Muchovman pro děti = Minimuchovman v Tanvaldě

11.09.2017 07:42:44 | Autor: Jana Tůmová | Rubrika: Sport | Obce: Tanvald

Muchovman pro děti = Minimuchovman v Tanvaldě

Kombinace lezení, jízdy na kole a běhu - to vše jsou disciplíny extrémního závodu Muchovman, který se každoročně koná v květnu v okolí Muchova. Dětskou podobu tohoto populárního závodu Minimuchovman zorganizovali nadšenci z řad trenérů a ochotných rodičů z TJ Tanvald z. s. ve středu 6. září v prostorách autocampu v Tanvaldě.

Závodu se účastnilo na 40 dětí, jež musely nejprve vylézt na umělou stěnu, poté skočily na kolo a co nejrychleji projely cyklistickou sekci. Závěr patřil běhu po  tratích bývalého motokrosu.

I přesto, že počasí bylo tak trochu aprílové, slunko střídaly dešťové přepršky, tak ve tvářích dětí bylo vidět nadšení a radost z toho, že si mohly vyzkoušet „tři v jednom“ (lezení, kolo, běh).

Závěrem veliké díky všem organizátorům a pořadatelům z TJ Tanvald z. s. Firma Titan – Multiplast tradičně věnovala dětem překrásné plastové medaile, Pekařství pana Maška opět napeklo výborné koblihy, Město Tanvald věnovalo reklamni předměty...všem velmi děkujeme. Třeba se nám podařilo děti nadchnout a už teď přemýšli o tom, že jednou, až budou starší, tak se přihlásí do opravdového extrémního závodu Muchovman.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 78 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Profesor Suchomel získal Poctu České komory architektů

Muž, který před pětadvaceti lety založil Fakultu umění a architektury TUL a vedl ji jako první děkan, převzal 10. června v Praze prestižní uznání od členů své profesní komory. „Letos si připomínáme 25. výročí založení FUA a založení zcela nové školy architektury je jistě významnou součástí právě uděleného ocenění profesora Jiřího Suchomela za celoživotní dílo a přínos k rozvoji architektonického oboru," uvedl k ocenění děkan Osamu Okamura. Zásluhou Jiřího Suchomela vznikla liberecká fakulta k 1. prosinci 1994 inspirována školou architektury Michiganské univerzity v americkém Ann Arbor, na které Jiří Suchomel počátkem 90. let působil. Jejímu založení předcházelo několik ročníků letní školy architektury, kterou profesor Suchomel v Liberci organizoval.

Hejtman Libereckého kraje bude posedmnácté odpovídat online

Ve středu 26. června od 21 hodin mohou návštěvníci facebookového profilu Libereckého kraje již posedmnácté položit prostřednictvím komentářů pod online přenos dotaz Martinu Půtovi. Pokud máte zájem o zodpovězení otázek či chcete zhlédnout reakce Martina Půty na různorodé dotazy, stačí se ve středu 26. června ve 21 hodin přihlásit ke svému facebookovému profilu a zavítat na stránky Libereckého kraje: https://www.facebook.com/libereckraj/. Své otázky můžete napsat do komentářů přímo pod živý přenos. Hejtman si tradičně dotazy přečte a zodpoví. Online vysílání se uskuteční již posedmnácté. Tentokrát proběhne z jabloneckého Tajvanu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Čtyři góly v pařáku
Na otevření Letního kina v Jablonci dorazilo téměř tisíc návštěvníků
Liberecký hasič posbíral cenné kovy v závodě Championships FireFit
Douglaska tisolistá z Lomnice se uchází o titul Strom roku 2019
Bedřichov pokřtil areál pro bikery. Vznikl díky účastníkům Jizerské 50

Nejčtenější články

24.06.: Zemřel Josef Boček, dlouholetý sbormistr SPS Janáček a pedagog
25.06.: Slavnostně otevřeli opravenou silnici mezi Tanvaldem a Albrechticemi
26.06.: Bedřichov pokřtil areál pro bikery. Vznikl díky účastníkům Jizerské 50

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn