Lyžaři odstartovali pohárové závody KSL Libereckého kraje

09.01.2017 18:59:32 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

V sobotu 7. ledna byla úvodním závodem na kolečku v Břízkách odstartována série závodů v běžeckém lyžování pro všechny kategorie lyžařů oddílů Libereckého kraje.

Vzorně upravené tratě za mrazivého počasí přivítaly v první sobotu nového roku 2017 vesměs naděje všech lyžařských oddílů našeho kraje.

Na start se postavilo celkem 357 závodníků od těch nejmladších po nepočetné pole zkušených. Nejzkušenější byla olympionička z domácího oddílu Klára Moravcová, která závod žen vyhrála. Na startu se objevila i reprezentantka v biatlonu Veronika Zvařičová, snažící se o návrat po vážném zranění, která byla nakonec třetí.