Muž zapomněl v bankomatu v Železném Brodě 40 tisíc

23.05.2016 21:49:12 | Autor: pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Železný Brod

Muž zapomněl v bankomatu v Železném Brodě 40 tisíc

V Železném Brodě muž při výběru peněz z bankomatu v něm zapomněl částku 40 000 korun. Když se za 10 minut k bankomatu vrátil, tak už své peníze nenašel.

„V pátek 20. května odpoledne v půl jedné hodině muž prováděl výběr hotovosti z bankomatu Komerční banky v ulici Štefánikova v Železném Brodě. Po uskutečněném výběru finanční hotovosti 40 000 Kč z uvedeného bankomatu vytáhl pouze platební kartu a uvedené peníze zapomněl v jeho výdejní části a odešel," sdělila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Když se muž za deset minut k bankomatu vrátil, zjistil, že celý finanční obnos tam již není a musel ho tedy neznámý pachatel odnést. Policisté z Obvodního oddělení v Železném Brodě, kteří případ šetří, ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu zatajení věci. Pachateli v případě dopadení hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

„V souvislosti s tímto případem upozorňujeme všechny občany, aby při vybírání hotovosti z bankomatů byli obezřetní a na samotné úkony spojené s výběrem peněz se maximálně soustředili," dodala policejní mluvčí.

Shodou okolností to není v Železném Brodě jediný případ, kdy pravděpodobně nesoustředěný člověk vybíral z bankomatu peníze a doplatil na to. Podobný případ se zde stal již 12. března letošního roku, kdy muž vybíral z bankomatu České spořitelny peníze, které sice odebral, ale zase nechal v bankomatu zasunutou platební kartu a svoji transakci neukončil s tím, že neznámému pachateli umožnil neoprávněný výběr hotovosti, aniž by ten k tomuto úkonu potřeboval znát PIN kód.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Policie žádá o pomoc při pátrání po zlodějích vrtných kladiv v Janově
Jablonečtí policisté dopadli zloděje, kteří kradli auta ve třech krajích
Muž zapomněl platební kartu v bankomatu, už je chudší o 4 tisíce

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jablonec investuje do ulice Hřbitovní

Květnová rozpočtová opatření Jablonce nad Nisou řešila tvorbu rezervy na restriktivní opatření ve výši 113 853 tisíc korun a pětimilionové rezervy na krizové situace. „Dodatečně jsme se rozhodli vyjmout z restriktivních opatření některé investice a přece jen je letos realizovat. Takovým projektem je investiční akce chodník a komunikace v ulici Hřbitovní za 7,2 milionu korun," komentoval rozpočtová opatření náměstek pro ekonomiku Milan Kouřil. Po vyjmutí této investice z rezervního fondu se její výše rovná částce 106,6 milionu korun.

Aktuální překážky na jabloneckých komunikacích

Ještě do 12. června bude v Jablonci částečně uzavřená ulice Březová od č.p. 4965/7 ke křižovatce s ulicí V Luzích kvůli rekonstrukci plynovodu a plynovodních přípojek; do 30. června bude na chodníku od domu s číslem 1711 v ulici Vysoká po objekt s číslem 723/1 v ulici Chelčického stát lešení; do 25. května zabere chodník a část ulice Smetanovy před domem s čp. 2402/1 výkop pro kanalizační přípojku; a do 6. července bude v ulici Pod Skalkou před domem s čp. 2403/1 stát na chodníku lešení.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Za středověkými mnichy a vládcem Jizerských hor na vrch Muchov
Přehled výstav a aktivit Muzea skla a bižuterie v červnu
Program Městské knihovny Jablonec nad Nisou v červnu
Noc kostelů se koná i v kostele sv. Archanděla Michaela na Smržovce
Muzeum skla přinese dárek ke dni dětí

Nejčtenější články

27.05.: Kamion zablokoval silnici u Hodkovic
29.05.: Na smržovském zámečku představí obrazy Fedderika Pipka
27.05.: VIDEO: Fanoušci Jablonce fandili alespoň za bránou

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn