Mladší dorostenci Elektropragy na dobré cestě

17.11.2018 16:53:04 | Autor: Ladislav Janata, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Mladší dorostenci Elektropragy na dobré cestě

Jablonečtí házenkáři mají o budoucnost postaráno. Ve svých skromných podmínkách hrají nejen II. ligu mužů, ale mají v soutěži i B - tým mužů. Nejmladším kolektivem jsou mladší žáci, kteří hrají turnajově interligu Liberecka. Z většiny loňských starších žáků jsou nyní mladší dorostenci.

Kluci hrají II. dorosteneckou ligu a pod vedením hráčů A družstva mužů Petra Preislera a Vladimíra Šatavy. Většinou zápasí s fyzickou převahou soupeřů, ale to se časem vyrovná. Největším úspěchem zatím bylo vítězství v Pardubicích, ale ostatní zápas mají podobný průběh jako to sobotní v azylu sportovní haly v Železném Brodě.

ELP Jablonec - ČZ HBC Strakonice 19:29 (8:16)

Začátky zápasů mladíkům většinou unikají, soupeři si vytvoří náskok, který je rozhodující pro výsledek zápasů. Druhá část zápasu se pak hraje téměř vyrovnaně, což snad pomáhá k narůstajícímu sebevědomí hráčů. Trenérům chyběl pro potíže se zády nejlepší střelec týmu Tomáš Střižík, který také pro svou výšku chyběl v obraně. Další z těch zkušenější hráčů Vojta Janata, hraje již několik zápasů s vykloubeným a zatejpovaným palcem na pravé „hrací"ruce. Soupeř byl hratelný, ale hráči musí přidat nejen na důrazu při zakončování a obraně, ale také na rychlosti při přechodu do útoku.

Příští zápas sehrají dorostenci na Dukla Praha B a další 24.11. doma se Sokolem Vršovice a kluci slíbili, že vyhrají...

Sestava a branky: Novák - Janata 8/1 ze 7m hodu, Kudrhalt 3/1, Kubík, Císař, Šimek po 2, Svoboda a Stamidis po 1, Feigl, Žáček, Hassa, Najman.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 15 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

TUL otevře s Fraunhofer institutem nové Centrum excelence

Technická univerzita v Liberci (TUL) a německý Fraunhoferův institut pro výzkum silikátů (ISC) spojují své síly a zřizují nové centrum excelence. Institut pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace TUL uzavřel s Fraunhoferovým institutem, jako jedna z mála českých institucí, Memorandum o porozumění. Aby se vznik centra co nejvíce urychlil, navrhují partneři zahájit spolupráci v oblastech společných odborných znalostí a zájmů. Pro výměnu know-how a výsledků výzkumu ústavy vytvoří digitální datový prostor. Základem spolupráce je týmový projekt NANOMATCON (Multifunkční nanočástice a strukturované materiály), financovaný v rámci evropského programu Horizont 2020, a některé aplikované projekty s českými průmyslovými partnery.

Ve výběrovém řízení určí novou ředitelku ZŠ Pasířská Jablonec

Rada města Jablonce nad Nisou vyhlásila výběrové řízení na obsazení místa ředitele/ředitelky Základní školy Jablonec nad Nisou, Pasířská 72, příspěvková organizace (ZŠ Pasířská). „Věřím, že se do konkurzního řízení přihlásí kvalitní uchazeči, ze kterých vybereme správnou osobnost, která bude mít ty nejlepší předpoklady pro výkon funkce ředitele - ředitelky ZŠ Pasířská. Termín pro podání přihlášek je 15. 3. 2019 do 12:00," uvedl náměstek jabloneckého primátora pro oblast humanitní David Mánek.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dlaskův statek v Dolánkách oživí tradiční masopust
Horská služba varuje v Krkonoších před ledovkami
Zkušený Tomáš Pilík posílil Jablonec
Ve Vysokém pořádají 22. ročník závodů postaru
Kvalitní výprava atletů jede do Prahy na Gigant

Nejčtenější články

20.02.: Řidič se zákazem řízení se v Desné lekl policejní hlídky a poté boural
20.02.: Policie pátrá po muži z Teplic, mohl by se zdržovat na Jablonecku
21.02.: Řidička skončila po smyku u Jablonce s autem na střeše

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT