Mladé basketbalistky Bižuterie postoupily do finále juniorské ligy

28.01.2020 09:03:01 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Mladé basketbalistky Bižuterie postoupily do finále juniorské ligy

V kategorii U 19 sehrálo základní část celkem 24 týmů z celé ČR ve třech skupinách a jablonecké juniorky jednu z nich bez porážky vyhrály a postoupily do šestičlenné finálové skupiny, odkud vzejdou dva celky s nárokem postupu do extraligy. Nejvyšší soutěž Jablonec již v letech 2014 - 18 hrál s nejlepším výsledkem na 8. místě a naděje na návrat tedy opět existuje.

Poslední dva zápasy skupiny B přivedly na palubovku do města bižuterie týmy z horní poloviny tabulky, ale ty na domácím tým nestačily.

Bižuterie - Sluneta Ústí n. L. 103:49 (26:15, 50:24,79:37)

Rekordní výhrou skončilo utkání s třetím družstvem tabulky, i když to zpočátku tak nevypadalo. Ve druhé čtvrtině se podařilo nastřílet polovinu stovky a pak již hra domácích vedla ke splnění vytyčeného cíle. Šest děvčat nastřílelo více jak deset bodů, ale nejvíce velmi dobře hrající Viktorie Juricová, ta nastřílela 22 bodů a z toho byla úspěšná 4x za tři body.

Sestava a body: Juricová 22, L. Jirchářová 14, Šoltysová 13, T. Čmejrková a Kopicová 11, Novotná 10, Zirmová 7, K. Jirchářová 6, Janderová a Karlovská 4, Bendová 1.

Bižuterie - Slovan Litoměřice 70:63 (25:9, 39:28, 58:42)

S týmem níže postaveným než sobotní soupeř začalo utkání ještě výraznějším stavem v první čtvrtině, ale sobotní koncert se neopakoval. Důležitější však určitě je, že do zápasu zasáhlo všech dvanáct hráček z jablonecké lavičky. Zápas potvrdil neporazitelnost svěřenkyň trenéra Jana Čmejrka a obhájil význam sportovního gymnazia se zaměřením na basketbal.

Sestava a body: Šoltysová 15, L. Jirchářová 11, Janderová 9, Čmejrková a Zirmová 7, K. Jirchářová, Kopicová 5, Juricová 4, Bendová 4, Jakubičková 2, Karlovská a Novotná.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Členové horské služby uctí památku Spusty a Messnera

Jako každý rok i v sobotu 16. ledna si členové české a polské horské služby a její příznivci připomenou tragédii z roku 1975, při níž zahynuli dva členové HS Štefan Spusta a Jan Messner. Záchranáři na úbočí položí věnec ke křížku, který tragickou událost připomíná. Pro Horskou službu je to akce, kdy si členové připomenou, že zachraňují lidské životy, ale zároveň při této práci mohu ztratit kolegy a kamarády. Více informací

Na přihlášení staveb do Soutěže Karla Hubáčka zbývá už jen měsíc

Uzávěrka se blíží. Poslední měsíc mají lidé na to, aby přihlásili novostavby, rekonstrukce a projekty do dalšího, již sedmnáctého ročníku architektonické Soutěže Karla Hubáčka. Všechny potřebné informace se nalézají na webu https://stavbaroku.lk. Závěrečný den pro podávání přihlášek je 14. února. „Rád bych vyzval všechny projektanty, stavitele i investory, aby se přihlásili. Letos se navíc podařilo zkoordinovat regionální soutěž s celostátní Stavbou roku, do které bude mít vítěz Soutěže Karla Hubáčka rovněž možnost se přihlásit," uvedl Jiří Ulvr, krajský radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova. Předchozí podrobný článek o soutěži


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonecká Podhorská ulice bude od neděle 17. ledna průjezdná
Nové Alzheimer centrum v Turnově postupně zahajuje činnost
Hasiči po novém sněhu řešili nehody, ve Vítkovicích sjelo auto do řeky
Kraj opět podpoří Potravinovou banku. Přispěje jí 300 tisíc korun
Skvělý vstup FK Jablonec do fotbalového jara

Nejčtenější články

14.01.: Jablonec zahalil sněhový kabát
14.01.: Po sněhové nadílce zasahují hasiči u nehod i spadlých stromů
15.01.: Policie žádá o pomoc při pátrání po patnáctileté Elišce z Liberce

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn