Inzerce NJ

Mladá dechovka a Musikevereinigung Neugablonz opět hrají v Jablonci

14.09.2017 08:40:54 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Mladá dechovka a Musikevereinigung Neugablonz opět hrají v Jablonci

V rámci Podzimních slavností se v pátek 22. září uskuteční znovu společné vystoupení obou „jabloneckých" kapel - Mladé dechovky a Musikvereinigung z Neugablonz, tentokrát na letní scéně Eurocentra.

V loňském roce vystoupily kapely na Mírovém náměstí během oslav 150. výročí povýšení Jablonce nad Nisou na město. I pro ten rok letošní připravili muzikanti obou souborů pro své jablonecké posluchače nový společný program. Spolupráce tak pokračuje, během léta a měsíce září obě kapely spojují znovu intenzivní vzájemné kontakty.

Ve dnech 14. a 16. července 2017 reprezentovali hudebníci z Mladé dechovky Jablonec v bavorském partnerském městě Kaufbeuren, spolu s německými přáteli se účastnili proslulého Tanzelfestu. Obě kapely se společně účastnily sobotního a nedělního průvodu historickým centrem města. Tři z jabloneckých hudebníků se vydali do partnerského města na kole, za což u svých kolegů získali obdiv a uznání.

V září čekají hudebníky další dvě společné akce. Na již avizovaný koncert 22. září 2017 na letní scéně Eurocentra naváže hned následující den odjezd do saského Bautzenu, kde kapely zahrají na mezinárodním festivalu dechových hudeb - Blasmusikfest, který probíhá ve dnech 23. a 24. 9. 2017.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 20 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Trenér Petřík odchází z Turnova do druholigového Frýdku-Místku

Trenér Josef Petřík odchází po téměř třech letech z postu trenéra fotbalistů FK Turnov a bude spolu se svým otcem Josefem Petříkem starším trénovat MFK Frýdek-Místek. Otec, který má již trenérské zkušenosti jako trenér ligového Slovanu Liberec nebo libanonského Racing Bejrút, bude hlavním a syna si vybral jako svého asistenta. Více podrobností na Našem Pojizeří

Akce Těšíme se na miminko se koná opět v kapli jablonecké nemocnice

Tradiční akce pro budoucí rodiče se koná v úterý 10. října 2017 od 15 hodin v kapli jablonecké nemocnice. Dozvíte se vše o kojení a celkové péči o dítě, o správném tělesném vývoji a jeho dalším rozvíjení. S výrobky, které pomáhají v péči o miminko, seznámí a drobné dárky předají zástupci firem. V úvodu akce vystoupí dětský pěvecký sbor Skřivánek. Na programu se podílí zdravotníci z pediatrického, gynekologicko-porodnického a rehabilitačního oddělení jablonecké nemocnice. Vstup je volný a není třeba se předem přihlašovat.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Družstva mladých atletek vybojovala finále mistrovství ČR
Osm miliard pro města a obce přineslo hejtmanovi Půtovi ocenění
Stolní tenisté Bižuterie v premiéře prohráli
Adéla Novotná vyrovnala český rekord
Nejlepší firmou kraje je Singing Rock, živnostníkem Jiří Pačinek

Nejčtenější články

18.09.: Podpisy nasbírány, referendum o hazardu v Jablonci mohou vyhlásit
18.09.: Obrazem: 8. ročník akce Stop den v Zásadě
19.09.: O víkendu pomáhali krajští hasiči u několika nehod

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

termodynamické a solární systémy pro ohřev teplé vody

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT