Mšeno nad Nisou má nový osadní výbor

18.04.2019 09:55:01 | Autor: Jana Hajná | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Mšeno nad Nisou má nový osadní výbor

Osadní výbor Mšeno obnovil svoji činnost. Na jednání přípravného výboru 1. dubna 2019 se sešlo jedenáct navrhovaných členů. Jako svého předsedu navrhli prostřednictvím tajné volby bývalého zastupitele města Františka Peška, který obdržel devět hlasů. Navržené členy a předsedu osadního výboru posvětilo na svém jednání 16. dubna 2019 Zastupitelstvo města Jablonec nad Nisou.

Řadovými členy osadního výboru jsou učitelka Petra Nováková, ředitel akciové společnosti Jablonecká dopravní Luboš Wejnar, projektant mostních konstrukcí Petr Řezka, grafička Alena Hofmanová, pracovnice ve farmacii Zuzana Nosková, ředitel Jabloneckého kulturního a informačního centra a zastupitel Petr Vobořil, architektka a urbanistka Tereza Nalezená, radní Jan Polák, živnostnice Marie Maturová, kontrolorka kvality vod Renata Svátková.

V osadním výboru zbývají ještě dvě volná místa, konkrétně jedno ze ZSJ Mšeno nad Nisou - U Jelena a druhé ze ZSJ Mšeno nad Nisou - U Navety. V průběhu volebního období je možnost tato místa doobsadit. V případě zájmu se můžete obrátit na pracovníka magistrátu Jana Štola na tel.: 483 357 319 nebo emailu stol@mestojablonec.cz. Hlavními tématy, kterými se mimo jiné bude osadní výbor zabývat, jsou péče o veřejnou zeleň, přehrada a její okolí, zimní údržba či problémy související s dopravou.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Na besedě v centru Jablonce vládla tramvaj a bezpečnost
Místo čtyř by mohlo v Jablonci vzniknout až devět osadních výborů
Vedení jablonecké radnice podporuje osadní výbory
Mšeno má svůj osadní výbor
Do IPRM už oficiálně patří i Mšeno a okolí

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jablonec investuje do ulice Hřbitovní

Květnová rozpočtová opatření Jablonce nad Nisou řešila tvorbu rezervy na restriktivní opatření ve výši 113 853 tisíc korun a pětimilionové rezervy na krizové situace. „Dodatečně jsme se rozhodli vyjmout z restriktivních opatření některé investice a přece jen je letos realizovat. Takovým projektem je investiční akce chodník a komunikace v ulici Hřbitovní za 7,2 milionu korun," komentoval rozpočtová opatření náměstek pro ekonomiku Milan Kouřil. Po vyjmutí této investice z rezervního fondu se její výše rovná částce 106,6 milionu korun.

Aktuální překážky na jabloneckých komunikacích

Ještě do 12. června bude v Jablonci částečně uzavřená ulice Březová od č.p. 4965/7 ke křižovatce s ulicí V Luzích kvůli rekonstrukci plynovodu a plynovodních přípojek; do 30. června bude na chodníku od domu s číslem 1711 v ulici Vysoká po objekt s číslem 723/1 v ulici Chelčického stát lešení; do 25. května zabere chodník a část ulice Smetanovy před domem s čp. 2402/1 výkop pro kanalizační přípojku; a do 6. července bude v ulici Pod Skalkou před domem s čp. 2403/1 stát na chodníku lešení.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kamion zablokoval silnici u Hodkovic
VIDEO: Fanoušci Jablonce fandili alespoň za bránou
Toalety kolem jablonecké přehrady budou otevřené do 20 hodin
Rekonstrukce silnice mezi Mimoní a hranicí Libereckého kraje začala
Hejtman Martin Půta byl zproštěn obžaloby z přijetí úplatku

Nejčtenější články

24.05.: U Rádelského mlýna řidič narazil do betonového obrubníku
24.05.: V Železném Brodě otevřou muzeum socialistických vozů
24.05.: Co vše se povoluje a mění od pondělí 25. května!

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn