Muž zapomněl v bankomatu v Železném Brodě 40 tisíc

23.05.2016 21:49:12 | Autor: pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Železný Brod

Muž zapomněl v bankomatu v Železném Brodě 40 tisíc

V Železném Brodě muž při výběru peněz z bankomatu v něm zapomněl částku 40 000 korun. Když se za 10 minut k bankomatu vrátil, tak už své peníze nenašel.

„V pátek 20. května odpoledne v půl jedné hodině muž prováděl výběr hotovosti z bankomatu Komerční banky v ulici Štefánikova v Železném Brodě. Po uskutečněném výběru finanční hotovosti 40 000 Kč z uvedeného bankomatu vytáhl pouze platební kartu a uvedené peníze zapomněl v jeho výdejní části a odešel," sdělila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Když se muž za deset minut k bankomatu vrátil, zjistil, že celý finanční obnos tam již není a musel ho tedy neznámý pachatel odnést. Policisté z Obvodního oddělení v Železném Brodě, kteří případ šetří, ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu zatajení věci. Pachateli v případě dopadení hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

„V souvislosti s tímto případem upozorňujeme všechny občany, aby při vybírání hotovosti z bankomatů byli obezřetní a na samotné úkony spojené s výběrem peněz se maximálně soustředili," dodala policejní mluvčí.

Shodou okolností to není v Železném Brodě jediný případ, kdy pravděpodobně nesoustředěný člověk vybíral z bankomatu peníze a doplatil na to. Podobný případ se zde stal již 12. března letošního roku, kdy muž vybíral z bankomatu České spořitelny peníze, které sice odebral, ale zase nechal v bankomatu zasunutou platební kartu a svoji transakci neukončil s tím, že neznámému pachateli umožnil neoprávněný výběr hotovosti, aniž by ten k tomuto úkonu potřeboval znát PIN kód.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Policie žádá o pomoc při pátrání po zlodějích vrtných kladiv v Janově
Jablonečtí policisté dopadli zloděje, kteří kradli auta ve třech krajích
Muž zapomněl platební kartu v bankomatu, už je chudší o 4 tisíce

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Muzea oslaví Mezinárodní den archeologie

Oslava nadšení z objevování historie - to je Mezinárodní den archeologie, který připadá na celém světě vždy na třetí říjnovou sobotu. Pracovníci Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě uchystali na sobotu 19. října akci nazvanou Malé archeologické putování Českou Lípou. Muzeum Českého ráje v Turnově si připravilo již na čtvrtek 24. října přednášku a komentované prohlídky. Přednáška Romana Sirovátky seznámí publikum s novými archeologickými objevy turnovských archeologů za poslední dva roky. Více podrobností

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Víkend křišťálového údolí připravují v Muzeu skla a bižuterie
Kontrolní akce policie probíhala u hraničního přechodu v Harrachově
Do Bozkova přijela i na podzim 2019 zahrát kapela Tři sestry
V Jablonci otevřou novou galerii Pouzar&ová
Derby dělilo body, ale první půle nenadchla

Nejčtenější články

17.10.: Na jablonecké křižovatce U Balvanu se srazila dvě auta
19.10.: Od listopadu budou jablonečtí strážníci nasazovat autům botičky
17.10.: Jablonec nadále jedná o rekonstrukci a prodloužení tramvajové tratě

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn