Malotřídky stále pospolu i v roce 2018

31.03.2018 18:54:09 | Autor: Lenka Lipská | Rubrika: Školství | Obce: Plavy,Zlatá Olešnice,Kořenov

Malotřídky stále pospolu i v roce 2018

Školy z Kořenova, Plavů, Slané a Zlaté Olešnice pokračují ve vzájemných návštěvách spojených se soutěžemi, zábavou i vzájemným učením. Spojuje je projekt Malotřídky pospolu.

I letos malotřídky zahájily své setkávání v únoru ve Zlaté Olešnici, kde se uskutečnil turnaj ve vybíjené. Tentokrát se soutěžilo ve třech kategoriích a vítězná družstva si odvezla překrásné poháry. 

Atmosféra soutěže byla jaksepatří. Fanoušci jednotlivých škol podporovali své týmy burácivými pokřiky a rozmanitými transparenty. Kromě přípravy na sportovní výkony žáci škol věnují velkou pozornost právě transparentům, do kterých vkládají svou velkou tvořivost jak slovní, tak výtvarnou. Vyjádřit kultivovaně a jasně své sdělení není vůbec snadné. Kdoví, zda se tu již nerodí budoucí grafik. 

Druhým sportovním kláním byl závod ve slalomu na lyžích pod patronací kořenovské školy. Tradičním místem se již stal sportovní areál U Čápa, kde si děti užily skvěle připravený závod. Navíc jim přálo počasí, a tak si mohly užít příchovického svahu do sytosti i ve volných jízdách. Je potěšitelné, že všechny akce se konají za sponzorské podpory obcí Kořenov, Plavy, Slaná u Semil a Zlatá Olešnice. Starostové těchto obcí nelitují svého času a chodí dokonce osobně závodníky podporovat.

V tomto školním roce se navíc rozvinula i hlubší spolupráce mezi pedagogy. Ředitelé si organizují pravidelná setkávání, díky projektu MAS Tanvaldsko mají učitelé společné vzdělávání a připravují se vzájemná pozorování ve výuce. Malotřídky zkrátka žijí!

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 39 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Přepeřích už připravují fotbalové hřiště pro divizi

Tráva se na novém fotbalovém hřišti v Přepeřích již zelená a bylo připraveno její první sekání. Klub FK Přepeře tak dělá vše na přípravu pro divizi. Na otevření hřiště 4. srpna 2018 přijede k zahajovacímu exhibičnímu utkání tým Sparta Praha nad 35 let. Účast přislíbili například i Tomáš Řepka, Jiří Novotný a Tomáš Skuhravý. Další informace

Nemocnice Turnov vymění nemocniční lůžka za 8,5 milionu

Nová moderní elektricky polohovatelná nemocniční lůžka v hodnotě 8,5 milionu korun přivezla v úterý 19. června dodavatelská firma do Nemocnice Turnov. Celkem v Turnově KNL vymění 128 nemocničních lůžek. Všechna nová lůžka jsou elektricky polohovatelná a plní přísné standardy nemocniční péče. Více podrobností a fotografie na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Rada kraje podpořila vznik okresu Turnov, nikoli připojení k Liberci
Iuventus, Gaude! obdrží podporu pro účast na World Choir Games
Na cyklotrasy kolem Jizerek půjde milion korun
Obrazem: Loučení s předškoláky v MŠ Tanvald
Na školné může dítě dostat až 1500 korun měsíčně

Nejčtenější články

22.06.: Řidička narazila v Jablonci do jiného řidiče, ten jel pod vlivem alkoholu
23.06.: Jiřina Bohdalová dohlédla na ražbu mincí Křemílka a Vochomůrky
22.06.: Posily by přijít měly, říká nový kouč Mšena Vodička

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT