Mladé basketbalistky Bižuterie postoupily do finále juniorské ligy

28.01.2020 09:03:01 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Mladé basketbalistky Bižuterie postoupily do finále juniorské ligy

V kategorii U 19 sehrálo základní část celkem 24 týmů z celé ČR ve třech skupinách a jablonecké juniorky jednu z nich bez porážky vyhrály a postoupily do šestičlenné finálové skupiny, odkud vzejdou dva celky s nárokem postupu do extraligy. Nejvyšší soutěž Jablonec již v letech 2014 - 18 hrál s nejlepším výsledkem na 8. místě a naděje na návrat tedy opět existuje.

Poslední dva zápasy skupiny B přivedly na palubovku do města bižuterie týmy z horní poloviny tabulky, ale ty na domácím tým nestačily.

Bižuterie - Sluneta Ústí n. L. 103:49 (26:15, 50:24,79:37)

Rekordní výhrou skončilo utkání s třetím družstvem tabulky, i když to zpočátku tak nevypadalo. Ve druhé čtvrtině se podařilo nastřílet polovinu stovky a pak již hra domácích vedla ke splnění vytyčeného cíle. Šest děvčat nastřílelo více jak deset bodů, ale nejvíce velmi dobře hrající Viktorie Juricová, ta nastřílela 22 bodů a z toho byla úspěšná 4x za tři body.

Sestava a body: Juricová 22, L. Jirchářová 14, Šoltysová 13, T. Čmejrková a Kopicová 11, Novotná 10, Zirmová 7, K. Jirchářová 6, Janderová a Karlovská 4, Bendová 1.

Bižuterie - Slovan Litoměřice 70:63 (25:9, 39:28, 58:42)

S týmem níže postaveným než sobotní soupeř začalo utkání ještě výraznějším stavem v první čtvrtině, ale sobotní koncert se neopakoval. Důležitější však určitě je, že do zápasu zasáhlo všech dvanáct hráček z jablonecké lavičky. Zápas potvrdil neporazitelnost svěřenkyň trenéra Jana Čmejrka a obhájil význam sportovního gymnazia se zaměřením na basketbal.

Sestava a body: Šoltysová 15, L. Jirchářová 11, Janderová 9, Čmejrková a Zirmová 7, K. Jirchářová, Kopicová 5, Juricová 4, Bendová 4, Jakubičková 2, Karlovská a Novotná.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zahájili rekonstrukci Komenského ulice v Turnově

Kvůli kompletní rekonstrukci byla v pondělí 17. února uzavřena ulice Komenského. Stavební práce budou probíhat až do 9. září 2020. Hned v první den uzavření přišly dopravní komplikace. Řidiči své vozy totiž odstavili do zálivů autobusových zastávek v Husově ulici, kam autobusy nemohly zajet a vyložit ráno děti do školy. Více podrobností na Našem Pojizeří

Vrchol Sněžky z Polska je opět otevřen

Práce na opravě polské meteorologické stanice na Sněžce byly dokončeny. Ředitel polského Krkonošského národního parku proto s okamžitou platností otevřel trasy vedoucí na vrchol. Výstupové trasy z Polska na vrchol Sněžky bylo v pondělí nutné uzavřít s ohledem na možné riziko uvolnění plechových částí střechy meteorologické stanice. Předchozí článek k tématu


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Program kin v Jablonci nad Nisou od 20. února do 4. března
Basketbalistky Bižuterie s pražskými celky nerozhodně
Slavnostně otevřeli pavilon intenzivní medicíny v jablonecké nemocnici
Obrazem: Memoriál Karla Líbala 2020
Atleti LIAZu byli na Gigantu neúspěšnějším oddílem v republice

Nejčtenější články

19.02.: Střet nákladního a osobního auta u Bílého Kostela si vyžádal lidský život
19.02.: Atleti LIAZu byli na Gigantu neúspěšnějším oddílem v republice
19.02.: V Železném Brodě slavnostně otevřou novou městskou knihovnu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn