Maturanti z Randova Gymnázia navštívili útulek v Lučanech

24.03.2015 09:52:55 | Autor: Claire Mališová | Rubrika: Školství | Obce: Lučany nad Nisou,Jablonec nad Nisou

Maturanti z Randova Gymnázia navštívili útulek v Lučanech

Letošní maturanti ze 4.A Gymnázia Dr. Antona Randy se při plánování jejich maturitního plesu, který proběhl 13. února, rozhodli, že během svého velkolepého večera udělají také něco pro dobrou věc, a to konkrétně pro lučanský útulek Dášenka. Večer před plesem strávila jedna z maminek Hana Mališová u pečení třípatrového dortu, jehož dominantou byla osvícená žárovka, a dort tak ladil s tématem plesu - Blackout, neboli výpadek.

Krátce po desáté hodině se dort podařilo vydražit za krásných tři a půl tisíce korun, za které se později nakoupily potřebné věci pro psy a kočky - granule, pamlsky, pelíšky, vodítka a podobně.

V pátek 20. března se několik studentů z této třídy vydalo přímo do útulku, aby dárky předali a aby se také s několika pejsky prošli. Procházka trvala zhruba hodinu, skupinka se za krásného jarního počasí prošla po lučanských loukách, kde několik pejsků využilo první příležitost k vykoupání se v loužích z již roztátého sněhu. Pejsci se tak vrátili sice mokří a s packami od bahna, za to však vděční za návštěvu a procházku.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 8 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Aktuální překážky na jabloneckých komunikacích

Souhrn dopravních překážek na jabloneckých ulicích: 1) výkop do kříže na pěší zóně v křižovatce ulic Lidické a Komenského bude trvat do 8. června. Jeho důvodem je oprava plynárenského zařízení; 2) do 19. června budou probíhat práce ve výkopu v ulici Panenská, kde budou dělníci pracovat na odstranění havárie kanalizačního řadu; 3) do konce června bude stát lešení na chodníku u tribuny B fotbalového stadionu v ulici Vrkoslavická; 4) do 10. srpna se bude opravovat havárie kanalizace v ulici Plynární, staveniště zabere zhruba dva metry čtverečné ulice.

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Další krok k rekonstrukci Ještědu. Vznikla architektonická studie obnovy
Obrazem: Fotbalová rozlučka Jozefa Kadlice v Tanvaldě
Turistické autobusy s přepravou kol jezdí v Českém ráji i v roce 2020
Policisté z Jablonecka děkují za darované potraviny v nouzovém stavu
Jablonecký běh do pohody trochu jinak

Nejčtenější články

02.06.: Motocyklista upadl při předjíždění auta v Jablonci U Přehrady
03.06.: Policisté z Jablonecka děkují za darované potraviny v nouzovém stavu
02.06.: V Městské galerii MY zahájí odloženou výstavu mladých krajinářů

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn