Milan Hloušek zvolen novým starostou Plavů

09.11.2018 13:25:45 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Zprávy | Obce: Plavy

Milan Hloušek zvolen novým starostou Plavů

V pondělí 5. listopadu proběhlo ve slavnostně vyzdobeném sále Envirocentra v Plavech ustavující zasedání zastupitelstva obce.

Všech jedenáct nově zvolených zastupitelů složilo slib do rukou dosavadní dlouholeté paní starostky Věry Mužíčkové. Ta se po 24 letech ve funkci již dříve rozhodla na post starostky Plavů znovu nekandidovat a svou účastí na společné kandidátce podpořit při volbě starosty pana Milana Hlouška.

Ten byl také na ustavujícím zasedání ve veřejné volbě zvolen novým starostou obce Plavy na období 2018 - 2022. Post uvolněné místostarostky krátce po něm obhájila Renata Šťastná. Při povinném ustanovení finančního a kontrolního výborů zastupitelstva byli zvoleni i jejich předsedové, a to paní Věra Mužíčková předsedkyní finančního výboru a pan Pavel Pitro předsedou kontrolního výboru.

Nový pan starosta krátce po svém zvolení poděkoval za důvěru, kterou mu volbou zastupitelé udělili, a přislíbil, že udělá vše pro to, aby se jim společnými silami podařilo navázat na výbornou  práci své předchůdkyně  a i nadále dělat vše pro rozvoj obce a pohodového života jejich obyvatel.

Samotné ustavující zasedání zastupitelstva se neslo v přátelské a poklidné atmosféře. Odcházející paní starostka Věra Mužíčková se neopomněla rozloučit se svými dlouholetými spolupracovníky a ocenit jejich společnou zásluhu na rozvoji obce za poslední čtvrtstoletí. Přítomní hosté z řad spřátelených starostů i představitelů místních spolků i organizací pak na oplátku poděkovali své Věrce za odvedenou práci a popřáli ji hodně štěstí v dalším životě bez starostování.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 82 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Od 21. do 23. listopadu omezí provoz živnostenského úřadu v Jablonci

Od středy 21. 11. 2018 do pátku 23. 11. 2018 bude z technických důvodů částečně omezen běžný provoz živnostenského úřadu v budově magistrátu v ulici Komenského 8.

V Jablonci oslaví 17. listopad o den dřív

Statutární město Jablonec nad Nisou zve na slavnostní připomenutí událostí 17. listopadu - Dne boje za svobodu a demokracii, které se uskuteční v pátek 16. listopadu od 10 hodin u pomníku Bojovníků za svobodu vlasti a obětem bezpráví v ulici Generála Mrázka v Jablonci nad Nisou.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na hradech a zámcích hodnotí sezonu, i v listopadu se ještě konají akce
Jablonečtí hokejisté si v Nymburce připsali další body
Ján Ďurica: tři zápasy natvrdo!
Primátorem Jablonce se stal Milan Kroupa
KAM A KDY ZA SPORTEM: od 16. 11. do 18. 11. 2018

Nejčtenější články

13.11.: Ve smržovské ulici Hlavní se srazila dvě auta
14.11.: V Jablonci ocenili dárce krve medailemi Dr. Janského
15.11.: Primátorem Jablonce se stal Milan Kroupa

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT