Nedvědi rozvlnili letní scénu

24.06.2016 07:52:50 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Nedvědi rozvlnili letní scénu

Koncert legendy českého folku, Františka Nedvěda s kapelou, přilákal na letní scénu jabloneckého Eurocentra několik stovek návštěvníků.

Publikum tvořily v devadesáti procentech páry, a to napříč generacemi. Troufnu si říct, že je to jedno ze specifik hudby bratří Nedvědů. Příchozí si v podání Františka Nedvěda , jeho syna Vojty a dalších, vyslechli nejen staré známé pecky obou bratří, ale i nové skladby, které ovšem mají stejného ducha.

Více, než čtyři sta diváků doslova hltalo každý tón, někteří tančili, jiní si pobrukovali a užívaly si příjemnou atmosféru letní scény, které nahrávalo nejenjpočasí, ale i dokonale ozvučené prostředí, jenž ocenili i hudebníci.

Koncert začal ve dvacet hodin a s ustupujícím sluncem a a přibývající poetickou atmosférou si nešlo nevšimnout, jak mají partneři k sobě blíž a blíž. Zatímco na začátku akce seděli vedle sebe jako cizí lidé, po pár písních se drželi za ruce a před koncem se již drželi kolem ramen.. Atmosféru koncertu krásně vystihla padesátiletá Dana z Jablonce, když řekla, že u téhle hudby nemůže být nikdo naštvaný a že asi funguje jako párová terapie... Nám nezbývá, než s ní souhlasit. Na fajn písničky jsme od Nedvědů zvyklí, když se k nim přidá perfektní provedení, super atmosféra a příjemné prostředí, nemůžeme se divit, že v závěru došlo i na standing ovacion.

Koncert pořádalo v areálu Eurocentra Městské divadlo v Jablonci nad Nisou v rámci akce Město plné tónů.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Město tónů přináší kvarteto BRASS, Frantu Nedvěda i filmové melodie

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Jablonci nad Jizerou rozsvítí vánoční strom už 23. listopadu

Městský úřad v Jablonci nad Jizerou, místní dobrovolné spolky a Katolická farnost zvou na slavnostní rozsvícení Vánočního stromu, které se bude konat v sobotu 23. listopadu 2019 od 14 hodin v Pilišťatech u hájenky. Více podrobností

Nová okna pro jabloneckou školku

Statutární město Jablonec nad Nisou vyhlásilo výběrové řízení na výměnu a opravu oken v jedné z jabloneckých školek. Realizace by měla proběhnout o prázdninách příštího roku. „Veřejná zakázka je vyhlášená na výměnu za repliky a opravu oken v Mateřské škole v ulici 28. října, a to v její staré části. Předpokládaná hodnota zakázky je 2,3 milionu korun a vybraný zhotovitel ji musí zvládnout během prázdnin příštího roku, aby děti mohly do školky nastoupit opět od září 2020," řekl náměstek pro rozvoj města Petr Roubíček. Podle původního plánu měly opravy v této mateřské škole začít už tyto prázdniny, oprava a výměna oken byla rozdělená do dvou let. Městu se však nepřihlásil vhodný zhotovitel, proto musí vyhlásit výběrové řízení znovu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Střelecké závody v semilské hale ozdobila Kateřina Emmons
U odbočky na Rádlo narazilo auto do divočáka
Bezpečně na silnice se zimními pneumatikami
Zlepšení béčka Bižuterie i v krajském přeboru
Hasiči řeší únik nebezpečných látek v Hamru na Jezeře

Nejčtenější články

18.11.: Setkání atletů na Střelnici se vydařilo
19.11.: V Plavech se sázelo stromořadí
19.11.: Pozvánka na již devátý ročník Charitativního zumba maratonu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn