Měsíc bude uzavřená část ulice Pod Skalkou v Jablonci

28.09.2020 18:12:02 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Měsíc bude uzavřená část ulice Pod Skalkou v Jablonci

Oprava asfaltového krytu ulice Pod Skalkou si vyžádá úplnou uzavírku komunikace od 1. do 31. října v úseku od křižovatky s ulicí Podzimní po křižovatku s ulicí Mlýnskou. Práce probíhají v rámci reklamačního řízení. Objízdná trasa povede ulicemi Mlýnská a Svatopluka Čecha.

Změny kvůli měsíční uzavírce doznaly také trasy MHD, pro všechny linky bude zřízená nová stanice v ulici Vysoká před domem č. 27, která nahradí zastávky Mánesova (linka číslo 104), Podzimní (l. č. 114, 119 a 132). Bez náhrady bude zrušená zastávka Kino Oko, cestující budou využívat zastávku Mlýnská.

Linka 104: obousměrně ulicemi Podhorská - Mlýnská - Vysoká a dále po své trase. Ve Vysoké ulici bude ve směru na sídliště Šumava využívána stávající zastávka Vysoká.

Linka 114: obousměrně ulicemi Podhorská - Mlýnská - Vysoká a dále po své trase. Ve Vysoké ulici bude ve směru na sídliště Šumava využívána stávající zastávka Vysoká.

Linka 118: obousměrně ulicemi Podhorská - Mlýnská - Vysoká - Mánesova - Svatopluka Čecha a dále po své trase. Ve Vysoké ulici bude ve směru k bazénu využívána stávající zastávka Vysoká. Dále bude využívána obousměrně zastávka Mánesova.

Linka 119: obousměrně ulicemi Podhorská - Mlýnská - Vysoká a dále po své trase. Ve Vysoké ulici bude ve směru na sídliště Šumava využívána stávající zastávka Vysoká.

Školní linka 132: ulicí Vysoká - Mlýnská - Vysoká a dále po své trase.

Uzavírky v Jablonci nad Nisou

Částečné uzavírky:
• ve čtvrtek 24. září budou na jednu hodinu uzavřené pro veřejnost chodníky kolem první přehrady a v ulicích Průběžná, Podlesí, Arbesova. Proběhne tu závod Večerní běh 2020. Začátek je ve 20 hodin.
• kvůli výkopu pro uložení optického telekomunikačního vedení budou až do 15. října probíhat stavební práce v chodnících ulic Tovární, Široká a U Tenisu.
• čištění a impregnace fasády domu č.p. 3987/62 a 3988/64 zabere od 12. do 15. října chodník a část parkoviště v ulici Josefa Hory ve Mšeně.
• od 28. září do 6. října bude částečně uzavřená ulice V Pastvinách v Proseči nad Nisou poblíž domu č. 190. Důvodem je pokládka kabelového vedení nízkého napětí.

Úplné uzavírky:
• úplně uzavřená budou do 30. října schodiště v ulici Ivana Olbrachta za Penny marketem a tzv. schodiště pod Rychnovskou ve Vrkoslavicích. V obou případech jde o jejich rekonstrukci.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Noční linka autobusu v Jablonci dočasně jezdit nebude
VIDEO: Provoz na jablonecké křižovatce řídí dočasně semafory
Semafory budou řídit křižovatku u jablonecké radnice
Stavba na Anenském náměstí v Jablonci potrvá do konce října
Jaké jsou aktuální uzavírky v půlce srpna v Jablonci nad Nisou
Stavba okružní křižovatky Ostrý roh pokračuje druhou etapou

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Informace z MMN obcím a veřejnosti

Dopisem obcím a veřejnosti se snaží uvést na pravou míru informace o situaci v jilemnické a semilské nemocnici MUDr. Jiří Kalenský, předseda představenstva MMN, a.s. Celé znění otevřeného dopisu čtěte na našem Pojizeří

Konec sezony na krkonošských loukách

Hospodáři právě dokončují práce na jednotlivých loukách. Mezi poslední práce sezony patří tradičně shánění stád pasených zvířat, případně přesekávání nedopasků. Zvířata jsou z lokalit odvážena v závislosti na počasí, množství hmoty na pastvě a celkové úživnosti louky pro stáda. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Podvodníci se na internetu vydávají za americké vojáky i ruské krásky
Kvůli covidu se Pocty hejtmana 2020 odkládají na neurčito
Obnovené trasy městských autobusů v Jablonci
Pandemie a vládní opatření omezují provoz jabloneckého magistrátu
Zastupitelstvo města Jablonec se při splnění určitých omezení sejde

Nejčtenější články

20.10.: Kradla dvakrát za víkend v jabloneckém Centralu. Hrozí ji až osm let
21.10.: Vláda vyhlásila nová opatření: Omezen pohyb a uzavřené obchody
20.10.: Muzejní krystal se stal kromě ocenění také terčem vandalů

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn