Mladá dechovka a Musikevereinigung Neugablonz opět hrají v Jablonci

14.09.2017 08:40:54 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Mladá dechovka a Musikevereinigung Neugablonz opět hrají v Jablonci

V rámci Podzimních slavností se v pátek 22. září uskuteční znovu společné vystoupení obou „jabloneckých" kapel - Mladé dechovky a Musikvereinigung z Neugablonz, tentokrát na letní scéně Eurocentra.

V loňském roce vystoupily kapely na Mírovém náměstí během oslav 150. výročí povýšení Jablonce nad Nisou na město. I pro ten rok letošní připravili muzikanti obou souborů pro své jablonecké posluchače nový společný program. Spolupráce tak pokračuje, během léta a měsíce září obě kapely spojují znovu intenzivní vzájemné kontakty.

Ve dnech 14. a 16. července 2017 reprezentovali hudebníci z Mladé dechovky Jablonec v bavorském partnerském městě Kaufbeuren, spolu s německými přáteli se účastnili proslulého Tanzelfestu. Obě kapely se společně účastnily sobotního a nedělního průvodu historickým centrem města. Tři z jabloneckých hudebníků se vydali do partnerského města na kole, za což u svých kolegů získali obdiv a uznání.

V září čekají hudebníky další dvě společné akce. Na již avizovaný koncert 22. září 2017 na letní scéně Eurocentra naváže hned následující den odjezd do saského Bautzenu, kde kapely zahrají na mezinárodním festivalu dechových hudeb - Blasmusikfest, který probíhá ve dnech 23. a 24. 9. 2017.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jaký program přinášejí Jablonecké podzimní slavnosti 2017?

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 20 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Tři žádosti o dotace na čističky odpadních vod jsou schválené

Od začátku dubna přijímalo oddělení dotací jabloneckého magistrátu žádosti o finanční příspěvek do Programu podpory technické infrastruktury. Program podporuje odkanalizování rodinných nebo bytových domů, které dosud nejsou napojené na veřejnou kanalizaci. „Nově se program týká i novostaveb, pokud má žadatel již schválenou žádost do 1. kola radou města v předchozích letech," upozornila Iveta Habadová, vedoucí oddělení dotací, a dodala: „Letos byly předloženy tři žádosti o dotace na domovní čistírny odpadních vod, které schválilo zastupitelstvo na svém zářijovém jednání." Žádosti se stále předkládají ve dvou kolech na oddělení dotací, dotace činí 50 % způsobilých výdajů, maximálně však 50 tisíc Kč na jednu bytovou jednotku. Vyplácena je ex-post, závěrečné vyúčtování příjemce předkládá nejdříve k 1. březnu 2021.

Hledá se jubilejní desátá Alej roku. Nominace běží do konce října

V celostátní anketě Alej roku spolku Arnika je dosud nominováno 22 alejí, z Libereckého kraje zatím žádná. Loni v kraji bodovala alej na Křížový vrch u Cvikova, za celou republiku památná alej u Rakovnického potoka. Která se stane desátou Alejí roku? Nominujte ji na www.alejroku.cz. Podrobnosti v předchozím článku zde


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Jablonci pořádali Cykloodpoledne s městskou policií
Policie žádá o pomoc v případu krádeže dvou motocyklů v Harrachově
Akce Běhá celé Rádlo poosmé přispěla na dobrou věc
Komedie Stará láska nerezaví se představí v Železném Brodě
Hledání pravdy učení ve zmatené době

Nejčtenější články

25.09.: VIDEO: V jablonecké ulici Skřivánčí unikal v obytném domě plyn
27.09.: Akce Běhá celé Rádlo poosmé přispěla na dobrou věc
26.09.: Obrazem: Jablonecké podzimní slavnosti 2020 s koncertem Anny K.

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn