Navštivte pobočku Slavia pojišťovny v Jablonci a získejte speciální slevy

07.04.2016 21:22:53 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Navštivte pobočku Slavia pojišťovny v Jablonci a získejte speciální slevy

Slavia pojišťovna v Jablonci nad Nisou připravila pro klienty, kteří si zde sjednají nové smlouvy, výhodné slevy na některé z jejich pojištění. Přečtěte si, kterého pojištění se to týká, a ušetřete.

Vaše šikovné autopojištění - 20% sleva

Pokud si sjednáte povinné ručení vašeho auta, Slavia pojišťovna poskytne 20% slevu na dané pojištění. Vybrat si můžete ze tří variant: Základ, Profi a Premium. A navíc u nás získáte pojištění odpovědnosti občanů, asistenční službu Slavia Assistance, zdarma na 1 rok cestovní europojištění. S naším výhodným autopojištěním si vychutnáte každou cestu svým autem. 

Cestovní pojištění na celý rok - 25% sleva

Užijte si bezpečné cestování po celý rok s naším cestovním pojištěním, které patří mezi nejlevnější na trhu. Jablonecká pobočka Slavia pojišťovna vám při sjednání nyní nabízí navíc 25% slevu.

Pojištění domácnosti a nemovitosti - 30% sleva

Slavia pojišťovna ochrání komplexně celý váš domov, spolehlivě a výhodně. Pojištění si můžete zvolit přesně dle svých potřeb ze tří variant. Pokud uzavřete na naší pobočce v Jablonci nad Nisou novou smlouvu, obdržíte navíc 30% slevu.

Pojištění odpovědnosti občanů - 15% sleva

Toto pojištění je velmi praktické řešení, které vám napomůže s případnou náhradou škod a ušetří řadu starostí s nečekanými výdaji. Sjednejte si ho na Jablonecké pobočce Slavia pojišťovny a získejte na něj 15% slevu.

Úrazové pojištění pro celou rodinu - 20% sleva

Zdraví vás i vaší rodiny je pro nás důležité, využijte naší jedinečné akce a získejte 20% slevu při sjednání pojištění.

Pojištění bezkrevní léčby - 15% sleva

Bezkrevní léčba je pro všechny, kteří preferují léčbu prostřednictvím bezkrevných přípravků před transfúzí krevních derivátů z důvodů hygienických, zdravotních, náboženských, osobních či ze strachu přenosu infekce. Pojištění si nyní můžete sjednat s 15% slevou.

Výhodné slevy můžete uplatit do 30. 4. 2016 na nově sjednané smlouvy na pobočce:
Slavia pojišťovna a.s.
Želivského ul. 5050 (obchodní centrum Albert)
jablonec@slavia-pojistovna.cz
Těšíme se na vaši návštěvu.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jan Randáček končí jako ředitel Oblastní galerie, jde do Bruselu

Významný kariérní posun čeká ředitele Oblastní galerie v Liberci Jana Randáčka. Po dvanácti letech z vedení galerie odejde a vymění Liberec za Brusel. Na podzim letošního roku totiž nastoupí jako národní expert do Evropského parlamentu, konkrétně do oddělení, které spravuje uměleckou sbírku této instituce. „Za léta ve funkci ředitele vykonal Jan Randáček pro Oblastní galerii mnoho dobrého. Vedl ji opravdu kvalitně a v souladu s aktuálními trendy v oblasti galerijnictví. Podařilo se mu zvýšit počty návštěvníků a i díky němu libereckou galerii odborníci vnímají jako jednu z nejdůležitějších v České republice. Upřímně mu za jeho práci děkujeme a přejeme hodně štěstí v novém působišti," prohlásil hejtman Martin Půta.

Kraj letos na obce bezplatně převede pozemky v hodnotě více než 5 milionů

Bezpečnost občanů je na prvním místě, a proto Liberecký kraj chce ještě v prvním pololetí tohoto roku převést více než 9,5 tisíce metrů čtverečných pozemků šesti obcím a přes 2,6 tisíce metrů čtverečných pozemků čtyřem městům. „Za pozemky v celkové hodnotě 5 064 088 korun od samospráv peníze nechceme. Cílem kraje je podpořit města a obce, aby stavěly podél komunikací chodníky, a zvýšila se tak bezpečnost chodců i řidičů," uvedla statutární náměstkyně hejtmana pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová. Největší plochu pozemků, cca 8584 m2, Liberecký kraj v současné době převádí na statutární město Liberec. Velký pozemek bezplatně získá i obec Pěnčín, kde se jedná o výměru cca 3768 m2.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19
Ministr vnitra ocenil policistu a zaměstnance z Libereckého kraje
Novinky v KRNAP: nová zonace, návštěvní řád a značení cyklotras
Další dvě žádosti o dotaci z městského programu jsou úspěšné
Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v červenci

Nejčtenější články

29.06.: Obrazem: Maturanti z Tanvaldu si převzali svá vysvědčení
29.06.: Ve Vratislavicích hoří v areálu pivovaru. Zranili se dva hasiči
01.07.: V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn