Na Žižkově vrchu odstartuje série setkávání radnice s Jablonečany

08.03.2015 09:21:06 | Autor: redakce | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Na Žižkově vrchu odstartuje série setkávání radnice s Jablonečany

Sedm městských částí, sedm setkání. Tradiční cyklus, kdy se vedení města potkává a diskutuje s Jablonečany, začne letos 10. března. Tentokrát na Žižkově vrchu.

Prvním místem, kde primátor a jeho náměstci budou diskutovat s občany, bude školní jídelna na Žižkově vrchu, postupně pak vedení města projde Eurocentrem, školními jídelnami na Šumavě, ve Mšeně a v Rýnovicích, zastaví se v Kulturním domě v Kokoníně a hasičské zbrojnici v Proseči nad Nisou.

Všechna setkání proběhnou vždy v úterý od 17 do 18 hodin kromě toho posledního, které bude netradičně ve čtvrtek 4. června.

Setkání občanů s vedením města je již několik let fórum, které naprosto demokraticky umožňuje veřejně hovořit o situaci v konkrétních částech Jablonce nad Nisou. S obyvateli budou hovořit členové vedení města: primátor Petr Beitl, náměstek pro ekonomiku Miloš Vele, náměstek pro oblast humanitní Pavel Svoboda a náměstek pro rozvoj města Lukáš Pleticha.

„Díky pravidelným setkáním získáváme od občanů potřebnou zpětnou vazbu. Máme možnost napřímo s lidmi komunikovat a vzájemně si předávat nezkreslené informace. Máme zájem na tom, aby se Jablonečanům v našem městě žilo dobře. A právě tyto příležitosti nám umožňují zjistit, jaké jsou jejich priority, které se samozřejmě v různých částech města občas liší," řekl primátor města Petr Beitl a všechny občany zve na setkání v jejich lokalitě.

Aktuální doplnění: Setkání s občany v centru je zrušeno

Druhé setkání s občany, tentokrát v centru města, v úterý 24. března od 17 hodin v malém sále Eurocentra Jablonec, se ruší. „Důvodem je návštěva prezidenta republiky v Jablonci nad Nisou. Prezident navštíví Českou mincovnu, a.s., a jabloneckou nemocnici a představitelé města se budou návštěvy účastnit. Pro setkání s občany v centru najdeme náhradní termín, který dám včas na vědomí také veřejnosti," sdělila tisková mluvčí jabloneckého magistrátu Markéta Hozová.

Termíny setkání s občany v Jablonci nad Nisou:

Úterý 10. 3. Žižkův vrch jídelna ZŠ Pasířská
Úterý 24. 3. město - centrum malý sál Eurocentra. Toto setkání aktuálně zrušeno!
Úterý 21. 4. Kokonín a Vrkoslavice Kulturní dům Kokonín
Úterý 5. 5. Rýnovice jídelna ZŠ Pod Vodárnou
Úterý 12. 5. Proseč nad Nisou hasičská zbrojnice, Prosečská ul.
Úterý 2. 6. Šumava a Jablonecké Paseky jídelna ZŠ Šumava
Čtvrtek 4. 6. Mšeno a Lukášov jídelna ZŠ Mozartova, Mšeno

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Jablonci nad Jizerou rozsvítí vánoční strom už 23. listopadu

Městský úřad v Jablonci nad Jizerou, místní dobrovolné spolky a Katolická farnost zvou na slavnostní rozsvícení Vánočního stromu, které se bude konat v sobotu 23. listopadu 2019 od 14 hodin v Pilišťatech u hájenky. Více podrobností

Nová okna pro jabloneckou školku

Statutární město Jablonec nad Nisou vyhlásilo výběrové řízení na výměnu a opravu oken v jedné z jabloneckých školek. Realizace by měla proběhnout o prázdninách příštího roku. „Veřejná zakázka je vyhlášená na výměnu za repliky a opravu oken v Mateřské škole v ulici 28. října, a to v její staré části. Předpokládaná hodnota zakázky je 2,3 milionu korun a vybraný zhotovitel ji musí zvládnout během prázdnin příštího roku, aby děti mohly do školky nastoupit opět od září 2020," řekl náměstek pro rozvoj města Petr Roubíček. Podle původního plánu měly opravy v této mateřské škole začít už tyto prázdniny, oprava a výměna oken byla rozdělená do dvou let. Městu se však nepřihlásil vhodný zhotovitel, proto musí vyhlásit výběrové řízení znovu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Střelecké závody v semilské hale ozdobila Kateřina Emmons
U odbočky na Rádlo narazilo auto do divočáka
Bezpečně na silnice se zimními pneumatikami
Zlepšení béčka Bižuterie i v krajském přeboru
Hasiči řeší únik nebezpečných látek v Hamru na Jezeře

Nejčtenější články

18.11.: Setkání atletů na Střelnici se vydařilo
19.11.: V Plavech se sázelo stromořadí
19.11.: Pozvánka na již devátý ročník Charitativního zumba maratonu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn