Na Ash Fieldu začal Blesk vítězně

20.04.2019 08:44:52 | Autor: Ladislav Janata, Matyáš Fous | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Na Ash Fieldu začal Blesk vítězně

Jablonečtí baseballisté se letos poprvé představili na domácím hřišti a byli stoprocentní. Po prvních dvou hracích víkendech letošní sezóny konečně nastal čas na premiérové domácí zápasy Blesku, a tak v neděli 14. 4. na jablonecký Ash Field zavítali Orli Choceň.

Před samotným utkáním proběhl ceremoniál, během kterého zazněla státní hymna, česká reprezentantka ve SwimRunu Helena Karásková se ujala slavnostního nadhozu a diváci byli svědky vystoupení cheerleaders. Během utkání pak proběhlo i losování tomboly a tipovací soutěž.

První zápas začal za Blesk na nadhazovacím kopci Jiří Hikl. Oproti předchozímu startu měl lehké problémy s přesností, ale soupeř toho nedokázal využít. Čtyři směny odházel i Tomáš Zikmunda, pro kterého šlo o zatím nejvydrsnější start v barvách Blesku. Jablonečtí se prosazovali konstantně v průběhu celého utkání, a po osmi směnách se tak mohli radovat z vítězství 12:2.

V druhém utkání se na nadhazovacím kopci představil Karel Riedl, ale stejně jako Jiří Hikl, ani on neměl zrovna svůj den. Naštěstí pro domácí, ani tentokrát z toho Choceň nedokázala nijak výrazně těžit. V ofenzívě se Blesk prosazoval ještě zdárněji než v prvním zápase. Jan Výbora a Jakub Uhnavý zaznamenali každý po jednom home runu a Jonáš Výbora dokonce odpálil čtyřbodový grand slam home run. Jablonečtí baseballisté si tak během pěti směn připsali i druhé hladké vítězství, tentokrát 17:2.

„Opening Day je vždy trochu speciální, po dlouhé době se představíte před domácím publikem, a tak je nechcete zklamat. Nám se naštěstí podařilo odehrát dvě kvalitní utkání, a myslím si, že jsme divákům nabídli pěknou podívanou. Nakonec nám přálo i počasí, a tak celkově hodnotím celý den velmi kladně," vyjádřil se k domácí premiéře Tomáš Ševčík.

Další zápasy na Ash Fieldu odehraje Blesk již tuto neděli 21. dubna proti úřadujícímu mistrovi 1. ligy Sokolu Hluboká.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Blesk si veze z Brna cennou výhru
Blesk zahájil sezonu vítězně

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Muzea oslaví Mezinárodní den archeologie

Oslava nadšení z objevování historie - to je Mezinárodní den archeologie, který připadá na celém světě vždy na třetí říjnovou sobotu. Pracovníci Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě uchystali na sobotu 19. října akci nazvanou Malé archeologické putování Českou Lípou. Muzeum Českého ráje v Turnově si připravilo již na čtvrtek 24. října přednášku a komentované prohlídky. Přednáška Romana Sirovátky seznámí publikum s novými archeologickými objevy turnovských archeologů za poslední dva roky. Více podrobností

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Víkend křišťálového údolí připravují v Muzeu skla a bižuterie
Kontrolní akce policie probíhala u hraničního přechodu v Harrachově
Do Bozkova přijela i na podzim 2019 zahrát kapela Tři sestry
V Jablonci otevřou novou galerii Pouzar&ová
Derby dělilo body, ale první půle nenadchla

Nejčtenější články

17.10.: Na jablonecké křižovatce U Balvanu se srazila dvě auta
19.10.: Od listopadu budou jablonečtí strážníci nasazovat autům botičky
17.10.: Jablonec nadále jedná o rekonstrukci a prodloužení tramvajové tratě

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn