Na Ash Fieldu začal Blesk vítězně

20.04.2019 08:44:52 | Autor: Ladislav Janata, Matyáš Fous | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Na Ash Fieldu začal Blesk vítězně

Jablonečtí baseballisté se letos poprvé představili na domácím hřišti a byli stoprocentní. Po prvních dvou hracích víkendech letošní sezóny konečně nastal čas na premiérové domácí zápasy Blesku, a tak v neděli 14. 4. na jablonecký Ash Field zavítali Orli Choceň.

Před samotným utkáním proběhl ceremoniál, během kterého zazněla státní hymna, česká reprezentantka ve SwimRunu Helena Karásková se ujala slavnostního nadhozu a diváci byli svědky vystoupení cheerleaders. Během utkání pak proběhlo i losování tomboly a tipovací soutěž.

První zápas začal za Blesk na nadhazovacím kopci Jiří Hikl. Oproti předchozímu startu měl lehké problémy s přesností, ale soupeř toho nedokázal využít. Čtyři směny odházel i Tomáš Zikmunda, pro kterého šlo o zatím nejvydrsnější start v barvách Blesku. Jablonečtí se prosazovali konstantně v průběhu celého utkání, a po osmi směnách se tak mohli radovat z vítězství 12:2.

V druhém utkání se na nadhazovacím kopci představil Karel Riedl, ale stejně jako Jiří Hikl, ani on neměl zrovna svůj den. Naštěstí pro domácí, ani tentokrát z toho Choceň nedokázala nijak výrazně těžit. V ofenzívě se Blesk prosazoval ještě zdárněji než v prvním zápase. Jan Výbora a Jakub Uhnavý zaznamenali každý po jednom home runu a Jonáš Výbora dokonce odpálil čtyřbodový grand slam home run. Jablonečtí baseballisté si tak během pěti směn připsali i druhé hladké vítězství, tentokrát 17:2.

„Opening Day je vždy trochu speciální, po dlouhé době se představíte před domácím publikem, a tak je nechcete zklamat. Nám se naštěstí podařilo odehrát dvě kvalitní utkání, a myslím si, že jsme divákům nabídli pěknou podívanou. Nakonec nám přálo i počasí, a tak celkově hodnotím celý den velmi kladně," vyjádřil se k domácí premiéře Tomáš Ševčík.

Další zápasy na Ash Fieldu odehraje Blesk již tuto neděli 21. dubna proti úřadujícímu mistrovi 1. ligy Sokolu Hluboká.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Blesk si veze z Brna cennou výhru
Blesk zahájil sezonu vítězně

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Jablonci funguje projekt Nezakopni o paragraf

Jablonec získal účelovou dotaci přesahující 30 tisíc korun z Dotačního fondu Libereckého kraje. Finance jsou určené na projekt prevence kriminality nazvaný Nezakopni o paragraf 2019. „Prostřednictvím projektu Nezakopni o paragraf 2019 chceme pomoci dětem, které se dostaly do střetu se zákonem, těžko se začleňují, nebo mají problémy výchovné," řekl náměstek primátora pro oblast sociální, zdravotní a humanitní David Mánek a dodal, že projekt má vést ke snížení rizikového chování a recidivy dětí. Celkové náklady projektu jsou necelých 52 tisíc korun, dotace z Dotačního fondu Libereckého kraje, z programu Prevence kriminality, činí 34 tisíc korun. Zbylých bezmála 18 tisíc zaplatí Jablonec z městské kasy. Projektu se v květnu zúčastnili žáci ze základní školy v Kamenné ulici.

Krakonošovy letní podvečery popatnácté na jilemnickém náměstí

V polovině července patří Masarykovo náměstí a nádvoří zámku v Jilemnici už pravidelně na čtyři dny velké regionální kulturní přehlídce nazvané Krakonošovy letní podvečery. Letos tuto akci již popatnácté pořádá Jilemnicko - svazek obcí od středy 17. do soboty 20. července. Podrobný článek na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Krakonoši došla trpělivost s lidskými odpadky! Od 1. srpna uzavře hory
Obrazem: Závod veteránů Okolo Elišky 2019
Nejen o Rallye Dakar bude povídat Milan Engel
Tábor nejen pro neslyšící děti měl letos název Dobrodružství s přírodou
Při nehodě čtyř aut v Krásné Studánce zemřel jeden člověk

Nejčtenější články

14.07.: Obrazem: Letní hasičská country zábava v Tanvaldě
14.07.: Obrazem: Přípravné utkání FK Velké Hamry - FK Jablonec B
14.07.: Obrazem: Rally Bohemia 2019

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Eshop zaměřený na prodej postelí, matrací, roštů a doplňků pro zdravý spánek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn