Masarykova základní škola Zásada děkuje společnosti Jablotron

04.01.2018 13:45:26 | Autor: Andrea Princová | Rubrika: Školství | Obce: Zásada

Masarykova základní škola Zásada děkuje společnosti Jablotron

Ve středu 12. prosince proběhlo slavnostní předání stavebnic Boffin 500, které bezplatně věnovala společnost Jablotron naší základní škole. Stavebnice budou sloužit převážně pro praktickou výuku v hodinách fyziky osmé a deváté třídy.

Slavnostní předání deseti kusů stavebnic proběhlo v osmé třídě, přímo při vyučování hodiny fyziky. Děti i učitelé si mohli vyzkoušet, jak se se stavebnicí pracuje, a seznámit se s odborníky z firmy Jablotron, Petrem Růžičkou a Kateřinou Teclovou, kteří stavebnice naší škole předali. Společně se stavebnicemi byla podepsaná i smlouva o vzájemné spolupráci v oblasti technického vzdělávání dětí. Zástupci firmy Jablotron předali dětem i několika pedagogům spoustu užitečných nápadů a rad, jak se stavebnicí pracovat a na co všechno je možné ji využít. Děti byly opravdu nadšené a během několika minut se chlubily svými výtvory. Ve třídě to cinkalo, houkalo, létalo, blikalo a myslím, že s koncem vyučovací hodiny se nikomu z dětí uklidit stavebnici zpět do krabice ani trochu nechtělo. Věřím, že díky tomuto novému vybavení se pro děti stanou technicky zaměřené předměty těmi nejoblíbenějšími a učení se pro praktické ukázky stane zábavnější.

Velice si vážíme možnosti zapojit naši „ malou" vesnickou školu do tak přínosného projektu. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci při přípravě a realizaci soutěže „Mladý Jablotroňák."

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Historik Jan Stříbrný přednese téma Osudové osmičky českých dějin

Přednáška a beseda s historikem PhDr. Janem Stříbrným na téma: Osudové osmičky českých dějin se koná ve středu 17. ledna 2018 v 18.15 v aule Střední uměleckoprůmyslové školy sklářské v Železném Brodě. Na 7. února připravují přednášku člena místní skupiny České křesťanské akademie - Český ráj Doc. PhDr. Zdeňka Vojtíška, Th.D. a následnou besedu s ním na téma: Nová náboženství a násilí.

Liberecký kraj hledá nového ředitele Domova důchodců v Jindřichovicích

Ředitel Domova důchodců v Jindřichovicích pod Smrkem Petr Pávek, který v říjnových volbách získal mandát v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky, se kvůli práci poslance vzdal místa ředitele domova důchodců. Rada kraje proto v úterý 9. ledna odsouhlasila vyhlášení výběrového řízení na nového ředitele. Nového ředitele Domova důchodců v Jindřichovicích pod Smrkem by měla odborná komise vybrat a doporučit Radě Libereckého kraje ke schválení do 20. února tohoto roku.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Mladší minižákyně pod koši porazily Boleslav
V oblasti kultury, památkové péče a cestovního ruchu vyhlásí čtyři dotace
Šedesátky udělaly z přítomných dvacítky
Další vítězné výsledky Bižuterie na nové palubovce
Obrazem: Přebor Libereckého kraje ve vícebojích

Nejčtenější články

16.01.: Na Spálově se střetl vlak s osobním autem
15.01.: Obrazem: První kolo prezidentských voleb v Tanvaldě
16.01.: Kvůli sněžení je pro kamiony opět uzavřena silnice na Harrachov

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

termodynamické a solární systémy pro ohřev teplé vody

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT