Mladé basketbalistky Bižuterie postoupily do finále juniorské ligy

28.01.2020 09:03:01 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Mladé basketbalistky Bižuterie postoupily do finále juniorské ligy

V kategorii U 19 sehrálo základní část celkem 24 týmů z celé ČR ve třech skupinách a jablonecké juniorky jednu z nich bez porážky vyhrály a postoupily do šestičlenné finálové skupiny, odkud vzejdou dva celky s nárokem postupu do extraligy. Nejvyšší soutěž Jablonec již v letech 2014 - 18 hrál s nejlepším výsledkem na 8. místě a naděje na návrat tedy opět existuje.

Poslední dva zápasy skupiny B přivedly na palubovku do města bižuterie týmy z horní poloviny tabulky, ale ty na domácím tým nestačily.

Bižuterie - Sluneta Ústí n. L. 103:49 (26:15, 50:24,79:37)

Rekordní výhrou skončilo utkání s třetím družstvem tabulky, i když to zpočátku tak nevypadalo. Ve druhé čtvrtině se podařilo nastřílet polovinu stovky a pak již hra domácích vedla ke splnění vytyčeného cíle. Šest děvčat nastřílelo více jak deset bodů, ale nejvíce velmi dobře hrající Viktorie Juricová, ta nastřílela 22 bodů a z toho byla úspěšná 4x za tři body.

Sestava a body: Juricová 22, L. Jirchářová 14, Šoltysová 13, T. Čmejrková a Kopicová 11, Novotná 10, Zirmová 7, K. Jirchářová 6, Janderová a Karlovská 4, Bendová 1.

Bižuterie - Slovan Litoměřice 70:63 (25:9, 39:28, 58:42)

S týmem níže postaveným než sobotní soupeř začalo utkání ještě výraznějším stavem v první čtvrtině, ale sobotní koncert se neopakoval. Důležitější však určitě je, že do zápasu zasáhlo všech dvanáct hráček z jablonecké lavičky. Zápas potvrdil neporazitelnost svěřenkyň trenéra Jana Čmejrka a obhájil význam sportovního gymnazia se zaměřením na basketbal.

Sestava a body: Šoltysová 15, L. Jirchářová 11, Janderová 9, Čmejrková a Zirmová 7, K. Jirchářová, Kopicová 5, Juricová 4, Bendová 4, Jakubičková 2, Karlovská a Novotná.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Tři žádosti o dotace na čističky odpadních vod jsou schválené

Od začátku dubna přijímalo oddělení dotací jabloneckého magistrátu žádosti o finanční příspěvek do Programu podpory technické infrastruktury. Program podporuje odkanalizování rodinných nebo bytových domů, které dosud nejsou napojené na veřejnou kanalizaci. „Nově se program týká i novostaveb, pokud má žadatel již schválenou žádost do 1. kola radou města v předchozích letech," upozornila Iveta Habadová, vedoucí oddělení dotací, a dodala: „Letos byly předloženy tři žádosti o dotace na domovní čistírny odpadních vod, které schválilo zastupitelstvo na svém zářijovém jednání." Žádosti se stále předkládají ve dvou kolech na oddělení dotací, dotace činí 50 % způsobilých výdajů, maximálně však 50 tisíc Kč na jednu bytovou jednotku. Vyplácena je ex-post, závěrečné vyúčtování příjemce předkládá nejdříve k 1. březnu 2021.

Hledá se jubilejní desátá Alej roku. Nominace běží do konce října

V celostátní anketě Alej roku spolku Arnika je dosud nominováno 22 alejí, z Libereckého kraje zatím žádná. Loni v kraji bodovala alej na Křížový vrch u Cvikova, za celou republiku památná alej u Rakovnického potoka. Která se stane desátou Alejí roku? Nominujte ji na www.alejroku.cz. Podrobnosti v předchozím článku zde


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Pro náš kraj chci pracovat se stejným nasazením, jako pro Harrachov
Hasiči zasahovali po překopnutí plynového potrubí v Jablonci
V Tyršově parku má jablonecká městská policie nové stanoviště
Autobusy se na Ostrém rohu vrátí na své trasy
V Jablonci nad Nisou hlasovalo na stanovišti drive-in 34 voličů

Nejčtenější články

28.09.: VIDEO: Retro rádia vystavují na Městském úřadě v Rychnově
30.09.: Pro náš kraj chci pracovat se stejným nasazením, jako pro Harrachov
28.09.: Měsíc bude uzavřená část ulice Pod Skalkou v Jablonci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Eshop zaměřený na prodej postelí, matrací, roštů a doplňků pro zdravý spánek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn