Masarykova základní škola Zásada děkuje společnosti Jablotron

04.01.2018 13:45:26 | Autor: Andrea Princová | Rubrika: Školství | Obce: Zásada

Masarykova základní škola Zásada děkuje společnosti Jablotron

Ve středu 12. prosince proběhlo slavnostní předání stavebnic Boffin 500, které bezplatně věnovala společnost Jablotron naší základní škole. Stavebnice budou sloužit převážně pro praktickou výuku v hodinách fyziky osmé a deváté třídy.

Slavnostní předání deseti kusů stavebnic proběhlo v osmé třídě, přímo při vyučování hodiny fyziky. Děti i učitelé si mohli vyzkoušet, jak se se stavebnicí pracuje, a seznámit se s odborníky z firmy Jablotron, Petrem Růžičkou a Kateřinou Teclovou, kteří stavebnice naší škole předali. Společně se stavebnicemi byla podepsaná i smlouva o vzájemné spolupráci v oblasti technického vzdělávání dětí. Zástupci firmy Jablotron předali dětem i několika pedagogům spoustu užitečných nápadů a rad, jak se stavebnicí pracovat a na co všechno je možné ji využít. Děti byly opravdu nadšené a během několika minut se chlubily svými výtvory. Ve třídě to cinkalo, houkalo, létalo, blikalo a myslím, že s koncem vyučovací hodiny se nikomu z dětí uklidit stavebnici zpět do krabice ani trochu nechtělo. Věřím, že díky tomuto novému vybavení se pro děti stanou technicky zaměřené předměty těmi nejoblíbenějšími a učení se pro praktické ukázky stane zábavnější.

Velice si vážíme možnosti zapojit naši „ malou" vesnickou školu do tak přínosného projektu. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci při přípravě a realizaci soutěže „Mladý Jablotroňák."

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Obyvatele Domova důchodců v Rokytnici potěšil adventní program

V Domově důchodců v Rokytnici nad Jizerou se ve středu 12. prosince konal předvánoční dopolední program pro klienty domova důchodců. Klub český turistů - odbor Jilemnice a ZUŠ v Jilemnici připravili obyvatelům domova krásné adventní pohlazení, při kterém panovala úžasná atmosféra. Článek s fotogalerií na Našem Pojizeří

Charitativní prodej slonů na podporu onkologicky nemocných

Charitativní prodej slonů pořádá Centrum Amelie 12. až 14. prosince od 10 do 20 hodin v obchodním centru Forum v Liberci. Celý výtěžek z prodeje půjde na zajištění bezplatných služeb pro onkologicky nemocné a jejich blízké. K zakoupení budou stovky slonů ze všech možných materiálů, které na podporu nemocných zasílali během podzimu lidé z celé republiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nadace Euronisa rozdělila přes 800 tisíc korun!
Přehled výstav a aktivit Muzea skla a bižuterie v prosinci
Skauti přivezou Betlémské světlo již potřicáté i do Libereckého kraje
David Koller proměnil divadlo v bouřící arénu
Horská služba už je v plném nasazení pro zimní sezonu

Nejčtenější články

12.12.: Havárie v budově SŠ řemesel v Jablonci uzavře Podhorskou ulici
14.12.: Na náměstí ve Smržovce se srazilo několik aut
14.12.: Vyčarujte si krásné Vánoce s Bytovým textilem Matouš

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT