jablonecka. Nejinak tomu bude i letos a ty nejlepší sportovce a trenéry ocení 10. února 2020, kdy v Městském divadle v Jablonci proběhne slavnostní vyhlášení.

„V současné době probíhá nominace sportovců, kterou nám mohou vytvořit kluby, oddíly, tělovýchovné jednoty, starostové obcí a měst, ale i rodiče sportovců," řekl Ladislav Čičmanec, předseda jablonecké sekce ČUS.

Kategorie, do kterých lze nominovat, jsou následující:

Mládež: jednotlivci (rok narození 2000 a mladší), družstva (rok narození 2000 a mladší).

Dospělí: jednotlivci profesionálové, družstva-profesionálové.

Dospělí: jednotlivci-amatéři, družstva-amatéři.

Trenér: profesionál, dobrovolník.

Síň slávy

Handicapovaní - jednotlivec

Mimořádný sportovní výkon

Veterán nad 60 let

Do ankety budou přijaté nominace sportovců, kteří splňují podmínky dané Českou unií sportu. Ty jsou zveřejněny na webu www.cusjablonec.cz v sekci Nejúspěšnější sportovec Jablonecka.

„Nominačních kritérií je celá řada, jednou z podmínek je například příslušnost k okresu buď členstvím v místním klubu, nebo jako místní rodák. Do ankety mohou být nominovaní i sportovci z jiných střešních organizací, např. Sdružení sportovních svazů, Orel, Sokol, DTJ, ATJSK a AŠSK, ale i sportovci provozující hasičský sport," upřesňuje Ladislav Čičmanec.

K nominovaným je nutné uvést v tomto pořadí: jméno, příjmení, rok narození, sportovní odvětví, nejlepší výsledky za rok 2019.

„Do krajského kola postoupí pouze ti jednotlivci nebo kolektivy, kteří prošli a umístili se v okresních kolech do třetího místa," upozorňuje Ladislav Čičmanec. Nominace včetně dosažených výsledků a fotografií (video), které budou prezentovány na webových stránkách a velkoplošných projekcích, je nutné zaslat na adresu: OO ČUS, E. Floriánové 19, 466 01 Jablonec n. N., nebo e-mailem na: sportovec@cusjablonec.cz

V pondělí 16. prosince budou nominace sportovců uveřejněny na webu www.cusjablonec.cz a na zpravodajském portálu Naše Jablonecko (www.nasejablonecko.cz).

Hlasovaní v anketě proběhne do 12. ledna 2020 na webu zpravodajského portálu Naše Jablonecko, s. r. o., (www.nasejablonecko.cz) a na stránkách Okresní organizace České unie sportu Jablonec n. N. (www.cusjablonec.cz).

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Tři žádosti o dotace na čističky odpadních vod jsou schválené

Od začátku dubna přijímalo oddělení dotací jabloneckého magistrátu žádosti o finanční příspěvek do Programu podpory technické infrastruktury. Program podporuje odkanalizování rodinných nebo bytových domů, které dosud nejsou napojené na veřejnou kanalizaci. „Nově se program týká i novostaveb, pokud má žadatel již schválenou žádost do 1. kola radou města v předchozích letech," upozornila Iveta Habadová, vedoucí oddělení dotací, a dodala: „Letos byly předloženy tři žádosti o dotace na domovní čistírny odpadních vod, které schválilo zastupitelstvo na svém zářijovém jednání." Žádosti se stále předkládají ve dvou kolech na oddělení dotací, dotace činí 50 % způsobilých výdajů, maximálně však 50 tisíc Kč na jednu bytovou jednotku. Vyplácena je ex-post, závěrečné vyúčtování příjemce předkládá nejdříve k 1. březnu 2021.

Hledá se jubilejní desátá Alej roku. Nominace běží do konce října

V celostátní anketě Alej roku spolku Arnika je dosud nominováno 22 alejí, z Libereckého kraje zatím žádná. Loni v kraji bodovala alej na Křížový vrch u Cvikova, za celou republiku památná alej u Rakovnického potoka. Která se stane desátou Alejí roku? Nominujte ji na www.alejroku.cz. Podrobnosti v předchozím článku zde


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Tři body a fotbal bavil
V Jablonci pořádali Cykloodpoledne s městskou policií
Policie žádá o pomoc v případu krádeže dvou motocyklů v Harrachově
Akce Běhá celé Rádlo poosmé přispěla na dobrou věc
Komedie Stará láska nerezaví se představí v Železném Brodě

Nejčtenější články

25.09.: VIDEO: V jablonecké ulici Skřivánčí unikal v obytném domě plyn
27.09.: Akce Běhá celé Rádlo poosmé přispěla na dobrou věc
26.09.: Obrazem: Jablonecké podzimní slavnosti 2020 s koncertem Anny K.

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn