Milan Hloušek zvolen novým starostou Plavů

09.11.2018 13:25:45 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Zprávy | Obce: Plavy

Milan Hloušek zvolen novým starostou Plavů

V pondělí 5. listopadu proběhlo ve slavnostně vyzdobeném sále Envirocentra v Plavech ustavující zasedání zastupitelstva obce.

Všech jedenáct nově zvolených zastupitelů složilo slib do rukou dosavadní dlouholeté paní starostky Věry Mužíčkové. Ta se po 24 letech ve funkci již dříve rozhodla na post starostky Plavů znovu nekandidovat a svou účastí na společné kandidátce podpořit při volbě starosty pana Milana Hlouška.

Ten byl také na ustavujícím zasedání ve veřejné volbě zvolen novým starostou obce Plavy na období 2018 - 2022. Post uvolněné místostarostky krátce po něm obhájila Renata Šťastná. Při povinném ustanovení finančního a kontrolního výborů zastupitelstva byli zvoleni i jejich předsedové, a to paní Věra Mužíčková předsedkyní finančního výboru a pan Pavel Pitro předsedou kontrolního výboru.

Nový pan starosta krátce po svém zvolení poděkoval za důvěru, kterou mu volbou zastupitelé udělili, a přislíbil, že udělá vše pro to, aby se jim společnými silami podařilo navázat na výbornou  práci své předchůdkyně  a i nadále dělat vše pro rozvoj obce a pohodového života jejich obyvatel.

Samotné ustavující zasedání zastupitelstva se neslo v přátelské a poklidné atmosféře. Odcházející paní starostka Věra Mužíčková se neopomněla rozloučit se svými dlouholetými spolupracovníky a ocenit jejich společnou zásluhu na rozvoji obce za poslední čtvrtstoletí. Přítomní hosté z řad spřátelených starostů i představitelů místních spolků i organizací pak na oplátku poděkovali své Věrce za odvedenou práci a popřáli ji hodně štěstí v dalším životě bez starostování.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 82 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Členové horské služby uctí na Sněžce tragicky zesnulé kolegy

Jako každý rok členové české a polské horské služby i její příznivci ve středu 16. ledna vystoupají na úbočí Sněžky. Zde si připomenou tragédii z roku 1975, při níž zahynuli dva členové HS Štefan Spusta a Jan Messner. Záchranáři z České republiky a Polska se sejdou v horské boudě Slezský dům a poté se vypraví na úbočí. Zde položí věnec ke křížku, který tragickou událost připomíná. Další informace

Správa KRNAP varuje před nebezpečím pohybu v horách

Vzhledem k vývoji počasí v posledních hodinách varuje Správa KRNAP před nebezpečím při pohybu po Krkonoších. Mokrý sníh na mnoha místech způsobil vrcholové zlomy stromů, na řadě míst jsou stromy polovyvrácené a nahrnuté. Nejvíce postižené jsou západní Krkonoše. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Rozdíl mezi přátelákem a mistrákem byl vidět
Vzniká nový katalog ubytování pro Jablonec a Jizerské hory
Kraj řeší stav budovy Střední školy řemesel a služeb v Jablonci
V maršovické roubence vystavují 52 betlémů
Děti ze sedmi jabloneckých ZŠ sbírají hlasy na podporu svých nápadů

Nejčtenější články

18.01.: Turnaj Smržovka cup 2019 si užilo 17 rodinných týmů
19.01.: První ročník NERROX cupu se v Tanvaldě povedl
19.01.: Ze směnárny v Harrachově si chtěli odnést milion, krádež ale zpackali

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Jitka Abrahamová - KOMUNIKACE na základě Emoční inteligence

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT