Na kruhovém objezdu v Jablonci narazil autem do cyklisty

10.08.2013 15:00:10 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Na kruhovém objezdu v Jablonci narazil autem do cyklisty

V ulici Harrachovská v Jablonci nad Nisou došlo ve čtvrtek 8. srpna dopoledne před jedenáctou hodinou k dopravní nehodě, při které řidič osobního vozidla nedal zřejmě přednost cyklistovi a narazil do jeho pravého boku.

V ulici Harrachovská v Jablonci nad Nisou došlo ve čtvrtek 8. srpna dopoledne před jedenáctou hodinou k dopravní nehodě, při které řidič osobního vozidla nedal zřejmě přednost cyklistovi a narazil do jeho pravého boku.

„Řidič s vozidlem Škoda Fabia jel touto ulicí ve směru do centra města, kde při nájezdu na kruhový objezd s ulicemi Riegrova a Na Čihadle nedal přednost v jízdě po této kruhové křižovatce jedoucímu cyklistovi. Řidič s vozidlem najel cyklistovi bezprostředně do jízdní dráhy a do jeho pravého boku narazil," popsala nehodu ticková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.  

V souvislosti s touto nehodou došlo ke zranění sraženého cyklisty, jehož charakter a doba léčení je předmětem dalšího šetření. „Alkohol u řidiče i cyklisty byl vyloučen na místě provedenými dechovými zkouškami. Předběžná výše způsobené škody činí částku 2 000 Kč. Věc i nadále šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou," dodala policejní mluvčí.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Náklaďák sám projížděl centrem Jablonce. Po cestě zdemoloval tři auta
Motorkář na Harleyi nepočítal při předjíždění Tatrovky se žlabem
Nepozorný řidič vyjel v zatáčce do protisměru a narazil do jiného auta

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jan Randáček končí jako ředitel Oblastní galerie, jde do Bruselu

Významný kariérní posun čeká ředitele Oblastní galerie v Liberci Jana Randáčka. Po dvanácti letech z vedení galerie odejde a vymění Liberec za Brusel. Na podzim letošního roku totiž nastoupí jako národní expert do Evropského parlamentu, konkrétně do oddělení, které spravuje uměleckou sbírku této instituce. „Za léta ve funkci ředitele vykonal Jan Randáček pro Oblastní galerii mnoho dobrého. Vedl ji opravdu kvalitně a v souladu s aktuálními trendy v oblasti galerijnictví. Podařilo se mu zvýšit počty návštěvníků a i díky němu libereckou galerii odborníci vnímají jako jednu z nejdůležitějších v České republice. Upřímně mu za jeho práci děkujeme a přejeme hodně štěstí v novém působišti," prohlásil hejtman Martin Půta.

Kraj letos na obce bezplatně převede pozemky v hodnotě více než 5 milionů

Bezpečnost občanů je na prvním místě, a proto Liberecký kraj chce ještě v prvním pololetí tohoto roku převést více než 9,5 tisíce metrů čtverečných pozemků šesti obcím a přes 2,6 tisíce metrů čtverečných pozemků čtyřem městům. „Za pozemky v celkové hodnotě 5 064 088 korun od samospráv peníze nechceme. Cílem kraje je podpořit města a obce, aby stavěly podél komunikací chodníky, a zvýšila se tak bezpečnost chodců i řidičů," uvedla statutární náměstkyně hejtmana pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová. Největší plochu pozemků, cca 8584 m2, Liberecký kraj v současné době převádí na statutární město Liberec. Velký pozemek bezplatně získá i obec Pěnčín, kde se jedná o výměru cca 3768 m2.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19
Ministr vnitra ocenil policistu a zaměstnance z Libereckého kraje
Novinky v KRNAP: nová zonace, návštěvní řád a značení cyklotras
Další dvě žádosti o dotaci z městského programu jsou úspěšné
Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v červenci

Nejčtenější články

29.06.: Obrazem: Maturanti z Tanvaldu si převzali svá vysvědčení
29.06.: Ve Vratislavicích hoří v areálu pivovaru. Zranili se dva hasiči
01.07.: V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn