Náklaďák sám projížděl centrem Jablonce. Po cestě zdemoloval tři auta

09.08.2013 08:18:59 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Náklaďák sám projížděl centrem Jablonce. Po cestě zdemoloval tři auta

V centru Jablonce nad Nisou došlo ve středu 7. srpna k méně obvyklé dopravní nehodě. Řidič nákladního vozu s přívěsem jej po zaparkování dostatečně nezajistil, souprava se po chvíli rozjela, projela sama křižovatkou a zastavila se až po nárazu do budovy soudu a zdemolování tří aut.

„V ulici Generála Mrázka řidič po deváté hodině dopoledne zaparkoval jízdní soupravu - nákladní vozidlo a přívěs, kterou ovšem dostatečně nezajistil proti samovolnému rozjetí a neužil ani zajišťovacího klínu. Od uzamčeného vozidla odešel. Následně se celá jízdní souprava samovolně rozjela přes křižovatku s ulicí Mírové náměstí a pokračovala v klesání jednosměrnou ulicí Generála Mrázka. Přejela vlevo na chodník, kde narazila do budovy Okresního soudu a zaparkovaného vozidla VW Lupo. Tento vůz byl nárazem odražen vpřed na další zaparkované vozidlo Renault Thalia, které se přetočilo a bokem ještě narazilo do dalšího zaparkovaného vozu Honda Civic," popsala nehodu tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová. 

Ke zranění osob naštěstí pří této události nedošlo. Dechová zkouška provedená u řidiče jízdní soupravy měla negativní výsledek. „Předběžná výše hmotné škody činí částku 106 000 korun. Policisté věc vyřešili na místě jako dopravní nehodu s projednáním a jejímu viníkovi udělili blokovou pokutu," dodala Sochorová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Policisté hledají svědky nehody v jablonecké ulici Hřbitovní
Motorkář na Harleyi nepočítal při předjíždění Tatrovky se žlabem
Nepozorný řidič vyjel v zatáčce do protisměru a narazil do jiného auta
Policie žádá o pomoc při pátrání po bezohledném řidiči

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jan Randáček končí jako ředitel Oblastní galerie, jde do Bruselu

Významný kariérní posun čeká ředitele Oblastní galerie v Liberci Jana Randáčka. Po dvanácti letech z vedení galerie odejde a vymění Liberec za Brusel. Na podzim letošního roku totiž nastoupí jako národní expert do Evropského parlamentu, konkrétně do oddělení, které spravuje uměleckou sbírku této instituce. „Za léta ve funkci ředitele vykonal Jan Randáček pro Oblastní galerii mnoho dobrého. Vedl ji opravdu kvalitně a v souladu s aktuálními trendy v oblasti galerijnictví. Podařilo se mu zvýšit počty návštěvníků a i díky němu libereckou galerii odborníci vnímají jako jednu z nejdůležitějších v České republice. Upřímně mu za jeho práci děkujeme a přejeme hodně štěstí v novém působišti," prohlásil hejtman Martin Půta.

Kraj letos na obce bezplatně převede pozemky v hodnotě více než 5 milionů

Bezpečnost občanů je na prvním místě, a proto Liberecký kraj chce ještě v prvním pololetí tohoto roku převést více než 9,5 tisíce metrů čtverečných pozemků šesti obcím a přes 2,6 tisíce metrů čtverečných pozemků čtyřem městům. „Za pozemky v celkové hodnotě 5 064 088 korun od samospráv peníze nechceme. Cílem kraje je podpořit města a obce, aby stavěly podél komunikací chodníky, a zvýšila se tak bezpečnost chodců i řidičů," uvedla statutární náměstkyně hejtmana pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová. Největší plochu pozemků, cca 8584 m2, Liberecký kraj v současné době převádí na statutární město Liberec. Velký pozemek bezplatně získá i obec Pěnčín, kde se jedná o výměru cca 3768 m2.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hlasujte v internetové soutěži pro obnovu smržovských varhan
V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19
Ministr vnitra ocenil policistu a zaměstnance z Libereckého kraje
Novinky v KRNAP: nová zonace, návštěvní řád a značení cyklotras
Další dvě žádosti o dotaci z městského programu jsou úspěšné

Nejčtenější články

29.06.: Obrazem: Maturanti z Tanvaldu si převzali svá vysvědčení
01.07.: V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19
29.06.: Ve Vratislavicích hoří v areálu pivovaru. Zranili se dva hasiči

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn