MAP Tanvaldsko II připravuje řadu aktivit

03.09.2019 08:39:42 | Autor: Josef Kucin,předseda MAS Rozvoj Tanvaldska z. s. | Rubrika: Zprávy | Obce: Příchovice,Plavy,Smržovka,Velké Hamry,Držkov,Zlatá Olešnice,Jílové u Držkova,Albrechtice v Jizerských horách,Desná v Jizerských horách,Jiřetín pod Bukovou,Josefův Důl,Kořenov,Tanvald,Harrachov,Jablonecko

MAP Tanvaldsko II připravuje řadu aktivit

Místní akční skupina Rozvoj Tanvaldska ve spolupráci s obcí Jiřetín pod Bukovou realizují  projekt MAP Tanvaldsko II zaměřený na podporu rozvoje školství v ORP Tanvald. V rámci projektu se připravuje řada aktivit určených pro různé cílové skupiny projektu.

Pro vedení školských zařízení budou organizovány Kluby ředitelů k setkávání s odborníky na aktuální problematiku ve školství a také k výměně zkušeností.

V řadě škol již od května probíhá proces formativní analýzy, která bude podkladem pro vyhodnocení potřeb školy a následnému možnému sestavení školního akčního plánu. Na tento proces pak bude navazovat na zapojených školách supervize ke změření zkušeností na jednotlivých školách s následnému možným přebíráním postupů nejlepší praxe.

Projekt pamatuje také na polytechnické vzdělávání. K tomuto účelu bude pořízeno několik balíčků informačních technologií, které budou sdíleny více školami. Balíčky obsahují  mimo jiné metodiky a výukové stavebnice na míru pro potřeby školských zařízení. Pro pedagogy je pak v tomto směru připravena realizace Polytechnického fóra zaměřeného na novinky v oblasti ICT.

V rámci projektu bude v regionu působit specialista k individuální podpoře rodin žáků ohrožených školním neúspěchem tak, aby napomohl žákům k úspěšnému zvládnutí školní docházky. Při této práci bude využívána Feuersteinova metoda instrumentálního obohacování.

Pro rodiče se připravuje aktivita nazvaná Kavárna pro rodiče. Jejím smyslem je umožnit rodičům odbornou diskusi na výchovná či vzdělávací témata a odbourání vžitých a často mylných představ rodičů o vzdělávacím procesu.


Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Muzea oslaví Mezinárodní den archeologie

Oslava nadšení z objevování historie - to je Mezinárodní den archeologie, který připadá na celém světě vždy na třetí říjnovou sobotu. Pracovníci Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě uchystali na sobotu 19. října akci nazvanou Malé archeologické putování Českou Lípou. Muzeum Českého ráje v Turnově si připravilo již na čtvrtek 24. října přednášku a komentované prohlídky. Přednáška Romana Sirovátky seznámí publikum s novými archeologickými objevy turnovských archeologů za poslední dva roky. Více podrobností

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonečtí házenkáři prohráli ve 3. kole Českého poháru
Pohár lyžařů Liberecka měl finále v libereckém Vesci
Rezerva FK Jablonec v Břízkách vyrukuje na Živanice
Liberečtí hasiči slavili 110. výročí své první budovy
Liberecký kraj zvažuje majetkový vstup do jilemnické nemocnice

Nejčtenější články

17.10.: Na jablonecké křižovatce U Balvanu se srazila dvě auta
16.10.: Hasiči vyjížděli k záchraně osoby na železničním mostě v Desné
16.10.: Sportem dětí Tanvald žije

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn