Na Žižkově vrchu odstartuje série setkávání radnice s Jablonečany

08.03.2015 09:21:06 | Autor: redakce | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Na Žižkově vrchu odstartuje série setkávání radnice s Jablonečany

Sedm městských částí, sedm setkání. Tradiční cyklus, kdy se vedení města potkává a diskutuje s Jablonečany, začne letos 10. března. Tentokrát na Žižkově vrchu.

Prvním místem, kde primátor a jeho náměstci budou diskutovat s občany, bude školní jídelna na Žižkově vrchu, postupně pak vedení města projde Eurocentrem, školními jídelnami na Šumavě, ve Mšeně a v Rýnovicích, zastaví se v Kulturním domě v Kokoníně a hasičské zbrojnici v Proseči nad Nisou.

Všechna setkání proběhnou vždy v úterý od 17 do 18 hodin kromě toho posledního, které bude netradičně ve čtvrtek 4. června.

Setkání občanů s vedením města je již několik let fórum, které naprosto demokraticky umožňuje veřejně hovořit o situaci v konkrétních částech Jablonce nad Nisou. S obyvateli budou hovořit členové vedení města: primátor Petr Beitl, náměstek pro ekonomiku Miloš Vele, náměstek pro oblast humanitní Pavel Svoboda a náměstek pro rozvoj města Lukáš Pleticha.

„Díky pravidelným setkáním získáváme od občanů potřebnou zpětnou vazbu. Máme možnost napřímo s lidmi komunikovat a vzájemně si předávat nezkreslené informace. Máme zájem na tom, aby se Jablonečanům v našem městě žilo dobře. A právě tyto příležitosti nám umožňují zjistit, jaké jsou jejich priority, které se samozřejmě v různých částech města občas liší," řekl primátor města Petr Beitl a všechny občany zve na setkání v jejich lokalitě.

Aktuální doplnění: Setkání s občany v centru je zrušeno

Druhé setkání s občany, tentokrát v centru města, v úterý 24. března od 17 hodin v malém sále Eurocentra Jablonec, se ruší. „Důvodem je návštěva prezidenta republiky v Jablonci nad Nisou. Prezident navštíví Českou mincovnu, a.s., a jabloneckou nemocnici a představitelé města se budou návštěvy účastnit. Pro setkání s občany v centru najdeme náhradní termín, který dám včas na vědomí také veřejnosti," sdělila tisková mluvčí jabloneckého magistrátu Markéta Hozová.

Termíny setkání s občany v Jablonci nad Nisou:

Úterý 10. 3. Žižkův vrch jídelna ZŠ Pasířská
Úterý 24. 3. město - centrum malý sál Eurocentra. Toto setkání aktuálně zrušeno!
Úterý 21. 4. Kokonín a Vrkoslavice Kulturní dům Kokonín
Úterý 5. 5. Rýnovice jídelna ZŠ Pod Vodárnou
Úterý 12. 5. Proseč nad Nisou hasičská zbrojnice, Prosečská ul.
Úterý 2. 6. Šumava a Jablonecké Paseky jídelna ZŠ Šumava
Čtvrtek 4. 6. Mšeno a Lukášov jídelna ZŠ Mozartova, Mšeno

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jan Randáček končí jako ředitel Oblastní galerie, jde do Bruselu

Významný kariérní posun čeká ředitele Oblastní galerie v Liberci Jana Randáčka. Po dvanácti letech z vedení galerie odejde a vymění Liberec za Brusel. Na podzim letošního roku totiž nastoupí jako národní expert do Evropského parlamentu, konkrétně do oddělení, které spravuje uměleckou sbírku této instituce. „Za léta ve funkci ředitele vykonal Jan Randáček pro Oblastní galerii mnoho dobrého. Vedl ji opravdu kvalitně a v souladu s aktuálními trendy v oblasti galerijnictví. Podařilo se mu zvýšit počty návštěvníků a i díky němu libereckou galerii odborníci vnímají jako jednu z nejdůležitějších v České republice. Upřímně mu za jeho práci děkujeme a přejeme hodně štěstí v novém působišti," prohlásil hejtman Martin Půta.

Kraj letos na obce bezplatně převede pozemky v hodnotě více než 5 milionů

Bezpečnost občanů je na prvním místě, a proto Liberecký kraj chce ještě v prvním pololetí tohoto roku převést více než 9,5 tisíce metrů čtverečných pozemků šesti obcím a přes 2,6 tisíce metrů čtverečných pozemků čtyřem městům. „Za pozemky v celkové hodnotě 5 064 088 korun od samospráv peníze nechceme. Cílem kraje je podpořit města a obce, aby stavěly podél komunikací chodníky, a zvýšila se tak bezpečnost chodců i řidičů," uvedla statutární náměstkyně hejtmana pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová. Největší plochu pozemků, cca 8584 m2, Liberecký kraj v současné době převádí na statutární město Liberec. Velký pozemek bezplatně získá i obec Pěnčín, kde se jedná o výměru cca 3768 m2.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Program kin v Jablonci nad Nisou od 25. června do 8. července
Na zákupském zámku se vedení ujímá nový kastelán
Dětské a noční prohlídky na Valdštejně zahájí prázdninovou sezonu!
KAM ZA SPORTEM 4. 7. - 8. 7. 2020
Od 4. července propojí nová linka Liberec přes Bedřichov s Tanvaldskem

Nejčtenější články

01.07.: V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19
01.07.: Ministr vnitra ocenil policistu a zaměstnance z Libereckého kraje
03.07.: Lidí s koronavirem je v kraji už 81, pět přibylo i v okrese Jablonec

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn