Liberecký kraj i v roce 2016 podpoří mimořádné sportovní akce

25.12.2015 10:04:04 | Autor: Markéta Dědková, KÚ Libereckého kraje | Rubrika: Zprávy | Obce: Liberecký kraj,Jablonecko

Liberecký kraj i v roce 2016 podpoří mimořádné sportovní akce

Zastupitelstvo Libereckého kraje na svém zasedání 22. prosince schválilo podmínky Dotačního programu Mimořádné sportovní akce, kterým podpoří realizaci sportovních akcí nadregionálního významu v Libereckém kraji.

„V programu je připraveno 2,5 milionu korun na sportovní akce celostátního a mezinárodního významu. Dotační program je vyhlášen od 23. prosince 2015, termín pro podávání žádostí je stanoven od 25. ledna 2016 do 12. února téhož roku," upozornila Alena Losová, členka rady kraje pověřená řízením resortu školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.

Žadatelé mohou získat na pořádanou akci v roce 2016 dotaci od 100 tisíc Kč do 2,5 milionu Kč. Akce musí splňovat dvě povinná kritéria přijatelnosti - výdaje projektu musí být vyšší než milionů Kč a je nutné, aby se jich aktivně zúčastnili závodníci alespoň ze 4 států u kolektivních sportů, nebo z 10 států u individuálních sportů. Mezi čtyři nepovinná kritéria, z nichž alespoň dvě je nutné splnit, patří minimální počet 100 aktivních závodníků, 5 000 diváků, trvání akce v minimální délce tří dnů a televizní přenos. Jednotlivé projekty bude následně hodnotit Výbor pro tělovýchovu a sport Zastupitelstva Libereckého kraje 21. března 2016. O přidělení dotací vybraným žadatelům rozhodnou krajští zastupitelé na svém zasedání 26. dubna 2016.

Více informací a podmínky dotačního programu jsou uvedené na webových stránkách Libereckého kraje http://skolstvi.kraj-lbc.cz/dotace-sport-a-telovychova/dotacni-programy-prime-podpory-v-roce-2016.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zákaz návštěv platí v nemocnicích v Liberci, Turnově i Frýdlantě

S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid19 vyhlašuje KNL, a.s. s platností od soboty 19. 9. 2020 zákaz návštěv ve všech svých nemocnicích v Liberci, Turnově a Frýdlantě. „I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení," potvrdil tiskový mluvčí KNL Václav Řičář.

Koncert kapely Prak je přesunutý na listopad

Koncert rockových harcovníků a špičkových muzikantů z kapely Prak je v klubu Na Rampě zrušen. „Velmi nás to mrzí, ale kapela Prak, která měla vystoupit v pátek 18. 9. v jabloneckém Klubu Na Rampě, byla nucena dnes koncert ze zdravotních důvodů jednoho svého člena zrušit. Koncert se přesouvá na listopad," sdělila za pořadatele Milena Bauerová. Zářijový program klubu Na Rampě


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Mistr tesař ctí ducha historie i při stavbě nových domů
Vernisáž výstavy Zaostřeno na Jizerky proběhne v libereckém Babylonu
Na Anenském náměstí objevili při rekonstrukci havarijní kanalizaci
Výlet z Hodkovic na Javorník: oběd v sudu, svačina u kamenného stolu
Plavecký bazén v Jablonci potřebuje novou vzduchotechniku

Nejčtenější články

18.09.: Nejdříve naděje, potom debakl
18.09.: KAM ZA SPORTEM: 19. 9. – 20. 9. 2020
19.09.: Liberecký kraj startuje nový systém objednávek na koronavirové testy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn