MAP Tanvaldsko II připravuje řadu aktivit

03.09.2019 08:39:42 | Autor: Josef Kucin,předseda MAS Rozvoj Tanvaldska z. s. | Rubrika: Zprávy | Obce: Příchovice,Plavy,Smržovka,Velké Hamry,Držkov,Zlatá Olešnice,Jílové u Držkova,Albrechtice v Jizerských horách,Desná v Jizerských horách,Jiřetín pod Bukovou,Josefův Důl,Kořenov,Tanvald,Harrachov,Jablonecko

MAP Tanvaldsko II připravuje řadu aktivit

Místní akční skupina Rozvoj Tanvaldska ve spolupráci s obcí Jiřetín pod Bukovou realizují  projekt MAP Tanvaldsko II zaměřený na podporu rozvoje školství v ORP Tanvald. V rámci projektu se připravuje řada aktivit určených pro různé cílové skupiny projektu.

Pro vedení školských zařízení budou organizovány Kluby ředitelů k setkávání s odborníky na aktuální problematiku ve školství a také k výměně zkušeností.

V řadě škol již od května probíhá proces formativní analýzy, která bude podkladem pro vyhodnocení potřeb školy a následnému možnému sestavení školního akčního plánu. Na tento proces pak bude navazovat na zapojených školách supervize ke změření zkušeností na jednotlivých školách s následnému možným přebíráním postupů nejlepší praxe.

Projekt pamatuje také na polytechnické vzdělávání. K tomuto účelu bude pořízeno několik balíčků informačních technologií, které budou sdíleny více školami. Balíčky obsahují  mimo jiné metodiky a výukové stavebnice na míru pro potřeby školských zařízení. Pro pedagogy je pak v tomto směru připravena realizace Polytechnického fóra zaměřeného na novinky v oblasti ICT.

V rámci projektu bude v regionu působit specialista k individuální podpoře rodin žáků ohrožených školním neúspěchem tak, aby napomohl žákům k úspěšnému zvládnutí školní docházky. Při této práci bude využívána Feuersteinova metoda instrumentálního obohacování.

Pro rodiče se připravuje aktivita nazvaná Kavárna pro rodiče. Jejím smyslem je umožnit rodičům odbornou diskusi na výchovná či vzdělávací témata a odbourání vžitých a často mylných představ rodičů o vzdělávacím procesu.


Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Libštátský vánoční jarmark se koná popatnácté ve dvoře U Janatů

Už 15. ročník vánočního jarmarku v Libštátě se bude konat v sobotu 14. prosince od 10 hodin U Janatů ve dvoře pod zastávkou Českých drah. Nově bude stánek s vyřezávanými dřevěnými figurkami a puzzle výrobky. Také pečení sejkor bude nově na otevřeném ohni. Současně bude prodej vánočních stromků všeho druhu. Více podrobností

Českolipské muzeum se na více než rok uzavře pro veřejnost

Hlavní budova Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě se od 1. ledna příštího roku uzavře. Až do 28. února roku 2021 zde totiž bude probíhat stavební projekt vedoucí ke snížení energetické náročnosti celého sídla. Uzavřené budou všechny stálé přírodovědné a historické expozice a výstavní prostory muzea i galerie. Projekt zateplování vyjde kraj na přibližně 14,6 milionu korun včetně DPH.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Vyčarujte si krásné Vánoce s Bytovým textilem Matouš
Pohodové vánoční trhy vykouzlily v Turnově adventní náladu
Adventní koncert v jablonecké nemocnici se opět vydařil
Firma roku vyrábí městský mobiliář, vítězný živnostník oživil kolářství
Jablonečtí strážníci zachránili život muže v obchodním centru

Nejčtenější články

14.12.: Vyčarujte si krásné Vánoce s Bytovým textilem Matouš
11.12.: Zdravotně postiženým z Jablonce se podnikatelé složili na nové auto
11.12.: Na Pomerančovém mítinku startovalo přes 800 atletických nadějí

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn