Městské slavnosti Eurion proběhnou na Smržovce potřiadvacáté

09.08.2014 17:59:16 | Autor: pjs | Rubrika: Kultura | Obce: Smržovka

Městské slavnosti Eurion proběhnou na Smržovce potřiadvacáté

Na Smržovce pořádají od pátku 15. do neděle 17. srpna tradiční letní městské slavnosti Eurion. Letos se jedná už o 22. ročník festivalu a 23. ročník letní slavnosti celkem. Z hudebních vystoupení se můžete těšit například na kapely Ovčie Kiahne, The Basketles, Apple Spice nebo zpěvačku Dashu.

V pátek 15. srpna od 19.30 hodin zahrají Budoár staré dámy, Kieslowski, Resistanzen2, Děti kapitána Morgana, Ovčie Kiahne.

V sobotu 16. srpna od 10 hodin na letní slavnosti uslyšíte zpěváky a kapely Dasha, The Basketles, Apple Spice, Celestýnka, Divadlo Hnedle vedle, Hudba Tanvald. Z další atrakcí nebude chybět lanolezení, horostěna, pouťové atrakce, malování na obličej, exhibice na trampolínách, jablonečtí záchranáři, smržovští malí hasiči v akci, večerní veselení, výstava o myslivosti Do lesíčka na čekanou a na tý louce zelený, aneb Smržovské lesy a louky za císaře pána a dnes v zámečku, v Muzeu místní historie. Budete si moci prohlédnout kostel sv. Archanděla Michaela, využít vyhlídkový vláček na trase Lidické náměstí - Parkhotel a zpět, účastnit se soutěží Vystřel si ze svého starosty, běh Smržovská pětka a dalších.

V neděli 17. srpna od 10 hodin se koná 4. ročník Pivrncovy jízdy veteránů. Proběhne  výstava automobilů a motocyklů, spanilé jízdy, doprovodný program pro děti i dospělé, k tanci a poslechu zahraje kapela Naboso, o zakončení celé letní slavnosti se postará Blue Romantac Cimbal Romana Veverky.

Články a fotogalerie z minulého ročníku Eurionu:

Obrazem: 3. ročník Pivrncovy jízdy veteránů

Obrazem: V rámci smržovského Eurionu se střílelo z malorážky i pistole

Na smržovském Eurionu zahraje i Jiří Schmitzer

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Výstava představí historii smržovských lesů
Prázdninové hudební léto na Jablonecku pokračuje i v srpnu
Smržovské kulturní akce v červenci a srpnu

Diskutujte s námi

Ke stažení

Plakát Eurion 2014

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Náročný začátek týdne v Krkonoších. Horská služba zasahovala pětkrát

Prodloužený víkend znamenal výrazně vyšší počet návštěvníků Krkonoš a s tím i nárůst počtu zásahů, do Špindlerova Mlýna letěl i vrtulník. Pět náročných zásahů jen za posledních 24 hodin má za sebou Horská služba ze Špindlerova Mlýna. Podrobnosti o zásazích na Našem Pojizeří

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Lomničtí fotbalisté si pozvali na oslavu starou gardu Sparty
Léto v Harrachově zahájí otevření rybníčků v Anenském údolí
Skryté skvosty přináší zážitky i soutěž o exkluzivní ceny
Během prodlouženého víkendu policisté zkontrolovali téměř 800 řidičů
Obrazem: Bozkovská pouť 2020 nabízela bohatý program

Nejčtenější články

06.07.: Jediná šance jak to napravit je Baník
07.07.: Obrazem: Bozkovská pouť 2020 nabízela bohatý program
05.07.: Od října vznikne v Jablonci nová kulturní městská organizace

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn