Lučany zabojovaly a dosáhly na bod

24.10.2010 18:00:30 | Autor: Jan Žíla | Rubrika: Sport | Obce: Lučany nad Nisou,Smržovka

Lučany zabojovaly a dosáhly na bod

Poslední utkání Okresního přeboru mladších žáků odehrály týmy Lučan a Smržovky. Hosté na tom byli bodově velmi dobře i co se týče postavení v tabulce. Hned první minuta přinesla vedení hostů za osm minut bylo srovnáno, a tak to pokračovalo až do konce zápasu, který skončil 5:5. Domácí ovšem ještě 8 minut před koncem hrací doby vedli 5:3. Dvě chyby v obraně je stáli výhru a Smržovka dokázala vyrovnat. Oba týmy si připsaly po bodu, ale díky změnám v pravidlech se ještě kopaly penalty. V nich byl úspěšnější tým hostů, který dokázal proměnit 3 pokutové kopy a Lučany pouze 2.

„Dnes můžu vyzdvihnout výkon Lukáše Bergmana vzhledem k tomu, že je o 3 roky mladší než ostatní chlapci v této kategorii. Je na tom fotbalově velmi dobře, vybojuje balóny a má chuť hrát fotbal. Dnes jsme hráli s opravdu kvalitním soupeřem a naše kvality ocenil i trenér Smržovky Tomáš Kobr. S bodem jsme ani před zápasem nepočítali." řekl trenér Lučan nad Nisou Libor Řezníček.

Lučany nad Nisou - Smržovka 5:5 (3:3) na penalty 2:3

Branky: 2x Ouvin, 2x Margitai, Řezníček, Diváků: 45

Lučany nad Nisou: Ouvin, Řezníček, Bergman, Šindelář, Maňák, Kocourek, Kraus, Merkl, Prokop


Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Náročný začátek týdne v Krkonoších. Horská služba zasahovala pětkrát

Prodloužený víkend znamenal výrazně vyšší počet návštěvníků Krkonoš a s tím i nárůst počtu zásahů, do Špindlerova Mlýna letěl i vrtulník. Pět náročných zásahů jen za posledních 24 hodin má za sebou Horská služba ze Špindlerova Mlýna. Podrobnosti o zásazích na Našem Pojizeří

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Po oteplení zřejmě přijdou bouřky, někde i s kroupami
Obě družstva LIAZU Jablonec vybojovala čtvrtá místa
Dalibor Janda oslaví v Sedmihorkách 40 let na hudební scéně
Osadní výbory pomáhají v Jablonci s údržbou města
V sobotu 11. července bude v Jablonci další svoz biodpadu

Nejčtenější články

07.07.: V Jablonci se bude konat premiérový Farský trh
09.07.: Libereckým krajem projede o víkendu Rally Bohemia
08.07.: Skvrna na Mšenském potoce je zatím stále neznámého původu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn