Mladší dorostenci Elektropragy na dobré cestě

17.11.2018 16:53:04 | Autor: Ladislav Janata, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Mladší dorostenci Elektropragy na dobré cestě

Jablonečtí házenkáři mají o budoucnost postaráno. Ve svých skromných podmínkách hrají nejen II. ligu mužů, ale mají v soutěži i B - tým mužů. Nejmladším kolektivem jsou mladší žáci, kteří hrají turnajově interligu Liberecka. Z většiny loňských starších žáků jsou nyní mladší dorostenci.

Kluci hrají II. dorosteneckou ligu a pod vedením hráčů A družstva mužů Petra Preislera a Vladimíra Šatavy. Většinou zápasí s fyzickou převahou soupeřů, ale to se časem vyrovná. Největším úspěchem zatím bylo vítězství v Pardubicích, ale ostatní zápas mají podobný průběh jako to sobotní v azylu sportovní haly v Železném Brodě.

ELP Jablonec - ČZ HBC Strakonice 19:29 (8:16)

Začátky zápasů mladíkům většinou unikají, soupeři si vytvoří náskok, který je rozhodující pro výsledek zápasů. Druhá část zápasu se pak hraje téměř vyrovnaně, což snad pomáhá k narůstajícímu sebevědomí hráčů. Trenérům chyběl pro potíže se zády nejlepší střelec týmu Tomáš Střižík, který také pro svou výšku chyběl v obraně. Další z těch zkušenější hráčů Vojta Janata, hraje již několik zápasů s vykloubeným a zatejpovaným palcem na pravé „hrací"ruce. Soupeř byl hratelný, ale hráči musí přidat nejen na důrazu při zakončování a obraně, ale také na rychlosti při přechodu do útoku.

Příští zápas sehrají dorostenci na Dukla Praha B a další 24.11. doma se Sokolem Vršovice a kluci slíbili, že vyhrají...

Sestava a branky: Novák - Janata 8/1 ze 7m hodu, Kudrhalt 3/1, Kubík, Císař, Šimek po 2, Svoboda a Stamidis po 1, Feigl, Žáček, Hassa, Najman.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 15 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pokračuje výstava fotografií v jablonecké nemocnici

V jablonecké nemocnici na chodbě za bistrem pokračuje výstava fotografií Jaroslavy Fojtíkové, která ve dvou blocích, s názvem Orchideje naší přírody a I u nás máme stepi, představuje svá oblíbená místa České republiky. „Ráda bych vám svými snímky zprostředkovala malou procházku po stepních lokalitách u nás. Z nepřeberného množství druhů rostlin jsem vybrala pár zástupců, typických pro tato místa v průběhu jedné vegetační sezony. Alespoň několik záběrů jsem musela věnovat i zástupcům říše živočišné, bez které by malý exkurz do našich stepních lokalit nebyl myslitelný," uvedla autorka výstavy.

Liberecký kraj finančně podpoří Paměť národa

Celkem 200 tisíc korun poskytne Liberecký kraj společnosti Post Bellum na projekt Paměť národa, který pomůže rozšířit příběhy pamětníků z regionu. Organizaci se podařilo vytvořit nejrozsáhlejší veřejně přístupnou pamětnickou databázi v Evropě a v současné době obsahuje bezmála 5 tisíc svědectví. Kraj dá 200 tisíc korun na projekt Vyhledejme a představme pamětníky 20. století Libereckého kraje. Ucelený obrazový dokument, který by představil příběhy lidí, jež byli přímými účastníky významných historických událostí, zatím v Libereckém kraji chybí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Staročeské trhy v Turnově opět uctí mistry řemesel
I.B třída: Mistrovská Bělá oslavila titul osmigólovým nášupem Roztokám
Parní vlak pojede z Turnova na slavnosti do Rychnova
Hladiny řek stouply i v Libereckém kraji, nejvíce zlobila Smědá
Noc kostelů proběhne i v Libereckém kraji

Nejčtenější články

23.05.: KAM ZA SPORTEM: 24. 5. – 26. 5. 2019
24.05.: Jablonecký FK se díky Slavii vyhnul baráži o Evropu
24.05.: Hladiny řek stouply i v Libereckém kraji, nejvíce zlobila Smědá

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Eshop zaměřený na prodej postelí, matrací, roštů a doplňků pro zdravý spánek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Ebony Porn European Porn