Nedvědi rozvlnili letní scénu

24.06.2016 07:52:50 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Nedvědi rozvlnili letní scénu

Koncert legendy českého folku, Františka Nedvěda s kapelou, přilákal na letní scénu jabloneckého Eurocentra několik stovek návštěvníků.

Publikum tvořily v devadesáti procentech páry, a to napříč generacemi. Troufnu si říct, že je to jedno ze specifik hudby bratří Nedvědů. Příchozí si v podání Františka Nedvěda , jeho syna Vojty a dalších, vyslechli nejen staré známé pecky obou bratří, ale i nové skladby, které ovšem mají stejného ducha.

Více, než čtyři sta diváků doslova hltalo každý tón, někteří tančili, jiní si pobrukovali a užívaly si příjemnou atmosféru letní scény, které nahrávalo nejenjpočasí, ale i dokonale ozvučené prostředí, jenž ocenili i hudebníci.

Koncert začal ve dvacet hodin a s ustupujícím sluncem a a přibývající poetickou atmosférou si nešlo nevšimnout, jak mají partneři k sobě blíž a blíž. Zatímco na začátku akce seděli vedle sebe jako cizí lidé, po pár písních se drželi za ruce a před koncem se již drželi kolem ramen.. Atmosféru koncertu krásně vystihla padesátiletá Dana z Jablonce, když řekla, že u téhle hudby nemůže být nikdo naštvaný a že asi funguje jako párová terapie... Nám nezbývá, než s ní souhlasit. Na fajn písničky jsme od Nedvědů zvyklí, když se k nim přidá perfektní provedení, super atmosféra a příjemné prostředí, nemůžeme se divit, že v závěru došlo i na standing ovacion.

Koncert pořádalo v areálu Eurocentra Městské divadlo v Jablonci nad Nisou v rámci akce Město plné tónů.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Město tónů přináší kvarteto BRASS, Frantu Nedvěda i filmové melodie

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zateplováním se v krajských budovách ušetří ročně více než milion korun

V letech 2016-2019 ušetřil Liberecký kraj díky zateplování svých budov 3,5 milionu korun. Vyplývá to z analýzy dat z modulu ENERGIE. Ta probíhá pravidelně každý rok. Porovnávají se v ní mimo jiné spotřeby objektů před provedením revitalizačních opatření, tedy před zateplením, a po nich. Ve všech budovách ve správě Libereckého kraje se v letech 2016-2019 ušetřilo 3 250 000 kWh. Ve finančním vyjádření to je 3 500 000 korun. „Je jasně vidět, že investice do revitalizací plášťů budov se dlouhodobě vyplácejí. Navíc snížením spotřeby snižujeme i tzv. uhlíkovou stopu a pomáháme přírodě. Rozhodně v tom hodláme pokračovat," okomentovala výsledky analýzy statutární náměstkyně hejtmana pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová.

Náročný začátek týdne v Krkonoších. Horská služba zasahovala pětkrát

Prodloužený víkend znamenal výrazně vyšší počet návštěvníků Krkonoš a s tím i nárůst počtu zásahů, do Špindlerova Mlýna letěl i vrtulník. Pět náročných zásahů jen za posledních 24 hodin má za sebou Horská služba ze Špindlerova Mlýna. Podrobnosti o zásazích na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Ve Skřivánčí ulici v Jablonci se srazil kamion s osobním autem
Tábor nejen pro neslyšící děti měl letos název Svět kolem nás
Program kin v Jablonci nad Nisou od 9. do 22. července
Obrazem: Rally Bohemia 2020
Bratři Ebenové poprvé zahrají na Sedmihorském létě

Nejčtenější články

11.07.: Lidí s koronavirem v kraji aktuálně 96, v okrese Jablonec přibylo 6 osob
12.07.: Obrazem: Premiérový Farský trh v Jablonci
10.07.: Do Jablonce míří Pilař a Hrubý

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn